Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

ний въ нападъми шот въ убичъми, ръйш ли....

ако сте добрички ша ва повторим.

 

 

ауе, само на мен ли ми е писнало сичко женско да са прави на вечната жертва или поне на многострадална геновева? и после да са сърди, че се отнасят с точно така с нея.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
ауе, само на мен ли ми е писнало сичко женско да са прави на вечната жертва или поне на многострадална геновева? и после да са сърди, че се отнасят с точно така с нея.

Не , не само на теб. :)

Link to comment
Share on other sites

Само на мен ли ми се струва, че elle89 е действително ellio89, или по - точно - някой, в момента осъзнаващ се, мъж. (ЛЪВ)

Хахаха,я се обоснови :D

По кое точно ми пролича? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ще започна с това, че изяви интерес към Скорпиона. ВТФ?! По пронцип по Пешо си падат само мъже. После с имотиконата - :lol: . После с това, че оприличи себе си като женско. Не като жена, не като женски род, не като женски пол, а като женско. От самото начало знаеше какво е пинната тема... Има нещо гнило. А и випуск 89 от английската и Сашо, Водолаза и другите хиени да не те знаят? Тц, тц.... Има нещо.

Link to comment
Share on other sites

elle, просто пишеш прекалено... смислено за жена и Психито се обърква :D

Въйййй,а стига бе ! Не очаквах подобно писание... :lol:

'84 разбира се се появява навреме сред разгорещената драма :D

Link to comment
Share on other sites

Еми психаре , конспирацията е голяма ... няма да те оставят жив ако се бъркаш на дълбокото ве човек .

п.п. Не се предавай , искаме истината за всичко .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ще започна с това, че изяви интерес към Скорпиона. ВТФ?! По пронцип по Пешо си падат само мъже. После с имотиконата - :lol: . После с това, че оприличи себе си като женско. Не като жена, не като женски род, не като женски пол, а като женско. От самото начало знаеше какво е пинната тема... Има нещо гнило. А и випуск 89 от английската и Сашо, Водолаза и другите хиени да не те знаят? Тц, тц.... Има нещо.

'Женско' беше с ирония написано....за да ви вляза в тона ;) Виж за 'пинната тема' ме изгуби вече :D

Водолаза не го знам кой е всъщност,а за Сашо подозирам кой е да :)

Link to comment
Share on other sites

84 е форумна нинджа, той винаги се появява в драмата!

 

А ти каква форумна нинджа си, Ел, ако ти отнема толкова време да напишеш един двуредов пост и ме караш 5 минути да помпя рефреш и да чакам някакво велико разкритие!

Link to comment
Share on other sites

84 е форумна нинджа, той винаги се появява в драмата!

 

А ти каква форумна нинджа си, Ел, ако ти отнема толкова време да напишеш един двуредов пост и ме караш 5 минути да помпя рефреш и да чакам някакво велико разкритие!

'84 аз съм причислена тогава към форумните костенурки...пък и си преглеждам поне 5 пъти поста,дали нямам грешки а у....притичвам и до българския речник ако трябва... :lol: (да не ми се заядете нещо :D )

Link to comment
Share on other sites

ех да бях един модераптор, та да ви изритам в темата за английската да си обсъждате на воля кой кого откъде познавал и колко бири пил с него като бил малък.........

ама не съм. да приемем (или ако сте матматици: да положим), че съм ви питал учтиво тоя лаф що не си го водите там?

тука маникюри щяха да си обсъждат, а аз примерно силно се вълнувам от процентната отстъпка за оправянето на 1 или 2 пръста от общо 5, щото тва пък въобще пък не би подхождало на темата с нестандартните въпроси.

 

 

ама къф съм добричък напоследък. сърбят ме нещо рамената, крилца ще никнат сигурно :devil

Link to comment
Share on other sites

Добре правиш! Другата ми персона е Spelling Nazi, който понякога се превръща в Grammar Nazi. Бонуса ти е, че Nazi-тата се заяждат само за правопис и граматика на английски. Имам ти вяра, като възпитаник на английската трябва да ги усещаш.

 

Нямам проблем с хората, които правят правописни грешки на български в интерес на истината. Не знам защо, но просто ги пускам да минат покрай мен. Е, не чак като форОмните изяви на един друг човек, но...

 

Сериозно, хора, такива като Koce и Vivid откъде се появяват?

 

[Edit] mobo, деа, не се научи в тоя живот да не ме цакаш докато пиша! :D [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Интернет е зона без граници! Всичко вече може да се появи в този Форум, едва ли ще се изненадам...

 

Между другото браво Ванчо - 21 парцала, още не се е стъмнило....

Link to comment
Share on other sites

Психи му викам само аз >:( Измисли си му нещо друго. По възможност не толкова любвеобилно. Ей така някой ден някой ще ми го вземе изпод носа. Скорпуса вече е почти успял!

Link to comment
Share on other sites

DaToNik,сподели с къФ лак си де?Аз съм една от малкото женски сред това преобладаващо, мъжко,геймърско,леймърско ако щеш племе :P

За да не спамя разбира се се замислих за тази Галка...ми аз като гледам постовете и споровете й тя е вдигнала ръце от вас бе! Грубияни! :lol:

 

Еее, най-накрая! Дано е истина! Ощипвам се! Пръстчетата на крачетата ми са в цъФнало жълто (актуално за сезона), а на ръчичките ми още са свободна зона. Предстои смяна на цвета в нежно розово и на двете места, щото ще ми паснат на тоалета за сватбата в неделя, на която сме канени :P Не мога да се нарадвам - как звучи сред геймъри-маняци, хахахаахаааа!

 

тука маникюри щяха да си обсъждат, а аз примерно силно се вълнувам от процентната отстъпка за оправянето на 1 или 2 пръста от общо 5, щото тва пък въобще пък не би подхождало на темата с нестандартните въпроси.

 

Аз само казвам да отиде и да пита - на мен още не ми се е налагало да ги обработвам частично 3 от 10 примерно! Но това се определя от самия извършител на това свещенодействие :lol: А на теб ако ти поникнат крилцата и ти ще трябва да посетиш един-два пъти козметичен център :punk

 

Леле, от една аналогия какво излезе! :devil

Link to comment
Share on other sites

Психи му викам само аз >:( Измисли си му нещо друго. По възможност не толкова любвеобилно. Ей така някой ден някой ще ми го вземе изпод носа. Скорпуса вече е почти успял!

Оооо,Кармелита,ревнуваш ми се струва..... :devil

епизод 1989 на вашето внимание :D

Link to comment
Share on other sites

Ама вие сте много странни хора всеки случай! :) Геймъра само защото много говори за игри не значи, че не може да говори за нищо друго. Вижте мен примерно, такава... многостранна, хубава личност! :D Няма само Психаря да е Надарен ФЕНОМЕН я! :D

 

[Edit] Психар, грешен подход, много комбайни изглеждат чудесно на аборигенската си. Като искаш снимка, искай случайна от петък вечер на бира, там ще видиш аджеба хубава ли е жената или не. [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Абе , Куре... що ти вика Кармелита бе?! оО

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...