Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Аз съм независим зрител. Казах, че са ми познати, щот щеше да попиташ : "От къде знаеш колко са възрастни?" или нещо такова. А има общо с работата ти, защото независимия зрител нямаше да направи такъв коментар.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Търся човек с Нокия 6120 класик , ако има диска да ми прати лично съобщение ... да го копира или да ми даде линк към това .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Това беше сигурно най - безсмисленото ти мнение във форума... Аз си пиша редовно с тях, имам удоволствието да познавам и 2мата лично...

 

 

Аз съм независим зрител.

 

 

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Преди минути ставам от следобедната си дрямка и задължението вече е на лице.

Излизам на разходка с кучето, че и то си иска неговото.

Link to comment
Share on other sites

Психар, стига си скачал като ужилен бе майка му стара. Някой каже нещо за някой ваш познат и вие скачате до небето винаги. Какво е това отношение не знам? Кърмили ли са ви, сукали ли сте от тях? Утре и аз ще кажа нещо подобно за хора, които ти уважаваш, ти ще ми реагираш така и разликата ще е, че аз, за разлика от Копчето, която винаги успява да остане кротка, ще ти тегля една българска и ще престана да правя мръсишки cybersex с теб по Скайп всеки ден! Ебаси!

Link to comment
Share on other sites

Психар, стига си скачал като ужилен бе майка му стара. Някой каже нещо за някой ваш познат и вие скачате до небето винаги. Какво е това отношение не знам? Кърмили ли са ви, сукали ли сте от тях? Утре и аз ще кажа нещо подобно за хора, които ти уважаваш, ти ще ми реагираш така и разликата ще е, че аз, за разлика от Копчето, която винаги успява да остане кротка, ще ти тегля една българска и ще престана да правя мръсишки cybersex с теб по Скайп всеки ден! Ебаси!

Куре , не се ядосвай толкова бе.. Нормално е , някой ще тръгне да говори нещо за твой познат или приятел и ти ще седиш и ще си мълчиш ли? :( Аз лично не бих оставил някой да говори за мои познати/приятели по кофти начин без след това да му тегля една българска , както ти се изрази :)

Link to comment
Share on other sites

Никой не говори по кофти начин, Копчето отбеляза, че пичовете звучат на моменти смешно. А Психара реагира все едно е бозал от тях и сега са обидили кърмилницата му с люта, кръвна обида.

Link to comment
Share on other sites

И аз почвам да ставам все по-голямо про в кухнята , направих си пица.

 

Е тва е лесно :) Взимаш една от магазина, печеш 15-20мин и готово :) Мене даже ми омръзнаха вече нищо че много обичам пици. Ся се мъча и аз да готвя обаче понякога стават страшни работи. Под страшни, имам предвид наистина страшни. От друга страна тия дни купувам едно барбекю и съм таковал мамата на готвенето. На скарата съм про. И някви салати и айдеее, нема да готвя :) Тва е напълно достатъчно за моя строен и атлетичен организъм. Витамини и протеини. И мисело кляко чат-пат и някое и друго яйце. Белтъчини демек. Друго нямам нужда за да живея :) Кафета, цигари, ракия и бира също са важни, но те не отнемат време да се набавят :) Минава ми през главата, че живота е хубав понякога :) И си струва човек да живее точно заради това понякога :)

Link to comment
Share on other sites

Е тва е лесно :) Взимаш една от магазина, печеш 15-20мин и готово :) Мене даже ми омръзнаха вече нищо че много обичам пици. Ся се мъча и аз да готвя обаче понякога стават страшни работи. Под страшни, имам предвид наистина страшни. От друга страна тия дни купувам едно барбекю и съм таковал мамата на готвенето. На скарата съм про. И някви салати и айдеее, нема да готвя :) Тва е напълно достатъчно за моя строен и атлетичен организъм. Витамини и протеини. И мисело кляко чат-пат и някое и друго яйце. Белтъчини демек. Друго нямам нужда за да живея :) Кафета, цигари, ракия и бира също са важни, но те не отнемат време да се набавят :) Минава ми през главата, че живота е хубав понякога :) И си струва човек да живее точно заради това понякога :)

Абе може да изглежда лесно , ама аз до скоро не можех да счупя яйце без да омажа всичко , а сега пица.. за тва се радвам. :) А ти ся спомена барбекюто и вече мисля , че се сещам какво ще обядвам/вечерям утре , само да го намеря къде е :)

Link to comment
Share on other sites

@Curunir , най мразя незапознати хора да коментират. Гледаш ли предаването? Всеки ден? Да си правиш генерална изваТка, дали нападам или говоря истината? НЕ може ли аз да съм прав?! НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ! КОПЧЕТО Е ПРАВА! Ти си знаеш! Дано някой ден си осъзнаеш грешката. До тогава - никакъв cybersex!

Link to comment
Share on other sites

Ма не бе, шефе, не става въпрос за това кой прав, кой крив, естествено, че не мога да знам кой е прав. Въпроса е, че реагираш много остро за едни общо взето меки критики към хората, това е въпроса, не че не си прав да ги защитиш.

Link to comment
Share on other sites

Остро?! Та аз винаги така си реагирам... Кое е остро?! Шефе? Мерси! После кой реагирал остро! Някви нападки, още малко ша пращаш снайперисти! Ем, пращай! Ай! ЧАКАМ!

Link to comment
Share on other sites

Пък ако знаеш какви гювечета права аз :P. Някои хора чак ми се молят да правя по - често.

Пробвай да ядеш кебапчета само от телешка кайма без свинско. Нали се водя мюсюлмани в Сараево и се правят, че спазват техните си закони. Трябва да ходиш до другия(сръбски) квартал за да си купиш нормални. Смеска от 60% свинско и 40% телешко. Та да се върнем на изцяло телешките. Понеже няма мазнина става супер сухо :(. Като капак тук се водят чевапи. Доста по - малки са от нашите кебапчета. За около залък и малко е. Не става за 2 залъка. Понеже са малки и падат между "ребрата" на скарата :pirate. Да отидем пак в темата за мюсюлманите. Да видиш как набиват свинско. Просто си мълчиш и не им казваш. Те си го усещат, но уж не знаели. Иначе като им кажеш и гледат с един такъв тъжен поглед и слюнките им текат. На следващия път набиват като не видели и просто си правиш пас.

 

Отплеснах се и много глупости взех да пиша. Сигурно защото гледах Гацо Бацов няколко часа днеска :punk. Ще взема да си отворя тема и да си пиша вътре за случките които съм имал извън страната :bgrin:.

p1230552.jpg

p1230289.jpg

Link to comment
Share on other sites

Тва с темата е идея. И аз ще пиша в нея. Гювечетата са лесни аз съм правил :) То е идея ама трябва да ида да си купя и гювечета. Тука видях в един български склад че има. Тука нема кайма смесена. Има само телешка и само свинска. Ама ги има във всеки магазин поне :) Отивам да спя вече :)

Link to comment
Share on other sites

Пък ако знаеш какви гювечета права аз :P. .....................

 

 

Пфффффффф. Незнам ама това гювече ми изглежда адски вкусно и направо нз....

Много ми се дояде такова нещо или сиренце по Шопски например с повече люти чушлета пак е върха.

Link to comment
Share on other sites

не че искам да ви убивам самочувствието на готвачи ама гювече всеки може да прави , просто се слага всичко каквото намериш в хладилника , запичаш , чукваш едно яйце, печеш още 5 минути и ето че вече имаш гювече :D

Link to comment
Share on other sites

Ето защо повечето от вас си имат гаджета или са женени , защото не можете да си готвите ... хехехе и поне Артилериста показва как напредва .

Някой хора от форума съм забелязал , че Иван Звездев ако им го пуснеш , ще го гледат все едно прави нещо нечовешко .

Аз мога да готвя само ако преди това съм го гледал как става .

п.п. Ама брат ми и баща ми хич ги няма , не знаят за какво служи печката в нас .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

не че искам да ви убивам самочувствието на готвачи ама гювече всеки може да прави , просто се слага всичко каквото намериш в хладилника , запичаш , чукваш едно яйце, печеш още 5 минути и ето че вече имаш гювече :D

Това на което съм сложил снимката не е от този вид. Има си подготовка доста ;). С кайма се прави. Отделно сума ти неща се прибавят към нея преди да се сложи. Доста време ми отне. Нямам снимки на други неща дето съм си правил.

Link to comment
Share on other sites

Психар, стига си скачал като ужилен бе майка му стара.
Ваньо не го слушай!
Остро?! Та аз винаги така си реагирам...
Това е една от причините да те обичам(е) }:]]
Link to comment
Share on other sites

Обаче как си личи, че в Mezarkabul има балканска нишка, само една гайда липсва. :music

Искам кафенце в Kahve Dünyası някоя сутрин. Със сервитьора, дето така и не научи английски. С многото гълъби пред Йени джами. И пъстрия пазар в съседство...

 

ПС - Ха, и гайда се появи ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...