Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Не само това. Владо Арабаджиев спечели победа и има шанс да си спечели шампионата. Пламен Кралев и той така с неговото Ф430. И дано скоро го видим във ФИА ГТ. Крум Дончев пък спечели Рали България

 

А представяш ли си Стефчо някой ден да гледаме българско момче и във Ф1? :devil

 

На мен ми минава през главата че майсторите днес ще направят всичко мармалад из къщи...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

;) фиркан съдия на 2,6 промила

 

А представяш ли си Стефчо някой ден да гледаме българско момче и във Ф1? :devil

 

На мен ми минава през главата че майсторите днес ще направят всичко мармалад из къщи...

 

Бая талантлив трябва да е ;). А има още през ГП2 да мине. Мноооого малък е шанса. Сато си търси отбор, Грожан е спряган за Ф1, Бруно Сена и той.....Пантано. Не знам дали ще има място за Владо ;)

Link to comment
Share on other sites

А на мен за real money сайт. Само че май залагаха основно на Hold'Em, или тексаски покер. За сега баланса ми е един долар вътрешно :) Така и не съм седнал да си го избия...от главата

Link to comment
Share on other sites

О, изобщо не отивайте в тая посока. Покерът е много популярен тук и много мои приятели играят. Всички печелят, после губят и така нататък. Един пич редовно печели турнири от по $400-600-1000, а другите са $50 отдолу-$50 отгоре. В крайна сметка всички си губят времето. Щото и да вземат един турнир от $400 примерно, играят цял ден, което си е по $40 на час и е супер. Обаче след това не се печели нищо още няколко дни и работата пада до $2 на час, а понякога си и вътре. Като сметнеш колко време губиш в крайна сметка...няма сметка.

Link to comment
Share on other sites

GeorgiK - или с други думи цял живот не разбираш че хазарта е поредното забавление за което си плащаш...

Link to comment
Share on other sites

GeorgiK - или с други думи цял живот не разбираш че хазарта е поредното забавление за което си плащаш...

Много точно казано ;)

Link to comment
Share on other sites

Не знам какво да правя с глупавата магистратура. Изпуснах три изпита и не се явих на четвърти, за който ми беше необходима само дипломата от бакалавърската степен. Не ми се отказва по средата, защото няма смисъл и ми е обидно за положените усилия до момента. В същото време кисна на работа по 12 часа, за да върша нещо, което никой не е убеден, че трябва да върша. Заставам по средата между опитите на шефа ми да контролира трети човек и опитите на третия човек да се прави на шеф на всички. Най-добрата ми приятелка ми се сърди от десетина месеца и ме кара да се чувствам виновна за всичко, което се случва и не се случва, а на мен все още ми пука прекалено много за нейното мнение. Водя безкрайни задочни диалози с нея в главата си, ама от тях файдъ нема. :dry:

 

Кое е по-смислено - да си спуквам дупето от работа "от днес за вчера" или да зарежа работата, за да преливам от пусто в празно с тия курсови работи?

 

Вярно ли е, че някои хора ходят на работа с желание? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Вярно ли е, че някои хора ходят на работа с желание? :huh:

 

Да, има и такива индивиди. Когато работиш нещо, което ти харесва, разбираш се с колегите, интересно ти е.......... или просто плащат повече от добре! В крайна сметка се бачка за пари, нали така? Като гледам първото не е, но дано поне заплатата ти е добра.. :huh:

Link to comment
Share on other sites

Хубаво , студено кафе е много добре в жегата , като поседи в камерата до замръзване и след това да го разбъркате за да стане пияна , но пак ще ме заболи гърлото ... много кафе изпих днес .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Вярно ли е, че някои хора ходят на работа с желание? :huh:

първата седмица - да :D

след това - може, лудостта не ходи по гората :bgrin:

бтв talamasca е голям :music

поздравче за моя въображаем...

Link to comment
Share on other sites

Не знам какво да правя с глупавата магистратура. Изпуснах три изпита и не се явих на четвърти, за който ми беше необходима само дипломата от бакалавърската степен. Не ми се отказва по средата, защото няма смисъл и ми е обидно за положените усилия до момента. В същото време кисна на работа по 12 часа, за да върша нещо, което никой не е убеден, че трябва да върша. Заставам по средата между опитите на шефа ми да контролира трети човек и опитите на третия човек да се прави на шеф на всички. Най-добрата ми приятелка ми се сърди от десетина месеца и ме кара да се чувствам виновна за всичко, което се случва и не се случва, а на мен все още ми пука прекалено много за нейното мнение. Водя безкрайни задочни диалози с нея в главата си, ама от тях файдъ нема. :dry:

 

Кое е по-смислено - да си спуквам дупето от работа "от днес за вчера" или да зарежа работата, за да преливам от пусто в празно с тия курсови работи?

 

Вярно ли е, че някои хора ходят на работа с желание? :huh:

 

Девойко довърши си магистратурата каквато и ще да е! Никога не се знае къде и как ще ти потрябва. Освен това се взима само ЕДИН път и край. На работата си върши САМО изискуемия от тебе минимум докато не приключиш с изпитите. По принцип е много неразумно да заставаш между двама души в работна среда и особено ако са на различни стъпала в йерархията. Стой настрана, поне докато минат изпитите. Приятелката я изхвърляш ВЕДНАГА и ТОТАЛНО от главата си докато минат изпитите. Винаги има време да говорите, колкото повече време мине, толкова по-приятно ще е като се съберете пак, ако въобще имате взаимно желание за това.

 

Брой сега колко пъти повторих "докато минат изпитите". Надявам се да си разбрала съвета ми :P

Link to comment
Share on other sites

Raptor, надъхай ме и мен така :(

 

Сипаха ми 4 изпита при хора, които не съм виждал, защото сложиха часовете си в петък, в ЗАДОЧНА магистратура и аз просто вдигнах ръцете, плюх през рамо да пази господ от още разправии с ПУ и зарязах :(

Link to comment
Share on other sites

Вярно ли е, че някои хора ходят на работа с желание? :huh:

Има! Аз съм пример :) Всичко е въпрос на нагласа и положително възприемане на нещата. Спре ли да ти пука си вършиш по-добре работата защото не отделяш много излишно време мислейки си къде грешиш и т.н. ;)

Link to comment
Share on other sites

Tchaikovsky - 1812 Overture

 

И специални благодарности на Curunir, който ми я намери :)

 

Не аз - Мулето! Рамрамрамрамрам, още новоповярвали за религията, рамрамрамрамрам! :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Побърквам се.. в главата ми е няква каша от мисли , дори не знам кво точно ме тревожи , но просто не издържам.. пълен ад е..

Link to comment
Share on other sites

Има! Аз съм пример :) Всичко е въпрос на нагласа и положително възприемане на нещата. Спре ли да ти пука си вършиш по-добре работата защото не отделяш много излишно време мислейки си къде грешиш и т.н. ;)

ако не ти пука и си вършиш работата с грешки няма никакво значение как ходиш на работа. тежко и на фирмата, щото задачите ще се изпълнят на бързо, но после някой ще дойде да се оплаква от еди-кво-си. ако не ти пука, можеш да свършиш нещо добре само на късмет.

бтв - има разлика между положителната нагласа и непукизма ;)

http://www.youtube.com/watch?v=RNPt_HPRwew

успешен ден :music

Link to comment
Share on other sites

Не правиш разликата между немърливост и нежеланието на индивида да си слага всичко на сърцето и да приема работата си като цел на живота си...

Аз също търся и в повечето случаи намирам този баланс - нито приемам работата като идея фикс, като мисия на живота си, същевременно обаче, се старая да я върша максимално добре. Тогава не отиваш на работа с нежелание и тогава работата ти не те изтисква като ненужен парцал...

Link to comment
Share on other sites

За пореден път собствената ми простотия ме издъни. Ще отида на изпит по кормуване и ще се окаже, че съм си изгубил личната карта.

"Другият път, младеж..."

 

Ще полудея, честно!!!

Link to comment
Share on other sites

Писна ми от путьовски изпълнения всяка година като дойде време за море! Миналата година в USA като бях сам-самичък толкова добре ми беше... Tрябваше да се съобразявам единствено със себе си.

Link to comment
Share on other sites

За пореден път собствената ми простотия ме издъни. Ще отида на изпит по кормуване и ще се окаже, че съм си изгубил личната карта.

"Другият път, младеж..."

Някакъв друг документ за самоличност не искаха ли?СЪс задграничен паспорт става врътката....мисля че нямаше да има проблем да се обадиш на някой роднина и да ти го донесе в СБА.При един познат в залата така се получи и се яви спокойно като пич на изпита...

(Midex) Мене ако питаш трябваше да си даде шофьорската книжка...всякак щеше да мине като документ....че даже и изпит нямаше да държи... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Писна ми от путьовски изпълнения всяка година като дойде време за море! Миналата година в USA като бях сам-самичък толкова добре ми беше... Tрябваше да се съобразявам единствено със себе си.

Разбирам те перфектно. Миналата година се бях заканил да покажа среден пръст на всички и да си забия чадъра на плажа сам... пък после щеше да се импровизира... :)

 

Ще видим тая година какво ще се случи... :P

 

Antares ... така и така сме започнали със снимковите компромати:

click

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Разбирам те перфектно. Миналата година се бях заканил да покажа среден пръст на всички и да си забия чадъра на плажа сам... пък после щеше да се импровизира... :)

 

Ще видим тая година какво ще се случи... :P

 

Antares ... така и така сме започнали със снимковите компромати:

click

 

:)

 

Аз сам няма да ида, но най-накрая ще си остана тук. И без тва не ми се харчат пари.

 

Tвоят компромат е по-груб. ГРУБ.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...