Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Чувствам се тъп. И нямам никаква мотивация за нищо.

 

ако имаш доволен източник на кинти...не си тъп, задоволен си :D

 

а аз...аз вече съм пиян...отцепих се за малко от колектива, но...отивам да си допия

 

п.с.-колегите не пият :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
В момента икономика ми минава през главата.. Лошото е, че минава и нищо не остава, а другиден имам изпит :bgrin: :huh:

 

не бой се. това значи, че знаеш всичко ;)

 

щом ти е каша в главата - взимаш изпита, просто не спичай...ти знаеш!!! но не знаеш, че знаеш...ще то разбереш около 5 минути след като изтеглиш въпросите :woot

 

бтв-исках да напиша нещо и забравих :laughing:

 

баси водката...как ша устискам до довечера на ресторанта, като сега отивам на бира :woot

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че ми се прави кекс :D с жена ми.

Но тя ми казва току що се прибираш от работа лягаи си сега да си почиваш а кекса остави за после.

 

Та сега си правя кафе и кола имам до мен и така ще избутам следобеда пред компа.

Link to comment
Share on other sites

Как може бе? То от кекса по-добра почивка има ли? И психологически и физически отпуска и всичко...тоя ти post си е направо за темата с оплакванията...

Link to comment
Share on other sites

Цял ден бачкам при баща ми и съм 2 лева назад. Цял ден се прави на чук, когато стане въпрос за пари. Ся само да се прибере :bgrin: ...

Link to comment
Share on other sites

Цял ден бачкам при баща ми и съм 2 лева назад. Цял ден се прави на чук, когато стане въпрос за пари. Ся само да се прибере :bgrin: ...

то така е хава да работиш в името на семейството :д

Link to comment
Share on other sites

Цял ден бачкам при баща ми и съм 2 лева назад. Цял ден се прави на чук, когато стане въпрос за пари. Ся само да се прибере :bgrin: ...

 

добре дошъл в клуба :D

Link to comment
Share on other sites

Ся се връщам от плаж , леш съм , след 30 мин пак трябва да излизам , като нищо да заспя на някоя пейка.. ама е яко :)

Link to comment
Share on other sites

Баси и филма!

Карам си аз из Витоша, слънцето залязва, преценям, че имам малко по-малко от час видимост и решавам да се прибера по нов маршрут. Тръгвам аз по набелязаната пътека ("не знам къде води, но спуска яко и ме кефи"), която свършва, превръщайки се в изсъхнало речно корито, с доста камъни, пресичам някакъв черен път и решавам да се възползвам от него. Летя си аз надолу и след един завой заковавам спирачки - оказах се в кръстосания "огън" на няколко кино-прожектора, по средата на импровизирана снимачна площадка... "може да минеш, ама карай по-бавно", "watch it, everybody, sorry"... продължавам по-надолу и... излизам в някакъв комплекс. То... май по-точно казано би било "влизам", защото се оказах от вътрешната страна. Отчаяно си търся път за излизане от този лабиринт, накрая го намирам, портал, спусната бариера, глутница кучета... Разбира се, наскачаха да ме лаят и като за финал на представлението им наритах на хората охраната...псетата де... Накрая като излезнах видях надпис "kodak movie center" или нещо от тоя сорт... Доста хора от екипа бяха с фанелки "vivatel", може и реклама на vivatel да са снимали... та ако видите реклама, в която неочаквано се врязва велосипедист със синьо яке и смешна каска - НЕ СЪМ АЗ!

Link to comment
Share on other sites

Днес замалко да крясна на един приятел по телефона: "А-ха!!! :pirate Хванах те да лицемерничиш, ти....!" Не знам как се спрях. Опита се да ми обясни как той и бест-френдката ми - която, ако следите сериала, ми се сърди и не ми се е обаждала от еди колко си време - ми били ядосани, че съм си потурчила изпитите. А каква е истината?! Факаното общежитие. В което не живея, щото ме помолиха "учтиво" и "приятелски". И щото започнаха да ми търсят квартира. А когато си намерихме с Психозата най-красивото място на света и се махнахме от тая дупка, изведнъж бяхме любезно поканени да си плащаме наема в общежитието и да се 'водим' живущи, за да не се нанесе някой.

Сега, между другите обстоятелства, свързани с невзетите изпити, разбира се, не мога да презапиша общежитието. И г'ес уот :) Те са ми "ядосани", че не ходя на училище.

 

Баси, даже не съм си започнала виното!!!

 

Не мога вече, бива търпение, ама и моето има край.

Link to comment
Share on other sites

Гледах т'ва новото шоу по NOVA "Дупка в стената". Наели са Гергана Гунчева :wub: :love :devil да се разхожда по бански в студиото, обаче олигофрена Румен Луканов (да бе същия идиот от "Сделка или не") води предаването. Що не дадат тази задача на Герганчето - сигурен съм, че ще се справи по-добре от тоя оръфляк. Пък и ще вдигне.... ретинга на предаването до небесата. Честно. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ако бях на твоя място щях да им тегля някакви ;). Днеска така направих с едни и се чувствам прекрасно. Казваш им да се оправят сами и това е. От това което чета мисля че ще си по - добре ако седиш по далече от тях ;).

Link to comment
Share on other sites

Как може бе? То от кекса по-добра почивка има ли? И психологически и физически отпуска и всичко...тоя ти post си е направо за темата с оплакванията...

 

 

Бе знам аз , че направо си е за оплакване ама... :D

Иначе кекса е почти забъркан и след малко ще се пече на бавен огън.

Пък след това един леко студен душ и туп, че утре пак в 5:00 трябва да ставам за работа.

 

Иначе какса наистина е добра почивка но когато си от долу, пък ако е и някаде на кърско и ноща е добра и звезди можеш да почнеш да броиш по някое време.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата че съвсем ще осерат хубавия филм

 

То бива лигавщини и изцеждания на стотинки от заглавия ама това на нищо не прилича :angry1

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата че съвсем ще осерат хубавия филм

 

То бива лигавщини и изцеждания на стотинки от заглавия ама това на нищо не прилича :angry1

Тоя Christian Bale не мога още от Batman Begins да го тряа , сега и Терминатор...

Link to comment
Share on other sites

Аз пък го обожавам - всеки филм с него е добре дошъл :)

Мм не знам , Батман главно заради него не ми хареса тогава..

Link to comment
Share on other sites

Вижте това лице!

 

1_large.jpg

 

Лицето на политическата журналистика в БНТ.

 

Този петък в предаването му "Панорама" гости са Иван Костов и Илияна Йотова, а разговорът, странно, не е на тема кой е отговорен за това, че българските предприемачи ще духат парещата супа, след като бъдат лишени от един милиард евро полагащи им се пари от еврофондовете. Разговорът е на тема - опозицията що не си гледа лятната ваканция, 'ми се пъне да иска вотове на недоверие и оставки.

 

Четете, четете:

 

 

Иван Костов: блаблабла

Бойко Василев: Господин Костов, само да ви попитам, смятате ли, че точно в момента, когато има икономическа криза в света, българите чакат точно вот и вътрешна битка?

 

:blink: :blink: :blink:

 

Иван Костов: Защо свързахте икономическата криза, по – точно ценовия скок на петрола и на храните с икономическа криза в света е много силно да се каже. Няма такова явление. Даже няма криза в поразените от ипотечните проблеми икономика на САЩ. Не мога да разбера тази логика....

Link to comment
Share on other sites

Devil May Cry 4 е супер бъглив!

Що бе , аз нищо такова не съм срещнал до сега? :confused

Link to comment
Share on other sites

а превъртя ли го?

 

хаххаа, Паранормала са страшно тъпи!

Все още не , да няма някъв по-сериозен бъг нататък да знам дали да си губя времето?

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че много редовно трябва да четеш темата "Да премахнем парите", щото изпуснеш ли й края...за нула време се събират 50 поста, всеки от които заема половината от екрана (а за някои от постовете даже трябва доста скрол)...и като трябва да отделиш половин час да прочетеш всичките изписани свободни разсъждения, поместени само за 1 ден....моментално ти минава мерака за каквото и да е... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...