Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Бухаха, явно яко си се засегнал от изнесените компромати, че да търсиш и начини да отмъщаваш :)

Ей този компромат щеше да е още по-унищожителен. ;] Направо щях да се гръмна, ако го беше публикувал :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ванка, на теб ти налитаме, щото си много умел дразнител :) На другия кретен от снимката му налитах, щото бях напушен, той също и яко спичаше. И фотографа реши да ни увековечи. В друга тема, в друг форум, един младеж, който се мъчеше да се заяжда с мен дори си я слжои за подпис тая снимка... за кратко, разбира се. Иначе самата фотография е от последното ми ходене на море 2004-та година... Няколко месеца преди да си отрежа косата и да придобия вида, в който повечето от вас ме помнят ;]

Link to comment
Share on other sites

Имах предвид плитките... :) А аз теб те помна от Club_Florida, но тва е друга тема на разговор. :lol:

 

Oт #Club_Florida или от Club Florida (the real thing).

 

Много малък тоя град бе.

Link to comment
Share on other sites

Пфу, помислих, че става дума за мен... и си помислих, дали и Ваньо не е бил някъде в тълпата, когато охраната на Флоридата не ме пусна на детската дискотека... и аз оревах света от радост :] w00x може и да помни :) Резил, резил...

Link to comment
Share on other sites

Хората в анимес бг са много весели .

Чета новина в сайта "На Марс регистрираха движещ се обект" и се смея на постовете в темата там .

Пътя на обекта може да бъде проследен по следата, която той е оставил по повърхността. Това движение се извършва не по права, а по относително сложна траектория – камъка поне три пъти е променял посоката на своето движение.

Ето няколко такива .

-Браво на камъка

-явно са други форми на живот търсещи други форми на живот

-Чакай.. на Марс има ли въздух?

-OMFG бутнали са камък при кацането IT'Z ALIIIIIVE

-Има естествено. На Марс има пясъчни бури, които покриват цялата планета.

-Ми оди дишай като има

п.п. Тези хора си нямат никаква работа май , като мен в момента .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Някакъв друг документ за самоличност не искаха ли?СЪс задграничен паспорт става врътката....мисля че нямаше да има проблем да се обадиш на някой роднина и да ти го донесе в СБА.При един познат в залата така се получи и се яви спокойно като пич на изпита...

(Midex) Мене ако питаш трябваше да си даде шофьорската книжка...всякак щеше да мине като документ....че даже и изпит нямаше да държи... :lol:

 

 

Само с лична става връткатта, казах им, че баща ми може да донесе документ до 5 мин. Още повече,че и досието ми със снимка и всичко беше при тях, ама не.

"Съжалявам" и ми тръшнаха вратата O.o. Сега не знам кога ще е този прословут друг път ама ще лудна, честно.

 

Може и за по-добро да е. И без това ест. по закона за всемирната гадост ми се падна най-гадният изпитващ, още повече, че беше станал с гъза нагоре.

Link to comment
Share on other sites

Днес се сетих за всички онези, които доволно си мрънкаха и оплакваха от така горещото време-е,днес трябва да са били доволни(аз поне бях).Беше си хладничко,айляк ;)

Поздрав с A-ha-Crying In The Rain :)

Link to comment
Share on other sites

Добро утро на всички! Деня не се очертава да е от най-приятните , но на вас ви пожелавам нещо повече. ^^

Link to comment
Share on other sites

Из подписа на azsum:

 

CPU: CPU: 6502 Clone@1MHz | RAM/ROM: 48kB / 12k

Resolution: 280x192/6col | FDD: "kasetofon Resprom"

 

YES! Дори 8-битовото Нинтендо е 2 mhz! Това е хардкор! :D

Link to comment
Share on other sites

Имам въпрос, на който вероятно само Aquila може да отговори. Моя колежка си е намерила малко ястребче на терасата и сега се опитва да го храни и гледа, докато си стъпи на краката. Какво препоръчвате като манджичка? Пилето е наистина много мъничко и не върви да го пусне в парка. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Имам въпрос, на който вероятно само Aquila може да отговори. Моя колежка си е намерила малко ястребче на терасата и сега се опитва да го храни и гледа, докато си стъпи на краката. Какво препоръчвате като манджичка? Пилето е наистина много мъничко и не върви да го пусне в парка. :unsure:
Пилето трябва да се предаде на РИОСВ и от там ще дойде при нас в спасителния център.

Интересно ми е как е разбрала, че е ястребче?

Link to comment
Share on other sites

Имам въпрос, на който вероятно само Aquila може да отговори. Моя колежка си е намерила малко ястребче на терасата и сега се опитва да го храни и гледа, докато си стъпи на краката. Какво препоръчвате като манджичка? Пилето е наистина много мъничко и не върви да го пусне в парка. :unsure:

http://www.greenbalkans.org/category.php?l...G&cat_id=64

Най - добре да се свърже с центъра и да им го даде на тях.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...