Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
DMX в ужаси с крокодили - буахахахахахах :D

Къде го тва? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Сядам аз на арената да видя една съученичка кво прави... и един пиян ни черпи бира. Кеф :].

 

-Една бира за тея момчета?

-Що?

-Щот ги обичам, хехе!

 

:lol: He made my day :].

Link to comment
Share on other sites

Еми ако български отбор беше на нивото на другите щях да съм по-доволен , но както и да е ... пак допринася за нещо този човек все пак .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Митко Бербатов в Манчестър Юнайтед :excl: Как да не си горд че си Българин после :rolleyes:

Горд ще съм когато български отбори купуват футболисти от (да речем) Манчестър Юнайтед.

Link to comment
Share on other sites

Горд ще съм когато български отбори купуват футболисти от (да речем) Манчестър Юнайтед.

А когато Ицо се скъсваше да бележи за Барса навремето и вдигна КЕШ ,пак ли ти беше все едно?Ебати мисленето честно майна...

 

Постижението си е уникално откъдето и да го погледнеш.Не всяка година българин заиграва в европейския клубен шампион нал?!И то срещу близо 35 милиона евро :excl:

Link to comment
Share on other sites

Змия.. е пак де , DMX и змия.. :D

Link to comment
Share on other sites

Митко Бербатов в Манчестър Юнайтед :excl: Как да не си горд че си Българин после :rolleyes:
И за ужас на нас веновете на Манчестър Юнайтед... Почти съм сигурен, че ще осере нещата... А и както каза някой с това няма да допринесе кой знае колко за българския футбол...
Link to comment
Share on other sites

Искам да живея в Япония .

Надарен ли искаш да се чувстваш? :D

Link to comment
Share on other sites

И за ужас на нас веновете на Манчестър Юнайтед... Почти съм сигурен, че ще осере нещата... А и както каза някой с това няма да допринесе кой знае колко за българския футбол...

 

Да де, щото в Тотнъм повече ще допринесе. Ще доживея ли някога, някой българин да похвали друг че е направил крачка напред и нагоре. Или винаги ще има плюнчовци да решават веднага, че еди-кой си ще осере нещата. Като вкара два гола в първия мач свирки ще му правите ама сега видите ли, Митко ще осере нещата. Ми идете вие да допринесете за българския футбол и да не осирате нещата. Или е по-лесно да плюете по човека. Щото в Англия стана като в Испания със Стоичков. Ама няма нищо де, то е нормално за българина да предпочете да се изхрачи върху някой, вместо да го похвали. Човека отива в европейския клубен шампион и по тоя начин няма да допринесе за българския футбол изобщо. Сигурно и Стоичков като отиде в Барса едно време и той нищо не допринесе, а ? Но за сметка на това тука из форума имаме хора дето са допринесли къде-къде повече от Бербатов за българския футбол.

 

Иначе по темата. Минава ми, че е време за малко релакс. Само дето релакс отникъде не се задава. Може да е за хубаво :) Казват че маймуните от много работа станали хора, та има някаква надежда :)

Link to comment
Share on other sites

Виж , натъжи ме и мен ... сега няма как да изкарам нещо весело след твоя пост тук .

Пак е скука , не знам какво да правя .

Чудя се с кой да си чатя за да отбия повечко време , пък и ми е интересно да разговарям с хора .

п.п. Кога ли ще спре да ми се набива едно странно чувство в главата , ще ми се пръсне от болка понякога .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Kilerincho Бербатов и Камата нямат нясто за сравнение... Ако можеше сега Стоичков да отиде в Манчестър щях да се радвам...

 

Иначе ми минава през главата, че за пореден път се спасявам на сантиметри от малоумна мадама шофьор

Link to comment
Share on other sites

Аз се събудих , сега ще си запаля фас и ще си глътна кафето да видим какво ще стане ... сигурно ще припадна .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ама не бе, прав си. Мъжете и жените са представители на различни биологични видове :)

 

Ми да - жените са от Венера, мъжете - от Марс. Това май го казваха по оня канал с 2000 в заглавието :lol:

 

А иначе ЕТО ТОВА ми е в главата

Link to comment
Share on other sites

Митко Бербатов в Манчестър Юнайтед :excl: Как да не си горд че си Българин после :rolleyes:

 

Не само това. Владо Арабаджиев спечели победа и има шанс да си спечели шампионата. Пламен Кралев и той така с неговото Ф430. И дано скоро го видим във ФИА ГТ. Крум Дончев пък спечели Рали България

Link to comment
Share on other sites

Почвам да се ядосвам...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...