Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Абе чуда са... толкова съм се сбъгнал, толкова противоречиви възгледи имам, че се чудя - може ли да си преинсталирам мозъка? Мога ли да си разцепя мозъка на няколко части, в едната да си запазя спомените, а системната част да я форматирам и инсталирам наново? И освен това... мирогледа операционна система с отворен или затворен код е? И ако е с отворен - можете ли да ми препоръчате дистрибуция, която работи добре и не е с големи изисквания към мозъка? Че моя е малко слаб ;]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Member Joined Total Member Posts Posts Today % of today's posts

w00x 5-December 02 6309 16 4.75%

djadomraz 4-February 03 2391 14 4.15%

Psihara^^ 3-April 04 3355 13 3.86%

EDIT: АААААААА ЩА ГО УДАРА!

 

Huh?!?

 

Antares, nerd.

 

П.П. Tова е супер спамърски раздел.

Link to comment
Share on other sites

може ли да си преинсталирам мозъка? Мога ли да си разцепя мозъка на няколко части, в едната да си запазя спомените, а системната част да я форматирам и инсталирам наново?

За в бъдеще ще може, но ще си нещо като робот, а не човек, което сътветно ще си има своите предимства и недостатъци.

Link to comment
Share on other sites

Вчера ме открехнаха за една много готина група и днес общо взето тва въртя. Слот се казва групата , руснаци са , обаче свирят много готин рок , препоръчвам ги силно! :)

Link to comment
Share on other sites

Пилето трябва да се предаде на РИОСВ и от там ще дойде при нас в спасителния център.

Интересно ми е как е разбрала, че е ястребче?

Истината е, че и тя не беше много сигурна, но предполага, че е нещо грабливо заради извитите ноктета. Иначе днес се обади в Зоологическата градина в София, за да потърси информация и евентуално да остави пилето при тях. И те и отговориха, че имали наредба да не приемат външни птички заради... птичия гриииииипппппПППППппПП. :excl: :wacko: :blink:

 

Мда, та пилето може и да умре.

Link to comment
Share on other sites

Истината е, че и тя не беше много сигурна, но предполага, че е нещо грабливо заради извитите ноктета. Иначе днес се обади в Зоологическата градина в София, за да потърси информация и евентуално да остави пилето при тях. И те и отговориха, че имали наредба да не приемат външни птички заради... птичия гриииииипппппПППППппПП. :excl: :wacko: :blink:

 

Мда, та пилето може и да умре.

Повтарям отново, пилето ТРЯБВА да се даде на РИОСВ, а те ще го донесат в спасителния ни център. Няма никаква работа в зоопарка, още по-малко нямат ресурси и кадри, които да се справят кадърно.
Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата ... болка (имам голямо главоболие) , днес цял ден е така .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

В момента си мисля за всички тези хора с редки болести ,току-що гледах за Човека дърво (Discovey channel) и като видях да тегли 2-тонен джип с косата си... :cry :cry :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

Тя затова мечката е с три крака.... :blink:
Чел, чел, недочел :D
Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата че съм скапан от работа в тва гадно Happy :wacko: ама незная защо съм още буден ;) Засякана работа

Link to comment
Share on other sites

Утре почвам бачкане при баща ми.

Но той още не знае това :D.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата че се събраха 3 броя стари машини на село :devil

 

С некой уев вложения ще станат сериозни и на максимум за параметрите си...

 

Една малка лудница се получава там. Вчера замъкнах 320 диска (микс DVD и CD) с игри нататък... Изнасям си архива. Скоро ще можем да си правим ЛАН парти в тая къща :punk

Link to comment
Share on other sites

Малии спах от 16 часа вчера до към 5 и 50 одеве. Бахти здравия сън. Като тва време въобще не го усетих ама ся ми е някво странно такова докато се разсънна. Поне наваксах със съня :)

Link to comment
Share on other sites

Като чета поста на Crazy_Hamster се замислям , че аз скоро повече от 7 часа сън не съм видял . Трябва да излизам да се погърча малко докато е по-хладно навън.

Link to comment
Share on other sites

Ако и тоя ден началството ме остави без служебна кола - пак ще го изкарам деня във форума :(

Не че нещо, ама после пак приказки, че работата не върви. Дразня се.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата че се събраха 3 броя стари машини на село :devil

 

С некой уев вложения ще станат сериозни и на максимум за параметрите си...

 

Една малка лудница се получава там. Вчера замъкнах 320 диска (микс DVD и CD) с игри нататък... Изнасям си архива. Скоро ще можем да си правим ЛАН парти в тая къща :punk

 

С още някой друг лаптоп и там ще стане месомелачка! Тва е много готина идея, само кажи кога да идваме :punk

Link to comment
Share on other sites

Аз имам още една машина в нас , но пък ми трябва дъно за нея ... ще се играе мрежа после .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

кофти ли е да почнеш работа и ан новото място през ден някой да има рожден ден и да събираме стинки за подарък/водка/партинце :D :punk

 

зели ми сега една аляска...цяла маса, пълна с чинии със сандвичи и салами...защо ходих на обяяяяяяд :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

На мен главата не ми мина от нищо , чак когато си ударих един здрав сън и ме отпусна ... иначе беше ужас до вчера .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...