Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ваше праисторическо величие Пламен, мисля че не спомнахте името на тъй приятния вам пиЯно бар, намиращ се във близост до Вашето местообитание...така ласково се изказахте за професионалните му характеристики и оставихте нас, простосмъртните, само да гадаем за името и местонахожденито му. С молба да ни сведете за така нужната ни информация.

Искрено Ваш, магданозчо.

Нали ги казах, че сигурно е Монро. :) Той му е най-близо. Буквално е по-близо от супермаркета.

 

Кога да мина да си взема крушките?

Link to comment
Share on other sites

Сигурно е така, но Негово старейство не е потвърдил все още...:lol:

 

Ако искаш днес следобед, към 17-18 часа? Имам излизане през центъра и мога да се отклоня някъде към вас...нали около сточна гара?

Link to comment
Share on other sites

Съжалявам, пропуснал съм момента когато сте ме питали. Не е Монро - Quatro.е, а Монро не го знам къде е...не че знаех и Quatro къде е преди да отида де...макар, че почти всеки ден минавам покрай него. :shy:

Link to comment
Share on other sites

Съжалявам, пропуснал съм момента когато сте ме питали. Не е Монро - Quatro.е, а Монро не го знам къде е...не че знаех и Quatro къде е преди да отида де...макар, че почти всеки ден минавам покрай него. :shy:

И кое му е "до вас" на Куатро? :D

Монро е на мястото на бившето Фешън кафе. Буквално до вас. :) Ресторант е, но става пиано бар понякога вечер. Аз лично съм бил ден Събота.

Link to comment
Share on other sites

Ебаси студа днес. На сянка си беше направо студено

 

/За Белинташ става дума/

Лигла.
Link to comment
Share on other sites

Баси, за какво го сложих този климатик, като няма жега тази година. :angry1

Ела малко в Пловдив да видиш няма ли жега...

Link to comment
Share on other sites

Тихо, тихо. Вечер се търпи. Дано остане така за по-дълго, че оная седмица дето беше 27 градуса вечер, беше някакъв ад.

Link to comment
Share on other sites

Всъщност формално погледнато дедо наистина се намира по на север от моята къща...по картата - с цели 250 метра, така че това немалко отклонение би трябвало да му даде понижение на температурата с от около една хилядна от градуса, но тъй като всички сме чели за принцесата и граховото зърно, можем да сме сигурни, че на дедо никак не му е лесно по тези северни ширини. :moon:

Link to comment
Share on other sites

Ако станеш рано, тоест по-рано от 13, 13:30 няма да поемеш жега, ами сибирски студ - смразяващите кръвта 26 градуса...

Link to comment
Share on other sites

Така си е. В офиса не пускаме климатика ако навън е под 30 градуса, а когато го пускаме на охлаждане то термостата е на 27 :) Учудващо, аз съм човека, който обикновено го пуска и аз обикновено го слагам на 25, но на останалите им е студено...

Link to comment
Share on other sites

Ами раздай им на хората служебни пуловерчета ве, капиталист с капиталиста ти!

Link to comment
Share on other sites

Ами раздай им на хората служебни пуловерчета ве, капиталист с капиталиста ти!

 

Ми да си купят бе. Аз как си държа 4 блузи в офиса?

Link to comment
Share on other sites

Аз над 25 градуса ставам раздразнителен. В на djadomraz офиса щях да заколя някой като се припотя целия..

Link to comment
Share on other sites

Малееей като ви чета писанията направо ми иде да....си сипя още едно узо...

Хаха, ето това е приказка вече! :moon:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...