Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Не ми се ще да идва понеделник... Като знам как текат рекламите и колко е прост народа, ще ни запалят от тъпи въпроси..

Link to comment
Share on other sites

Бачо Виден е голям човек ;)

Да ляга да спи. Сега е мой ред да казвам наздраве... На Танчето Боева ☺

 

Наздраве, батьовата, ама отдавна съм станал... Бат' ти Ники вече си е легнал. А аз отивам да буча домати и да пия по принуда Шуменско...  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Не ми се ще да идва понеделник... Като знам как текат рекламите и колко е прост народа, ще ни запалят от тъпи въпроси..

Чувствам се така всеки път, когато клиент пуска нова услуга... А особено много обожавам, когато са пуснали по телевизиите реклами на услуга, която дори не са си тествали...
Link to comment
Share on other sites

Само и единствено, когато е прав. Иначе никога.

 

Има и други условности около нечия работа. Не само заплащането. Може да разгледаш профила на брат ми ТУК. Нек'си картонджия с такъв профил трудно ми се види че ще срещнеш. Освен това дъртата скрофа дето празнувА юбилей му прибира близо 50% от заплатата на брат ми. Картонджията няма такива тревоги, но пък живее с трима други в стая.

Аз съм пределно наясно че говориш глупости и че няма как един гипсокартонаджия да взима колкото брат ти ама ти го твърдеше това вчера.

 

 

Работата с лопата е друг вид труд, за който също се изисква квалификация, колкото и странно да ти се вижда това на тебе. И понякога между другото е доста добре платен труд. Но пък ти никога не си търсил хора да копаят, че да го разбереш това. Ще ти го обясня като за програмисти - Шекера е на 200 метра от базата ми, но технически ми е много по-лесно и евтино да си наема ученичка от ТХВП за цяла нощ, отколкото двама циганина да тесат троскот днес 8 часа (и за това се иска майсторлък), които вече и 35 лева дневно им се мръщят...

Квафилификация за работа с лопата се придобива в рамките на седмица. Квалификация за това което работя аз или брат ти се придобива след години учене и още години практика и малко хора изобщо са способни да я придобият.

 

Аз хора, които да носят тежко или да копаят съм търсил и намирал в рамките на ден-два. Кадърни програмисти търсим от години и тези, които успяхме да намерим се броят на пръсти.

 

Между другото това с ученичката за цяла нощ и хората за троскота е леко пазарна икономика. Ученичката няма да ти вземе 35лв, а пък на онези ако им дадеш по 50-60 може и да имаш значително по-голям наплив от работна ръка. Сеш'са?

Link to comment
Share on other sites

днес в центъра (около главната) беше някакъв ад, от 2 платени паркинга със свободни места ми отказаха да си спра колата?! а видях поне по 3 места свободни... освен тва сумати улици и булеварди затворени заради кроса/маратон... полицията само те гледа, питам ги има ли къде да спра ако продължа надолу... минавайте?! ами кажи като човек "целия център е отцепен, тръгвайте си" и да не се занимавам.. ама акъл

Link to comment
Share on other sites

Ирония беше моето. Официалното пускане е утре, останалите отговори на www.mtel.bg/4g

Link to comment
Share on other sites

Пссст, Видене:

 

13015413_10207961777234639_4117780248276

Ирония беше моето. Официалното пускане е утре, останалите отговори на www.mtel.bg/4g

Тази карта с по-тъмно и по-светло червеното е толкова неразбираема че няма накъде...

Link to comment
Share on other sites

Пссссст, Видене:

Пссст, Видене:

 

Напоследък дедо е възприел Виден като домашен котарак и вече е започнал да го опитомява. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз съм пределно наясно че говориш глупости и че няма как един гипсокартонаджия да взима колкото брат ти ама ти го твърдеше това вчера.

 

Ти продължаваш с глупостите си като безкрайна латерна, подминаваш и Ангел. Твърдя го и днес разбира се защото е точно така. Само че се опитах да ти обясня, че в досието на картонаджията винаги ще пише само картонаджия, а това на брат ми е, да речем, все по-разнообразно. Ти ПАК не вдена какво ти се казва, а аз се уморих вече да обяснявам едно и също. И съответно спирам, защото имам доста по-важни занимания. 

Link to comment
Share on other sites

 И съответно спирам, защото имам доста по-важни занимания. 

Да сАдиш доматето....?

 

П.п. Ха кАжи му го, щот той си мисли, че таз работа е като оназ работа и, че ти -къде, пък той -ехее.... И, че щот, ако такова, няма кво. Айде и край!

Link to comment
Share on other sites

Нищо няма да му казвам повече. Ти вчера му го каза с едно изречение и отиде да си пиеш бирата, а аз цяла вечер обяснявам... Балък... И хем от теб съм се учил и пак повтарям тази грешка. ОстАи го да си легне по-прост и си гледай кефа... 

Link to comment
Share on other sites

Нищо и няма на картата, като съчетаем PR и други условности, става чук.

Link to comment
Share on other sites

Напоследък дедо е възприел Виден като домашен котарак и вече е започнал да го опитомява. :lol:

Не е задължително да е котарак и за мисир става това обръщение. :lol:

Link to comment
Share on other sites

А тия вторите подлежат ли на дресировка?

Определено са доста по-опърничави от котараците и се надуват, че са прави за всичко. :lol:

Link to comment
Share on other sites

А тия вторите подлежат ли на дресировка?

На купичка царевица кълат като седи, та гледай.... Ама подход е нужен тука.....

Link to comment
Share on other sites

Определено са доста по-опърничави от котараците и се надуват, че са прави за всичко. :lol:

 

 

На купичка царевица кълат като седи, та гледай.... Ама подход е нужен тука.....

 

Добре се определяте като осъзнати мисири... Даже е забавно...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Тия ПИН кодове на СИМ картите са егати отживелицата...

Седях си преди малко у нас и чух как звъни телефон. Някаква стара Нокиа. После пак. На третия път станах и чух, че идва от улицата. Успях да видя и екрана как свети в тъмното. Слезнах до долу да го взема с най-доброто намерение да го върна на собственика му утре. Намерих телефона, взех го и тръгнах да се прибирам. Задържах Power бутона, за да му спра звука, но задържах малко по-дълго и се изключи. После го включих и .... ПИН на СИМ картата. Пробвах 0000. Пробвах 1234, но не стана. Глобул си слагат различни ПИН-ове на всеки СИМ.

 

Сега тоя телефон нищо не мога да го направя, за да го върна на собственика му. Мога да му сложа една друга СИМ карта и да видя дали има контакти запаметени в телефона, но аз дори нямам СИМ карта с нормален размер...

Та... ПИН кодовете на СИМ картите могат да направят повече зло, отколкото добро понякога.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...