Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Каза, че си натиснал power бутона за да му изключиш звука. Не ставаше ясно, че вече е бил престанал да звъни. Пък и някак логично е ако искаш да го върнеш - първото нещо, което направиш да е да се обадиш на последния номер, който е звънял - по всяка вероятност е собственика или някой негов приятел. Карай - щом е нокия (вероятно с копчета) едва ли е особено ценна.

Link to comment
Share on other sites

Добре бе, Майка му Стара. Няма ли една неженена, необвързана, за предпочитане нормална и ако е възможно с документи. Ай сиктир, писна ми на кОра. Ако знае и какво иска... Заклевам се в кайсиите си, че ще и предложа брак на Малдивидите, после и на Бали... Може и да взема да забогатея.

Link to comment
Share on other sites

Добре бе, Майка му Стара. Няма ли една неженена, необвързана, за предпочитане нормална и ако е възможно с документи. Ай сиктир, писна ми на кОра. Ако знае и какво иска... Заклевам се в кайсиите си, че ще и предложа брак на Малдивидите, после и на Бали... Може и да взема да забогатея.

Това подчертаното каво ще рече? Попадаш само на нелегални филипинки ли? Смени малко средата бе човек. Само не ми казвай, че в Чикаго няма избор. Одеве бяхме в един средно наточен ресторант в Даунтаун и докато чаках жената да мине през едното място на излизане от ресторанта, една разгонена кугърка за малко да ме изяде. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Логично - те там открай време налитат на мисири, даже са им празнично блюдо...  :grin:

 

А Стефчо все се опитват да го експлоатират. Най-вече документално... Въпросът е за чий чеп се пъне да се жени, като единствената разумна причина към тоя момент е ... административна...

Link to comment
Share on other sites

Това подчертаното каво ще рече? Попадаш само на нелегални филипинки ли? Смени малко средата бе човек. Само не ми казвай, че в Чикаго няма избор. Одеве бяхме в един средно наточен ресторант в Даунтаун и докато чаках жената да мине през едното място на излизане от ресторанта, една разгонена кугърка за малко да ме изяде. :lol:

Ще рече поне със статут като моя, а не решила да остане след бригада и да покорява шибания свят без никакви права в шибана държава. Да си го нашибат много навътре. Не помня. Казах ли да ходят да се шибат?

Стефчо, някаква резлива боза ли си си сипнал? Хич не трябва такава още.

Комшийката иска разни неща, но от всичко мога да и дам... Само най-хубавата част от мен. Въпроса е как да го кажа като джентълмен. Нямам намерение да гледам деца.(чужди)

Логично - те там открай време налитат на мисири, даже са им празнично блюдо... :grin:

 

А Стефчо все се опитват да го експлоатират. Най-вече документално... Въпросът е за чий чеп се пъне да се жени, като единствената разумна причина към тоя момент е ... административна...

Аз нищо не мога да спечеля. Мога само да загубя ;)
Link to comment
Share on other sites

Стефчо, ако ще се пънеш батьовата за статут по-рано от полагащото ти се има няколко варианта:

 

1. Някакъв white trash, колкото да става за ебане - схема, по която е роден настоящият президент там. 

2. Нещо от гетото, което да става за ебане (там Миле Китич отпада)  :laughing:

3. Любимия ти вариант с лелка/вдовица, но ще трябва да слезеш бая на юг за подобна схема...  :grin:

 

В първите два варианта задължително се изисква прясно медицинско и спин тест.  :moon:

 

 

Комшийката иска разни неща, но от всичко мога да и дам... Само най-хубавата част от мен. Въпроса е как да го кажа като джентълмен. Нямам намерение да гледам деца.(чужди) 

 

 

The girl next door казваш... Опасна раЛта... Останаха ти 2 години, не се занимавай с глупости. 

Link to comment
Share on other sites

Логично - те там открай време налитат на мисири, даже са им празнично блюдо...  :grin:

 

:FU: Мисирите се въдят само там, където се предлага Пиринско. :lol:

 

Ще рече поне със статут като моя, а не решила да остане след бригада и да покорява шибания свят без никакви права в шибана държава. Да си го нашибат много навътре. Не помня. Казах ли да ходят да се шибат?

Комшийката иска разни неща, но от всичко мога да и дам... Само най-хубавата част от мен. Въпроса е как да го кажа като джентълмен. Нямам намерение да гледам деца.(чужди)

Аз нищо не мога да спечеля. Мога само да загубя ;)

Може да ти се струва банално, но смени средата и ще видиш как стават чудеса. Тръгни примерно по фитнес залите, салса клубовете и т.н. Импровизирай бе човек. И не го слушай този мисир отгоре.  :lol:

Link to comment
Share on other sites

:FU: Мисирите се въдят само там, където се предлага Пиринско. :lol:

 

Може да ти се струва банално, но смени средата и ще видиш как стават чудеса. Тръгни примерно по фитнес залите, салса клубовете и т.н. Импровизирай бе човек. И не го слушай този мисир отгоре.  :lol:

Салса...фитнес...по-скоро Обама ще стане бял като Каспър :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

:FU: Мисирите се въдят само там, където се предлага Пиринско. :lol:

 

Отново си се объркАл... А оная те е видяла баш така

 

turkey-630x476.jpg

 

С картофено пюре и gravy.... ХАХАХАХ

 

===========================

 

Стефчо, по тая логика и на голф игрището може да се пробваш....  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Стефчо, ако ще се пънеш батьовата за статут по-рано от полагащото ти се има няколко варианта:

 

1. Някакъв white trash, колкото да става за ебане - схема, по която е роден настоящият президент там. 

2. Нещо от гетото, което да става за ебане (там Миле Китич отпада)  :laughing:

3. Любимия ти вариант с лелка/вдовица, но ще трябва да слезеш бая на юг за подобна схема...  :grin:

 

В първите два варианта задължително се изисква прясно медицинско и спин тест.  :moon:

 

 

The girl next door казваш... Опасна раЛта... Останаха ти 2 години, не се занимавай с глупости. 

Eдинствения вариант за ранен статут е армията. Ако ще за щерката на Обама да се оженя - все тая. Армията е светая светих тука. Съквартиранта вече е гражданин, а дойдохме по едно време. Е, той може и да бъде пратен в Сирия, аз не :)

 

едит: освен това прави преходи по 26.2 мили пресечен терен в Ню Мексико...с пълно бойно. Ебем ти и ранния статут :D. Другото не ви трябва да го знаете...ама не е готино

Link to comment
Share on other sites

едит: освен това прави преходи по 26.2 мили пресечен терен в Ню Мексико...с пълно бойно. Ебем ти и ранния статут :D. Другото не ви трябва да го знаете...ама не е готино

 

Аз ти казах, че рекрутъра лъже като дърт циганин и "нежно" пропуска нЕкои детайли...  :laughing:

 

Налягай парцалките и тва е - многото мина, малкото остана.  :moon:

Link to comment
Share on other sites

Отново си се объркАл... А оная те е видяла баш така

 

Мисире, кугъра беше горе-долу мой набор, но в компанията на двама екзотично-мургави младежи като Стефчо. Явно обаче младежите бяха твърде неопитни (щото през цялото време си човъркаха телефоните) и хищната котка търсеше истинско предизвикателство. Аз затова съм сигурен, че ако Стефчо дойде у наше село и му покажа къде горе-долу да се подвизава, ще го изядат кугърите като стой та гледай. :lol:

 

 

Стефчо, по тая логика и на голф игрището може да се пробваш....  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Мисир с мисира ти, голям си лаЙк, ти знаеш ли какви кугъри ходят на голф по разните му там женски лиги? Повечето са с ония трибуквени титли от типа на CEO, CFO, SVP и т.н. Достатъчно е Стефчо само да се появи в клъбхауза, когато им приключи играта, за да го изядат с парцалите. Иска се малко подходяща импровизация обаче. Без импровизация не става.  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тия ПИН кодове на СИМ картите са егати отживелицата...

 

Та... ПИН кодовете на СИМ картите могат да направят повече зло, отколкото добро понякога.

Отиваш в магазин на Глобул, обясняваш историята, по серийния на картата би трябвало да намерят собственика. Ако не е рязана съответно.

Link to comment
Share on other sites

Каза, че си натиснал power бутона за да му изключиш звука. Не ставаше ясно, че вече е бил престанал да звъни. Пък и някак логично е ако искаш да го върнеш - първото нещо, което направиш да е да се обадиш на последния номер, който е звънял - по всяка вероятност е собственика или някой негов приятел. Карай - щом е нокия (вероятно с копчета) едва ли е особено ценна.

Е как ще не става.. Написал съм, че го видях и слезнах до долу. Това се развива в 2 часа сутринта. Нямам намерение да звъня на хората в 2 сутринта... Затова и исках да му спра звука, за да не ми пищи по нощите.

 

Grimjaur: и аз за това се сетих. Не е рязана. Преди това ще пробвам друго обаче.

Link to comment
Share on other sites

Хохохохо, колко простотия се лее тук. 

Като сравнявате заплатите на овчарите и ИТ-та много удобно забравяте, че на едните се плаща заради гадните условия на труд, а на другите защото имат нещо в главата.

Иначе който е навит да се тества, мога да му листна сертификатите за които трябва да се подготви за да се придобие необходимият скилл сет за сис админ, самите сертификати не са нужни, но знанията са задължителни. Започва се с английски език, че все пак в ИТ се ползва точно той. 

И след това може да сравним колко време ще е необходимо на някой в ИТ да се научи как се поливат домати, копаят дупки, шофира камион или каквото там, и колко време на другият ще му е необходимо да придобие целият комплект знания. 

Примерно за категория C са необходими цели 12 дни и основно образование -http://juklev.com/kategoria-c . Някой навит да се подготви за няколко сертификата в рамките на 12 дена?

 

Edit:
Направо да листна необходимите

Cisco CCNA
Vmware VCP

red hat certified administrator / red hat certified engineer

microsoft certified administrator

 

Като за начало нали. 

Да споменавам ли, че след като вземеш станеш шофьор, единственото което се изисква от теб е да не забравиш как се натискат педалите? А работейки в ИТ се налага ежедневно да продължаваш да учиш нови и нови неща?

Като ако някой не го устройва IT, мога да дам примери за Ел Техник, примерно част от учебниците ми в електротехникума, или пък част от учебниците в ТУ, но в машинният факултет. 

Link to comment
Share on other sites

Още един, дето не е вдянал за какво говорехме...  :grin:

Ъхъм, ти щото си го схванал като мисир безнадеждния изход на Деня на благодарността. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Още един, дето не е вдянал за какво говорехме...  :grin:

Аз много добре схванах, но някои тук все още си внушават, че ученето на едното е като ученето на другото. Та затова съм малко по-конкретен с примера си . 

Сравненията на заплатите по-горе ... да обяснявам ли, че добър старши програмист взима и по 6 и по 8К лева в БГ ... 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...