Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

 но и е пълно с идиотизми на всякак крачка, за които даже и не се замисляше човек, понеже като е потопен в това, даже му се струва естествено.

Че това не може ли да се каже и за днешното положение? :grin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Че това не може ли да се каже и за днешното положение? :grin:

 

Не съм твърдял обратното - и сега е пълно с идиотизми и несправедливости....и едновременно с това има много положителни неща.

 

 

Няма фейспалм, който да пресъздаде нацвъканото в последните две страници. :Facepalm: :lol:

 

И моите твърдения ли слагаш в тоя кюп? Ако да - искам да знам кое от всичкото дето казах е за там...

Link to comment
Share on other sites

Той, Момчил, по навик. Като види "комунизъм" и му сработва копчето за пропаганда.  :lol:

 

Бахти, кво правя с тая ракия?

 

Отварям нова дамаджана, нещо не вървят на добре нещата, лятото да пия повече ракия отколкото зимата..

Link to comment
Share on other sites

 

И моите твърдения ли слагаш в тоя кюп? Ако да - искам да знам кое от всичкото дето казах е за там...

Стига пък и ти, много добре знаеш какво и чии мнения слагам, ама не ми се разлайват кучетата допълнително. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Че аз си пия повече ракия лятото...ама и бира след това...

Иначе, през главата ми минава(по-скоро през хранопровода и стомаха) арна домашна ракия, вкусна салатка и телешко сукалче...

Link to comment
Share on other sites

Няма фейспалм, който да пресъздаде нацвъканото в последните две страници. :Facepalm: :lol:

Леко с плескането, че да си не докараш някоя цицина! Не друго, ама после е трудно за сресване ;)

 

П.п. Танасе, по правилното е...

Link to comment
Share on other sites

Той се е отнесъл по детелините напоследък... Не може да ги каръщисвате така..  :laughing:

 

Щото така можем да ги каръщисваме цяла нощ 

 

https://www.youtube.com/watch?v=hlWTASnnft4

 

=======

 

Аз съм тук в една местна група... ХАХАХ

 

==

 

Какъв беше тоя радиатор дето оспами и Форум и фейс с него, че не разбрах..

Link to comment
Share on other sites

Аз три пъти го повторих това и нямам намерение да продължавам... 

Негативните страни са в пъти повече. Някои от тъй наречените положителни са следствие от други негативни. Изобщо да се твърди дори това за мен е повече от неприемливо. 

 

Че това не може ли да се каже и за днешното положение? :grin:

 

Винаги има нещо, което не е наред и от което поне една част от хората са недоволни. Сложи на кантара обаче всички положителни и всички негативни страни и виж цялостната картинка

Няма фейспалм, който да пресъздаде нацвъканото в последните две страници. :Facepalm: :lol:

 

+1 първия път като видях написаната пропаганда просто затворих форума... все едно чета малоумниците от "Спомени от НРБ" във фейсбук...

Link to comment
Share on other sites

Негативните страни са в пъти повече. Някои от тъй наречените положителни са следствие от други негативни. Изобщо да се твърди дори това за мен е повече от неприемливо. 

 

 Ти затуй пасеш трева, тучна и сочна...

 

===================

 

https://www.youtube.com/watch?v=VKRjC4cCGQo&list=RDVKRjC4cCGQo

Link to comment
Share on other sites

Голям лаф каза. Един такъв смислен и добре аргументиран....

Ти очакваше нещо по-различно по темата за "защитата" на комунизЪма? :lol:

Link to comment
Share on other sites

И тук Любо, когото скоро не съм засичал във форума, би казал - "Венсеремос!". :grin:

 

https://www.youtube.com/watch?v=LILY-wm1tTQ

 

П.П. Мамка му...още я знам наизуст с всяка думичка и нотичка...пуста музикантска памет - явно ще я помня до смърт.... :moon:

 

П.П.2 Ама какво нещо е пропагандата....тогава не ми е правело впечатление, но чак сега обърнах внимание на структурата - забележете колко кратки са куплетите и колко дълги и повтарящи се са припевите, което определено не е случайно. А и друго ми е правело впечатление - засичам практически еднаква структура, идея и излъчване на почти всяка песен, която е била пропагандна за третия райх и респ. за тези, които са писани след 9-ти 44-та...явно нещата просто минават от едно състояние в друго, но като цяло идеята остава...

Link to comment
Share on other sites

Паси, чедо, паси и плащай за да пасеш, щото е мъдро...

 

Къде предлагаш да ида да си платя, че тия дни тъй и тъй съм тръгнал да давам пари на обирджии?

 

Между другото ето едно доста радикално мнение относно национализирането на пенсионните фондове, написано леко по-завоалирано: Край на "индивидуалните партиди за втора пенсия" (мръсници - 2 пенсии ще искат да имат - не ги е срам, ние тука с 1 едвам преживяваме)

 

http://www.mediapool.bg/krai-na-individualnite-partidi-za-vtora-pensiya-news248437.html

 

"Ще дойдеш ти на мойто да изпитваш удоволствие като гледаш хора да ровят в кофите.

 

Като ти национализират пенсията и после пак си изберат Бойко и те обвинят, че ти си виновен щото не си си я дал доброволно по-рано и пречиш на Бойко да има пълно мнозинство ще видим дали няма да ти е приятно, че се преподават уроци по икономика на улицата"

 

Голям е Мишо. Просто голям!

П.П.2 Ама какво нещо е пропагандата....тогава не ми е правело впечатление, но чак сега обърнах внимание на структурата .....

Аз като говоря че в пропагандата нямат равни. И в манипулирането на по-глупавата част от населението...

Link to comment
Share on other sites

...пуста музикантска памет - явно ще я помня до смърт.... :moon:

 

Баси, сигурно когато Слънцето почне да отброява последните си дни след около 4 и половина милиарда години, превръщайки се в червен гигант и поглъщайки Земята в огнения ад, ти ще стоиш на някоя топяща се скала и ще си тананикаш "Комунисти, комсомолци, пионери ..." :lol: :punk

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Какъв беше тоя радиатор дето оспами и Форум и фейс с него, че не разбрах..

 

 

Играя си тука със светодиоди и челници...

 

13087566_10207997360470487_8640866821976

Link to comment
Share on other sites

Баси, сигурно когато Слънцето почне да отброява последните си дни след около 4 и половина милиарда години, превръщайки се в червен гигант и поглъщайки Земята в огнения ад, ти ще стоиш на някоя топяща се скала и ще си тананикаш "Комунисти, комсомолци, пионери ..." :lol: :punk

 

 

Да, но пък ще си умра щастлив...и с песен на уста. :lol: ....и с вперен поглед в далечното светло бъдеще....150px-PartizanskiPametnikBelovo.jpg

Link to comment
Share on other sites

Баси, сигурно когато Слънцето почне да отброява последните си дни след около 4 и половина милиарда години, превръщайки се в червен гигант и поглъщайки Земята в огнения ад, ти ще стоиш на някоя топяща се скала и ще си тананикаш "Комунисти, комсомолци, пионери ..." :lol: :punk

 

 

С абсолютна точност и в съответна тоналност!  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Нит мента, нит мастика пия, обаче бира си пия целогодишно, няма зима няма лете, даже лятото закусвам с бира :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...