Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Защото е много по-хубава от онез боклуци певецарките...

 

Повече никога не коментирай бира, каквато и да е...

 

Щот са на стекове :) Нея връщам, ама хич!

 

То върната няма, батьовата... Само аматьорите връщат...  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Чета няколко страници и си мисля... сигурно е нормално посредствени и мързеливи неудачници да въздишат по строй, построен от овчари и кокошкари, за овчари и кокошкари, стремящ се всячески да подтиска инакомислието, разнообразието и свободата. И в такива моменти не мога да не се сетя за една мисъл на Бенджамин Франклин - "Този, който жертва свободата за сигурността си, не заслужава нито едно от двете".

Link to comment
Share on other sites

Фетел в червен екип на живо или бойкот на мърсния дъртак...ей това е дилема на един клик разстояние. Инди vs Тилкедром...да го ева.

Link to comment
Share on other sites

Да прекръстим темата на " Какво минава през главата на един вело цървул"

 

И наздраве за всички кукушкари, овчари и хора ценящи земята, по която ходят

 

 

Link to comment
Share on other sites

Виж, за мастиката съм съгласен, ама с тая мента ме изгуби...не ме кефи....не обичам сладки алкохоли.

 

Сега ако кажеш, че и бейлис не ти харесва... даже и с кафе...

 

Всеки алкохол е сладък.

Абсолютно.

 

Между другото виж какво е писал един приятел за твоите колеги:

 

"В тоя МенТел очевидно работят хора с интелигентност под средното ниво. 3 пъти им звъня и им обяснявам, че шибания им DNS server "НЕ РАБОТИ" а те цял ден ми обясняват, че ще пратят екип? Предполагам да си оправят DNS server-a ремотно от нас до като пия ракия и ги душа публично на прозореца от 11ия етаж?!?!?!?"

 

 

Чета няколко страници и си мисля... сигурно е нормално посредствени и мързеливи неудачници да въздишат по строй, построен от овчари и кокошкари, за овчари и кокошкари, стремящ се всячески да подтиска инакомислието, разнообразието и свободата. И в такива моменти не мога да не се сетя за една мисъл на Бенджамин Франклин - "Този, който жертва свободата за сигурността си, не заслужава нито едно от двете".

Абсолютно си прав. И както и преди казах - смисъла да спориш по тази тема с такива хора е като да спориш с радиото - ти може да говориш колкото си искаш - от другата страна чуват само каквото им отърва. 

 

Да прекръстим темата на " Какво минава през главата на един вело цървул"

Или пък да я прекръстим - "Какво минава през главата на един образцов комунист"? Така някак гордо звучи - че и образцов - ехееее. Цървулите се подразбират и са кални.

Link to comment
Share on other sites

Хора, които не могат да си сменят крушката в спалнята и не знаят накъде се върти за да смениш гума, просто няма нужда да се правят на големите специалисти и че света се върти около тях. А цървула трандафор не става.

Link to comment
Share on other sites

70-те години, България, Тато и комунизъм. На една бензиностанция спира Волга и собственикът и я оставя да работи, защото трудно палела.
Влиза в бензиностанцията и след 5 минути идва бензинждията и му казва:

- Другарю, ела да загасиш колата, че не мога да я напълня, направихме опашка.

Link to comment
Share on other sites

 Сега ако кажеш, че и бейлис не ти харесва... даже и с кафе...

 

Много е сладък...преди взимах чат-пат по някоя бутилка, ама нещо много взе да ме затъртва и минах на подобни марки, но по-малко сладки....всъщност преди 2 седмица бяхме седнали с една позната в едно заведение и тя ми поръча бейлис със сладолед - така омешано със сладоледа не беше хич лошо. И за да не останеш с впечатление, че нагъвам бейлис и производните му всеки ден, ще споделя (макар и с риск да бъда отритнат завинаги от повечето съфорумци тук), че никога не ми се е услаждал какъвто и да е алкохол...уискита, водки, ракии...все тая...най-много лятото някоя немска бира и толкова. :beer:

Link to comment
Share on other sites

 ще споделя (макар и с риск да бъда отритнат завинаги от от повечето съфорумци тук), че никога не ми се е услаждал какъвто и да е алкохол...уискита, водки, ракии...все тая...най-много лятото някоя немска бира и толкова. :beer:

АНАТЕМА!!!

 

Пък аз да питам нещо. Някой имали идея какъв зулум се е случил в бургаско (районът на Каблешково - Българево), та жандармерията беше завардила двупосочно пътя и спираха само бусове?

Link to comment
Share on other sites

Хора, които не могат да си сменят крушката в спалнята и не знаят накъде се върти за да смениш гума, просто няма нужда да се правят на големите специалисти и че света се върти около тях. А цървула трандафор не става.

Велик си бате. Никой не може да се мери с теб. Къде си ти, къде сме ние... ела да ни научиш на животоспасяващите умения като "откъде се дои кравата", "кой край на лопатата да държим, докато ринем конски фъшкии" и "как да прекопаем доматите", защото който не ги разбира тези неща просто няма място на този свят.

 

Много е сладък...преди взимах чат-пат по някоя бутилка, ама нещо много взе да ме затъртва и минах на подобни марки, но по-малко сладки....всъщност преди 2 седмица бяхме седнали с една позната в едно заведение и тя ми поръча бейлис със сладолед - така омешано със сладоледа не беше хич лошо. И за да не останеш с впечатление, че нагъвам бейлис и производните му всеки ден, ще споделя (макар и с риск да бъда отритнат завинаги от повечето съфорумци тук), че никога не ми се е услаждал какъвто и да е алкохол...уискита, водки, ракии...все тая...най-много лятото някоя немска бира и толкова. :beer:

Е че той бейлиса се пие 1:1 с лед. Даже леда трябва да е повече. Иначе е прекалено сладък и концентриран.

 

В кафето няколко капки обаче правят чудеса.

Link to comment
Share on other sites

АНАТЕМА!!!

 

Мерси, и аз те обичам....и за да не съм чак толкова ниско в очите ти, сега смятам да си отворя една немска премиум лагер, ама няма да й казвам марката, че ей сега ще дойде Великият Разбирач и тутакси ще ми я излее на главата с думите, че такава пикня не става за нищо и като не разбирам от бира, хич да не се пробвам да пия каквото и да е...

Link to comment
Share on other sites

И наздраве за всички кукушкари, овчари и хора ценящи земята, по която ходят

 

Наздраве да е! Аз втори петък поред не мога да сваря Пиринско в МЕТРО... Отивам късно след осем вечерта и вече няма... Туй щото хората са прости де и предимно нея изкупуват. Та ми се налага да пия Шуменско втори уикенд. Доказано все още не я бива тая бира и това си е... 

 

 

Абсолютно си прав. И както и преди казах - смисъла да спориш по тази тема с такива хора е като да спориш с радиото - ти може да говориш колкото си искаш - от другата страна чуват само каквото им отърва.  

 

Интересно как радиото нарича други хора радио....

 

Велик си бате. Никой не може да се мери с теб. Къде си ти, къде сме ние... ела да ни научиш на животоспасяващите умения като "откъде се дои кравата", "кой край на лопатата да държим, докато ринем конски фъшкии" и "как да прекопаем доматите", защото който не ги разбира тези неща просто няма място на този свят.

 

Един ДЖокер, Ники, без тия дето си ги описал не може, но без тия като тебе дето щракат 24/7 по клавиатури не само че може, но никой няма да забележи - просто констатирам, да не се засегнеш нещо. 

Link to comment
Share on other sites

 .... хич да не се пробвам да пия каквото и да е... Освен вода!

Така би казал Великия*

 

 

*нарочно не слагам пълен член, понеже въпреки притежанието на известен елемент на собственост, той е толкова велик, че е над тези неща и толкова всеобхватно всеобхватен, че няма как да се асоциира с едного....

Link to comment
Share on other sites

Кафе не пия. Иначе бейлиса със сладолед става, ама аз това го нямам за алкохол...

Друго си е някоя хубава сливовица...като тази, 'дето ще я подкарам след броени минути...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Така би казал Великия*

 

 

*нарочно не слагам пълен член, понеже въпреки притежанието на известен елемент на собственост, той е толкова велик, че е над тези неща и толкова всеобхватно всеобхватен, че няма как да се асоциира с едного....

 

Не - просто си калъф. 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...