Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ами ти ги плещиш едни такива колосални глупости, че можело без нас и видиш ли спре ли тока ние ще измрем от глад. 

 

Абсолютно. Над 90% от тракачите по клавиатури.

 

Аз предлагам ЕДИН тук от великите програмисти да се опита да стане шофьор на ТИР. Ей тъй за каузата...

 

Ники, ти така и не вдяваш за какво говоря и си плещиш като латерна едно и също, което никой не коментира... Уникат просто. Върни се назад три страници и ми прочети постовете по три пъти, белким закачиш нещо. 

 

Приказки, които нямат нищо общо и примери, които нямат отношение към дискусията... Няма нищо страшно да живееш в къща без ток и вода. Вода в съд ще донесеш, да, ама храна откъде ще донесеш бре? Като ръцете са ти в задника? (говоря събирателно, не персонално)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Добре бе Видене, хайде хвани един произволен жител на Царацово, дето е над 40 и го направи програмист като си толкова отворен бе. Нъл' техните ръце са къде къде по-сръчни от нашите.

 

Това за шофьора на ТИР мислиш, че ще ме уплашиш нещо може би? Имам познат, който сега е администратор в LA, който преди е работил и като ТИР-аджия, а даже едно лято беше и комбайнер. Т.е. аз програмист мога да науча да стане тираджия. Ти пробвай да научиш един тираджия да програмира и ела да ми се обадиш.

Абсолютно. Над 90% от тракачите по клавиатури.

ПС: То ако ни нямаше нас, никой нямаше да разбере и за твоето височайшо мнение относно въпросните тракачи, защото именно благодарение на такива тракачи ти можеш да го споделиш. Софтуера на този форум също е правен от програмисти, а не от кравари...... ООООО КАКВА ИЗНЕНАДА, А?

Link to comment
Share on other sites

Добре бе Видене, хайде хвани един произволен жител на Царацово, дето е над 40 и го направи програмист като си толкова отворен бе. Нъл' техните ръце са къде къде по-сръчни от нашите.

 

Това за шофьора на ТИР мислиш, че ще ме уплашиш нещо може би? Имам познат, който сега е администратор в LA, който преди е работил и като ТИР-аджия, а даже едно лято беше и комбайнер. Т.е. аз програмист мога да науча да стане тираджия. Ти пробвай да научиш един тираджия да програмира и ела да ми се обадиш.

 

ПС: То ако ни нямаше нас, никой нямаше да разбере и за твоето височайшо мнение относно въпросните тракачи, защото именно благодарение на такива тракачи ти можеш да го споделиш. Софтуера на този форум също е правен от програмисти, а не от кравари...... ООООО КАКВА ИЗНЕНАДА, А?

 

КОЙ КОГА И КЪДЕ Е КОМЕНТИРАЛ ОБУЧЕНИЕ НА СЕЛЯНИН/ТИРАДЖИЯ/ФЕРМЕР В ПРОГРАМИСТ?!?!?!?!?

 

КОЙ? КОГА? КЪДЕ?

 

Ти си некъв УНИКУМ честно

Link to comment
Share on other sites

Пълни глупости говориш за камионите - моля те, спри се. Ама ТОТАЛНИ глупости. Сложи си едно ремарке на колата и се опитай да свикнеш с него за 15 дни. А в камион изобщо качвал ли си се? 

 

 

 

Един познат изкара 2-3 месеца курс обучение от нищото и стана ТИР-аджия. После 1 година обикаляше Европа с ТИР.

 

 

Аз искам да ти заявя най-сериозно, че благодарение на ваксините малкия ми син има форма на аутизъм. Диагноза на поне 5-ма отлични доктори, които иначе подкрепят ваксините.

Това как се диагностицира ако не е тайна?

Link to comment
Share on other sites

 Кой поддържа магнитно-резонансните скенери

 

Начии... Със абсолютна сигурност мога да заявя, че ЯМР-тата не се поддържат от итита! Поддържат се от земляни.  Хем от такива, дет хабер си нямат от кодване и прочее божествени умения. Вярно... учили са доста, после още доста са учили и за да покрият изискванията на Сименс (примерно), ама инак нямат нищо общо с програмирането.

Пък ти ако си толкова уверен в твърдението си, аре молим да ме открехнеш как точно едно ити ще се справи с куенчната крио помпа, посредством клавиатурата си! Или пък, евентуално, колко от тях (ититата) биха се справили със скапано охлаждане на външния кръг? Още да питам ли? В смисъл има ли смисъл да си задавам въпросите или и според теб всичко се решава с щракане на копчета по хипер-мега-гига яката клавиатура, изпънат удобно зад поръчковото (по лична прищявка) бюро?

На терасата имали доматчета....  :Facepalm:

 

 

Не, бе... Глей ся! То и аз от време на време си пиша нЕкви цвъчки за личния ми компютър и мога да му потягам бъгавинките.

Link to comment
Share on other sites

Пълни глупости говориш за камионите - моля те, спри се. Ама ТОТАЛНИ глупости. Сложи си едно ремарке на колата и се опитай да свикнеш с него за 15 дни. А в камион изобщо качвал ли си се?

 

На терасата имали доматчета.... :Facepalm:

 

Имаш ли си представа какво е да се САМОИЗХРАНВАШ ако се наложи? Теб и семейството ти. Отново подчертавам - говорим хипотетично. Имаш ли някаква представа какво е това? Какво консумира смейството ти годишно и как ще да го изкараш ако се наложи? Моля ви се - гледайте си мониторите и програмите, излагате се страшно.

Да, аз на терасата не ги уморих ама в двора ще ги... това ли е логиката ?

Иначе какво се пляскаш, дадох сайта по-рано. 12 дена курс за Ц категорията и след това на изпит. Ц+Е 11 дена и след това на изпит. Не съм си ги измислил аз.

Та пак да питам - според теб с инвалиди ли си пишеш ?

Или според теб който работи в ИТ е расъл в саксийка ?

Link to comment
Share on other sites

ама инак нямат нищо общо с програмирането.

Моля? Ако искаш да ми кажеш, че MRI машината е само криопомпи с 1.5 теслов магнит, по-добре си удари една голяяяяяяма плесница по врата. Подмина дори наквасения с пиринско мисир с тази изцепка. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да ти заявя най-сериозно, че благодарение на ваксините малкия ми син има форма на аутизъм. Диагноза на поне 5-ма отлични доктори, които иначе подкрепят ваксините.

Извън спора - съжалявам за това! Едва ли има по-гадно нещо от проблемите на близките ти!

Link to comment
Share on other sites

Само човек никога не качвал се на 53ка може да говори такива глупости за камионджиите. Те за това искат поне 1, а на места и 2 години стаж. Черен лед, ветрове, спирачки, сняг в Ню Йорк, слънце в Калифорния... Абе леснотия. За това един тираджия със собствен камион прави колкото инженери и архитекти и някои компютърджии

Link to comment
Share on other sites

Да, аз на терасата не ги уморих ама в двора ще ги... това ли е логиката ?

Иначе какво се пляскаш, дадох сайта по-рано. 12 дена курс за Ц категорията и след това на изпит. Ц+Е 11 дена и след това на изпит. Не съм си ги измислил аз.

Та пак да питам - според теб с инвалиди ли си пишеш ?

Или според теб който работи в ИТ е расъл в саксийка ?

 

Виждам, че напълно обяснимо не разбираш какво се опитвам да ти кажа... Нека тогава по-подробно и разбираемо. 

 

Далеч не е това логиката. Природата и живите неща - животни и растения не се развиват и движат по математически модел. И още нещо важно - няма опция рестарт по всяко време. Да поговорим за двете неща:

 

1. Животни.

 

Всички видове животни, които ти познаваш предимно като филета и бургери, има своите особености и изисквания. И съответни рискове и болести. Една грешка в храненето, едно незабелязано навреме заболяване, може да умори ВСИЧКИТЕ ти налични бройки за 48 часа, понякога и по-малко. И оставаш КАПО. И не ми казвай моля те, че си отгледал заек на терасата. Ела да видиш какво е да станеш сутринта и 150 парчета да приритват в конвулсии. Дали ще смогнеш да ги заколиш ако изобщо имаш понятие как се прави? Същото е с птиците - кокошки, бройлери, патки, гъски, каквото се сетиш - могат да измрат за една нощ. Ние сме губили 6000 млади носачки за 3 часа, защото влезнал бухал през нощта през вентилатора, подплашва ги, натикват се в един ъгъл на сградата 10000 бройки и сутринта намираш 6000 трупа - сгазени и удушени. За по-големите животни да не почвам. Представям си те около 600 кила бик... Или да се опиташ да обгрижиш не 1000 - 5 крави днес. Или да следиш стадо от 300 овце. 

 

2. Растения.

 

Тук шамарът може да дойде отвсякъде. Особено като се гледа на открито и на едро - цяла година се занулява с една слана, една градушка, един тежък мокър сняг, един по-дълъг двуседмичен каприз на времето. Отгледал домат на терасата. Опитай да отгледаш не 500, не 100 декара - 100 корена в една дворна оранжерийка - посмъртно не става да го направиш. Да, ще се научиш, но 5-6 реколти поне ще съсипеш. Дори дребна грешка като да забравиш да вентилираш оранжерията за ден ей сега (действие просто - отваряне на врата и два прозореца), когато разсадът тръгва и си аут. Има един тон болести, които при грешка те зануляват за сезона. Същото е с всичко останало в оранжерии, дори цветя. И всяка грешка е фатална - няма рестарт до следващата година, няма пренаписване на кода - губиш ГОДИНАТА. Да коментирам ли за гледане външно? Изцяло си в божиите ръце, па Ако и да си новата техника и комбайни от по 2 милиона парчето с компютри, дето ПАК искат комбайнер.   

 

Не става въпрос за инвалиди, но за саксийката много истина има. Аз повече от 20 години гледам цветя - имам 50 саксии по стълбите пред апартамента си само, да не говоря за другите по вили и села, и пак уча нещо ново всяка година. И пак не мога да кажа, че знам всичко със сигурност - нищо сигурно няма с живи създания. 

 

И пак казвам - мини го тоя 12 дена курс, ако намериш някой да си рискува тира, ела в моята база да ти кажа да направиш няколко от обичайните ежедневни маневри, които изпълняват шофьорите - НЕ! - една от тях, па да видим. Но после си плащаш потрошеното. Ок? Просто е смешно глупаво това, което казваш и е безцеремонно подценяване на никак не лесен труд, който изисква МНОГО опит и познания. 

 

Сега по-ясно ли е? 

Link to comment
Share on other sites

Абе никой ли не видя какво написах за 3месечният курс за ТИР-аджия?

 

Какво да го гледаме, Ангеле? Глупости на квадрати! Един познат бил нали таквозинаке, в градинката пред блока... ЕТО какво могат да направят такива "професионалисти". Някой да изрови и оня клип дето обиколи нета с оня урод с ТИР в Балкана, дето си бе чист убиец. 

 

Айде аз да ти кажа случай  тип "мой познат" - имам наемател - транспортна фирма. Наскоро ме среща един рапон в базата ми, излизайки от офиса му и ми вика "Познавам те отнякъде". Веднага му казвам - "Познаваш ме, разбира се, бил съм ти ефрейтор, служил си с мен" и се сещам, че тоя тъпан явно кара камион за моя наемател. И ми вика "Ако ти трябва транспорт ми се обади" Само при мисълта ми настръхва косата, защото същия кретен го помня кристално и ще го помня цял живот, понеже почти докара инфаркт на един от старшините по време на кормуване със зиловете на полигона, като падна със Зила от релсите в ямата и едва не претрепа хора и вдигна цялото поделение на крак. Тоя дебил, дето за шофьор е завършил образование, учил е двигатели и прочее и пада с камион в дерето сега е по пътищата сред всички хора и транспорт ми предлага...   

Link to comment
Share on other sites

Абе Видене, изобщо не ми обяснявай ако обичаш. Те и таксиметровите шофьори са с много стаж зад волана.

Казах ти, че човека си караше камион след кратък вътрешен курс във фирмата без проблем, пък ти ако щеш Турско го направи, за да изкараш някой крив.

 

С последващия пример изобщо не подпомагаш тезата си.

Link to comment
Share on other sites

Абе Видене, изобщо не ми обяснявай ако обичаш. Те и таксиметровите шофьори са с много стаж зад волана.

Казах ти, че човека си караше камион след кратък вътрешен курс във фирмата без проблем, пък ти ако щеш Турско го направи, за да изкараш някой крив.

 

С последващия пример изобщо не подпомагаш тезата си.

 

Абе аре като си много отворен и ти - мини 12 дневния курс, после тримесечния курс и ела да те тествам. Какво да ти се обяснявам па на тебе, дето колата още на си научил, камо ли камион? Малък си да ти се обяснявам, мога да ти обяснявам. Пробвай да те видим, плащаш каквото строшиш. Да не работиш само цяла година за щетите. Провери колко струва един влекач с ремарке. Пича си карал... Ми да кара, няма лошо. Дали ще го качат на камион за 300-400 хиляди евра? Не ми отговаряй - нямаш понятие. 

Link to comment
Share on other sites

КОЙ КОГА И КЪДЕ Е КОМЕНТИРАЛ ОБУЧЕНИЕ НА СЕЛЯНИН/ТИРАДЖИЯ/ФЕРМЕР В ПРОГРАМИСТ?!?!?!?!?

 

КОЙ? КОГА? КЪДЕ?

 

Ти си некъв УНИКУМ честно

МИ ТИ БЕ!

 

Нали обясняваш, че то ити-тата били някакви богопомазани и само се правели на много велики, но всъщност за всички видове работа имало много какво да се учи и видиш ли хич не е нужно да си особено умен за да станеш програмист.

 

Както казах - имам познати, които са били И ТИР-аджии и комбанйнери. Явно може един и същи човек, да е и програмист и да се научи да кара тир.

 

Хайде докажи твоята теза и намери един ТИР-аджия или произволен комбайнер и го направи програмист де. Нъл' си много отворен.

 

 

 

 

 

Абе никой ли не видя какво написах за 3месечният курс за ТИР-аджия?

 

Е видяха го, ама не им отърва.  

 

Айде аз да ти кажа случай  тип "мой познат" - имам наемател - транспортна фирма. Наскоро ме среща един рапон в базата ми, излизайки от офиса му и ми вика "Познавам те отнякъде". Веднага му казвам - "Познаваш ме, разбира се, бил съм ти ефрейтор, служил си с мен" и се сещам, че тоя тъпан явно кара камион за моя наемател. И ми вика "Ако ти трябва транспорт ми се обади" Само при мисълта ми настръхва косата, защото същия кретен го помня кристално и ще го помня цял живот, понеже почти докара инфаркт на един от старшините по време на кормуване със зиловете на полигона, като падна със Зила от релсите в ямата и едва не претрепа хора и вдигна цялото поделение на крак. Тоя дебил, дето за шофьор е завършил образование, учил е двигатели и прочее и пада с камион в дерето сега е по пътищата сред всички хора и транспорт ми предлага...

Което само доказва моята теза. Не е необходимо да си особено умен за да станеш ТИР-аджия. Но за да станеш програмист трябва доста повече акъл. Ама всъщност аз сега се надувам и се правя на голямата работа, нали? То това изобщо не са факти и реално всеки средноинтелигентен може да стане програмист.

 

 

Виждам, че напълно обяснимо не разбираш какво се опитвам да ти кажа... Нека тогава по-подробно и разбираемо.

Майна, ще продължаваш ли да сравняваш предприемач с обикновен наемен работник? Това, което ти обясняваш важи за предприемачите, решили да се занимават в сферата на селското стопанство.

 

Да вземем тогава да сравняваме рисковете при създаването на произволен софтуер примерно, а? Защото там също е едно такова "тото" - особено ако разработваш мобилни приложения или игри. Дали изобщо ще стане популярно или ще си загубил 2 години от времето на едни 15 човека и накрая нищо? Ама тези 15 човека искат заплати всеки месец и ха си пропуснал 1 ха са си тръгнали, щото грам не им пука за теб и работа в момента могат да си намерят в рамките на 2 дена такива точно.

 

Хайде да сравним произволен наемен работник в сферата на ити-то (както вика Галин) с това с сферата на селското стопанство.

 

Ако искаш можем и да броим какъв % от наемните работници в едната и в другата сфера какви са и какви умения са необходими.

Link to comment
Share on other sites

 и видиш ли хич не е нужно да си особено умен за да станеш програмист.

 

НИКЪДЕ ПО НИКАКЪВ НАЧИН НЕ СЪМ ГО КАЗАЛ ТОВА!!!

 

Ти си верно тотал щета просто... ТОТАЛ ЩЕТА.

Link to comment
Share on other sites

Е как да не си. Не ме карай да цитирам. От 3 страници насам обясняваш как не е нищо особено това някой да се научи да стане програмист и изобщо не е по-различно от това да се научи да кара ТИР или да работи в селското стопанство и как видиш ли 90% от програмистите и изобщо ити-тата щели да умрат от глад, защото дори една крушка не са наясно как да завинтят и ако нямаме ток ще умрем от глад.

 

Галин пък обяснява за поръчковите бюра и столове все едно той завинтва болтовете с голи ръце без никакви инструменти може би. Аз щото не знам какви са цените на една ударопробивна Макита и те всъщност дори са по-скъпи от "поръчковите бюра и столове"... 

 

Изобщо толкова глупости издрънкахте последните страници, че ако взема да ви цитирам...

 

И като говорим за ТИР-аджии - хайде кажи ти колко годишен е курса, който трябва да изкарат за да придобият съответната категория? На колко изпита се явяват? 

Link to comment
Share on other sites

Кой както иска да го разбира, ама когато един от вас тук признае, че е сгрешил - тутакси отивам да намеря най-високия блок в града и да се хвърля от него....но съм толкова сигурен в обратното, че и намерение нямам да чета повече от този идиотски спор...баси...все едно съм се върнал в детската градина.

Link to comment
Share on other sites

Абе никой ли не видя какво написах за 3месечният курс за ТИР-аджия?

Не е ядрена физика, но ти трябват повече. Аз също не бих поверил композиция за 200 бона на новобранка. Освен това всички вие си мислите, че тия хора бачкат по 8 часа... Само, че за съжаление е по 2. На третия ден само те си знаят как карат. Та не е само едното въртене на геврека, че като заспиш с 20тона зад гърба ти...цените са от 1200 до около 5 седмица(в силните дни с автовоз)

 

Това за колко време му трябва на човек не го споменавайте пред професионален шофьор, че като нищо ви е отвъртял гаечния в главата. Даже се хващам на бас, че сега никой няма да може да тръгне на пълна дюкме 53ка. Тая работа никак, ама никак не е лесна. И не трябва да се подценява. Никоя работа като цяло не трябва да се подценява и дай Боже да спрем да работим и да вадим пари ☺

Link to comment
Share on other sites

Цитирай бре, мисир! Никой никъде не е казал, че е лесно да станеш програмист! Цитирай да видим къде го казах! Инак - да - на 90% ръцете са в гъза и ще са патки в калчища без компютър и интернет. 

 

Нека като за надути програмисти ПАК да обясним:

 

1. Опитахме се да кажем, че не е редно да се подценява никой човешки труд! Защото всеки труд изисква познания и опит, дори и тоя, дето бил неквалифициран (ебати понятието). Именно понеже си мислите колко са прости овчарите, шофьорите, стругарите, комбайнерите, фадромистите, изпадате в ситуация на надменни наглеци. С професия от вчера. Това е безсрамие за мен. Но разбирам защо е така - защото през крив макарон не познавате какво представлява реално техния труд. 

 

2. Опитах се да кажа, че по разбираеми прични сульо и пульо се пъне да стане ИТ/програмист или както искате там го казвайте, че да няма обидени. Овчари обаче НЯМА! Факт! Щото не само не е лесно - не е много приятно. Няма бюро , климатик, офис високо в стъклена сграда и Ред Бул. 

 

3. Опитах се да обясня простичко като 2+2=4, че без програмисти и компютри може, но без животновъди и растениевъди не може! ФАКТ! Да, няма да може Ангел да гледа какво куче е подарил новия на Теди от масата, вместо да си пием питието, да, ще мрат повече хора, да, ще сме технологично изостанали, да, няма да има Angry birds, да, счетоводството ще се води на кочани и в тефтери, да, още 100 неща, но без да има какво да ядеш технологичният напредък някак си не е приоритет. Нищо ЖИЗНЕНОВАЖНО няма да се загуби. Повтарям - ЖИЗНЕНОВАЖНО! ЖИЗНЕНО! Как са живяли тия хора през 70-те и 80-те, да не връщаме по-назад?!?!? Едно е сигурно - по-примитивно, но константата ядене и пиене и йебанье не се е променяла никога. 

 

4. Опитах са да кажа, че на никой ИТ/програмист няма да му е лесно, даже може би ще е невъзможно (в над 90% от случаите), и ако изобщо успее дълго ще се пъне, почти колкото се е пънал да стане програмист, да завъди стадо кози или да отгледа 5 крави. Или оранжерия с домати и краставици. По никакъв начин не коментирам обратното - козарят да стане програмист. Това няма нищо общо. Овчарят не се дуе, че без него не може, нищо, че го знае. 

 

В следващия момент Ангел беше прав вчера (четеш ли?), Галин беше безумно прав на 100000% вчера (четеш ли?), че без тия дето тургат кюмюра, никой кораб няма да върви, Пешо беше абсолютно прав днес (четеш ли?), написвайки може би най-правилния си пост в тоя Форум. 

 

ЧЕТЕШ ЛИ? 

Link to comment
Share on other sites

ОК 

 

1. Никой не подценява чуждия труд. Поне не и аз. Аз имам навика да благодаря на всички, с които работя, защото ако тях ги нямаше, можеше да си бърша задника с кинтите си и трябваше сам да си чистя кенефа (примерно)

 

2. За това кой какъв иска да стане също не си прав. Хората масово искат да "взимат кинти" но не и "да работят". В момента има слух, че програмистите взимат много пари. Ама то и авиоинженерите не взимат малко ама там е ясно, че не е лесно, докато някои хора си мислят, че програмирането е като играенето на "контра" е да ама не е. И недей да ми сравняваш къде има Ред Бул и къде няма, факта, че въпреки "наплива от кандидати" според теб хората недостигат говори красноречиво каква част от кандидатите са такива само на думи и каква част изобщо стават за нещо. Факта, че фирмите плащат за курсове за да обучават персонал говори достатъчно смятам.

 

3. Добре капитан очевидност. Така е. А също така може и без лекари, може и без строители, може и без много други неща - ей ги пещерите там, хващай пътя. Това е голяма глупост и смятам, че вече ти обясних за това колко колосална глупост е ама ти продължаваш.

 

4. Продължаваш да сравняваш наемен работник с предприемач. Това с колко големи букви искаш да ти го напиша че да го прочетеш и осъзнаеш най-накрая.

 

И пак да попитам - кой ругае кюмюра и кой е неблагодарен на останалите, че вършат работата си.

 

Всъщност за какво спорим? :) Освен че се дразня като видя някакви колосални глупости написани. 

 

Като онези простотии преди няколко дена "колко хубав бил социализма"


Кал, кааал, монокини ☺

 

Сигурен ли си? Пробвай да си ни представиш 2мата с Виден... Ммм не, по-добре недей, че после трябва да ти леят куршум.


Кой както иска да го разбира, ама когато един от вас тук признае, че е сгрешил - тутакси отивам да намеря най-високия блок в града и да се хвърля от него....но съм толкова сигурен в обратното, че и намерение нямам да чета повече от този идиотски спор...баси...все едно съм се върнал в детската градина.

 

Ти чуваш ли се? Виден да признае, че не е прав - то според него има 2 мнения - моето и грешното.

 

... щото в случая знам че аз съм прав  :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

И аз се дразня като видя колосални глупости написани. А ти редовно ги пишеш.

 

1. Това че благодариш нищо не значи - ти си лецемер и го знаеш, така че недей безсрамничи. И смяташ тия хора за долна класа некадърници, не се опитвай дори да ми казваш нещо различно. Ама даже не се опитвай. Ти никога няма да седнеш на маса с тях да прекараш нощта. Това ти е под нивото. Ти си велик.  

 

2. Не ми се отплесвай пак, повтаряйки думите на Галин, на Ангел и на Пешо. Хич не ми се отплесвай.

 

3. Чисто хипотетична ситуация, ХИПОТЕТИЧНА, която е абсолютен, тотално необорим факт - или можем без храна, ще ти ядем програмите? Не ми обяснявай с глупости кое уж е глупост - то е просто ФАКТ. Простичко ДА или НЕ. Без врътки и усуквания. 

 

4. Какъв работник и какъв предприемач бре, мисир? Какви 5 лева? Ти мислиш, че едрият земевладелец, който не е програмист със сигурност, не е предприемач? Ми той те слага в джоба си, мога да ти кажа. Или пак да почна с примери? А работника? Ами какви са Пешо, Ангел, колегата ARPA_NET? Нима не търкат нара за преприемачи? Дай да сравниме и едните с едните и другите с другите като си отворен. Както пожелаеш - все ще ти сипя.  

 

Никой не е казвал и преди няколко дена, че социализма е бил хубав. Лично аз казах, че колкото и да бе уродлив, имаше своите положителни страни, редом с всички отрицателни. Още един факт. Дори и Пламен го потвърди. 

 

ЕДИТ: 

 

Сигурен ли си? Пробвай да си ни представиш 2мата с Виден... Ммм не, по-добре недей, че после трябва да ти леят куршум.

 

 

Най-много да те науча на питиета, след като изпия твоите маркови   :laughing:

 

Иначе аз в кал съм свикнал - за тебе не знам... Ама и двамата не сме за монокини. Отделно че ти при всяко положение ще си с някоя жилетчица, макар и без ръкави... 

Link to comment
Share on other sites

Майна, ще продължаваш ли да сравняваш предприемач с обикновен наемен работник?

Щото е мисир и щото няма как по друг начин да си прокара тезата. Като онази за баровеца със седмицата и техниката за нам'сиколко милиона. :lol:

 

Кал, кааал, монокини ☺

Виден по цици? Ко? Нье! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...