Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Дедо, тоя твой приятел прави ли разлика между хората, дигащи слушалка в кол центъра и специалистите бая по-нагоре?

Link to comment
Share on other sites

 

Сега ако кажеш, че и бейлис не ти харесва... даже и с кафе...

 

Това сега го видях...  :Facepalm:

 

Може и да му хареса! Ако има вагина... 

Link to comment
Share on other sites

Дедо объркал си рейса. Ако ти чупа компа и ти спра интернета ще умреш от глад. И не знам защо ме квалифицирате със селяните, за които нямам нищо против. Да споделА, роден съм в Пловдив, живях 30 години в Тракия, имам къща на Бунарджика. От две години живея в София, след като си купих апартамент с жената. И да, не съм от тия, "кражока пречат ми ръцете"

Link to comment
Share on other sites

Интересно как радиото нарича други хора радио....

Можеше и да си прав ако беше ми отговорил поне веднъж с някой смислен аргумент вместо с "пасеш трева" 

Един ДЖокер, Ники, без тия дето си ги описал не може, но без тия като тебе дето щракат 24/7 по клавиатури не само че може, но никой няма да забележи - просто констатирам, да не се засегнеш нещо.

Аз да съм казал нещо друго, Видене? Но го има и другия момент - нещата, които ги правят онези хора се учат за един следобед и може да ги прави всеки, докато такива, които щракат по клавиатури се учат по 10 години и не се срещат под път и над път.

Дедо объркал си рейса. Ако ти чупа компа и ти спра интернета ще умреш от глад. И не знам защо ме квалифицирате със селяните, за които нямам нищо против. Да споделА, роден съм в Пловдив, живях 30 години в Тракия, имам къща на Бунарджика. От две години живея в София, след като си купих апартамент с жената. И да, не съм от тия, "кражока пречат ми ръцете"

Така е. Ако ми чупиш компа, ръцете и т.н. вероятно ще умра от глад. Както и ако ми отрежеш главата примерно. Или ме прободеш с нож в корема - ще кървя известно време пък ще се гътна. Леко не стоплям какво се опитваше да кажеш обаче? Че ако ме накараш да върша селскостопанска работа няма да се справя ли? Защото тя е много трудна може би и се изисква 5 годишно обучение най-малко, а?

 

Аз също нямам нищо против селяните, просто ти почна първи с цървулите. И не знам защо си с впечатление, че на мен ръцете ми пречат - сигурно защото съм обяснявал, че не желая да съм майстор "разбирам от всичко", което не ме спря да си направя само осветлението в къщи, но не виждам защо трябва да губя повече време, вместо да платя на някой, който хем с това се занимава хем аз това време ще го оползотворя по по-добър начин. Не вярвам да ме разбереш, та мисля да спра с обясненията до тука.

Link to comment
Share on other sites

Я са върни назад и виш кой почна с квалификациите, никога не съм си позволил да обиждам и да квалифицирам. Винаги е в следствие.

 

Бате Видене, одеве заредих магазините с 30 стека пвц и около 20 стека алумин пиринско, до сряда ще искараме :)

Link to comment
Share on other sites

Можеше и да си прав ако беше ми отговорил поне веднъж с някой смислен аргумент вместо с "пасеш трева" 

Аз да съм казал нещо друго, Видене? Но го има и другия момент - нещата, които ги правят онези хора се учат за един следобед и може да ги прави всеки, докато такива, които щракат по клавиатури се учат по 10 години и не се срещат под път и над път.

 

Никсън, явно никога не четеш какво пиша... И не - не се учат нещата за един следобед. Крайно, ама КРАЙНО време е да престанеш да гледаш на нещата от твоя хол/монитор/диван. По никакъв, повтарям НИКАКЪВ начин не си нищо повече в природата от всеки средностатистически селянин, който за разлика от тебе може да оцелее без стойка за 2000, стол за 6000 и монитор за 10000 (почвам да се повтарям).

 

Хвала че си научил неща, които не всеки може. Браво - и твоето е вид изкуство. Но не ти дава никакво право да подценяваш труда на останалите и да гледаш надменно отвисоко. Именно защото ако ти спре тока и си жив зян, язък ти за великите знания.  

 

Бате Видене, одеве заредих магазините с 30 стека пвц и около 20 стека алумин пиринско, до сряда ще искараме :)

 

Наздраве! 

Link to comment
Share on other sites

Никсън, явно никога не четеш какво пиша... И не - не се учат нещата за един следобед. Крайно, ама КРАЙНО време е да престанеш да гледаш на нещата от твоя хол/монитор/диван. По никакъв, повтарям НИКАКЪВ начин не си нищо повече в природата от всеки средностатистически селянин, който за разлика от тебе може да оцелее без стойка за 2000, стол за 6000 и монитор за 10000 (почвам да се повтарям).

 

Хвала че си научил неща, които не всеки може. Браво - и твоето е вид изкуство. Но не ти дава никакво право да подценяваш труда на останалите и да гледаш надменно отвисоко. Именно защото ако ти спре тока и си жив зян, язък ти за великите знания.

Добре. Нека да попитам по друг начин. Колко хора мога да правят едното и колко хора - другото? Т.е. колко хора изобщо могат да се научат да правят едното и колко НЕ МОГАТ да се научат да правят другото. Трябва да си просто някакъв абсолютно слабоумен за да не можеш да се научиш как се копаят домати.

 

И тези лафове за "не можеш да оцелееш" хайде на друг моля те. Аз съм работил и като продавач на сергия за вестници. Помагал съм и на дядо ми на вилата, където имаше 1 декар земя и сме ашладисвали вишната с черешови клонки. Прекопавал съм редовно доматите и краставиците, брал съм череши, поливал съм градината. Да има тънкости, но не е нужно да си кой знае колко умен за да се справиш. И дори да не се справиш идеално пак ще пораснат доматите и вишната пак ще даде плод, просто няма да са толкова много ако не го направиш както трябва.

 

Това с "ако ти спре тока" може само да ме разсмее. Ако спре тока на всички знаеш ли какво ще се случи със съвременната цивилизация като цяло? Хайде без глупости моля.

Link to comment
Share on other sites

Момчиле, не вади снимки от собствения си фото албум... И при това тук си като малък...  :laughing:

 

А аз съм далеч по-стилен: 

 

85608-1.jpg 

Тук с колеги подторяваме игрището, преди разни проскубани дърти мисири да дойдат да се правят на голфаджии... Дано не си бил сред тях...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

ще споделя (макар и с риск да бъда отритнат завинаги от повечето съфорумци тук), че никога не ми се е услаждал какъвто и да е алкохол...уискита, водки, ракии...все тая...най-много лятото някоя немска бира и толкова. :beer:

Пламене, явно не си попадал на истински алкохол. Сигурен съм, че би ти се усладил доста, особено последната напитка.

Link to comment
Share on other sites

Аз мога да копам и си вадя хляба с работа, близка до програмирането. В коя категория попадам?

Link to comment
Share on other sites

Аз мога да копам и си вадя хляба с работа, близка до програмирането. В коя категория попадам?

 

В категорията на тия, дето няма да изпукат три дни след като спре тока  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

А аз съм далеч по-стилен:

Ъхъ, мечтай си. Снимката, която пуснах е на мисирЪ след дългогодишна злоупотреба с Пиринско, а ти си на една крачка от подобряване на рекорда. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Пиринското тепърва догонва Шуменско, ако си говорим за количества, а надали нещо ще достигне обема на ТУБОРГ, изпит от машината, но туй разбира се убягва на повечето видове мисири... 

Link to comment
Share on other sites

Пиринското тепърва догонва Шуменско, ако си говорим за количества, а надали нещо ще достигне обема на ТУБОРГ, изпит от машината, но туй разбира се убягва на повечето видове мисири...

Апффф..... Никога не е късно човек да стане за резил!

misir.6579.jpg

 

П.п. Тук си особено секси :))

Link to comment
Share on other sites

Я са върни назад и виш кой почна с квалификациите, никога не съм си позволил да обиждам и да квалифицирам. Винаги е в следствие.

 

Май разбрах от кое си се засегнал, въпреки, че в голяма степен го подкрепям (особено в частта, че е построен от овчари, селяни и посредствени и подтиска инакомислието и поощрява посредствеността).

 

Маркс и Енгелс нямат един ден трудов стаж и са тръгнали да обясняват на останалите как трябва да е устроена една икономика. Ленин е бивш придворен, натирен заради брат си, който се е опитал да очисти царя и се е домогвал до властта - е оказал се е по-умен отколкото са го мислили и наистина е успял. Единственото място, където беше "победил" комунизма е в страната, която тепърва е започвала индустриалната революция и е била на практика в голямата си част феодални владения. 

 

Некадърното управление на същите прослойки води до Голодомор 15 години по-късно. Безумците са изтрепали елита, защото пропагандата им е намилала, че ако някой е бил "кулак" то е защото е крадял от останалите.

 

И т.н. и т.н. но като цяло строй, който поставя "сигурността" над "свободата" и неглижира индивида в полза на обществото е извращение, ще ме извиняваш. Прочети моля те малко за обективизма и либертарианството преди да продължиш да защитаваш комунизма в каквато и да е степен.

Link to comment
Share on other sites

че никога не ми се е услаждал какъвто и да е алкохол...уискита, водки, ракии...все тая...най-много лятото някоя немска бира и толкова. :beer:

 

Напомни ми другия път като се видим да те почерпя един специален коняк

Само дето никой не защитаваше комунизма, но ти си караш на автопилот както винаги... 

 

А какво защитавахте? Управлението на Бай Тошо и колко е било хубаво преди 90та година ли?

Link to comment
Share on other sites

А какво защитавахте? Управлението на Бай Тошо и колко е било хубаво преди 90та година ли?

 

НЕ! Мисир с мисира ти! 

Link to comment
Share on other sites

Добре. Нека да попитам по друг начин. Колко хора мога да правят едното и колко хора - другото? Т.е. колко хора изобщо могат да се научат да правят едното и колко НЕ МОГАТ да се научат да правят другото. Трябва да си просто някакъв абсолютно слабоумен за да не можеш да се научиш как се копаят домати.

 

Всеки средно интелигентен човек може да свърши твоята работа! Също така и кърската, въпросът е кой, колко може да издържи и понесе с времето. И като толкова смяташ земеделието за нещо просто и елементарно защо не пробваш? Ама да печелиш от него по 5-6 хиляди на месец, защото познавам хора, които го правят. Дали е лесно за научаване?
Link to comment
Share on other sites

Всеки средно интелигентен човек може да свърши твоята работа! Също така и кърската, въпросът е кой, колко може да издържи и понесе с времето. И като толкова смяташ земеделието за нещо просто и елементарно защо не пробваш? Ама да печелиш от него по 5-6 хиляди на месец, защото познавам хора, които го правят. Дали е лесно за научаване?

 

Нещо не стоплям. Казваш, че всеки може да върши моята работа ли? Защо тогава въпреки високите заплати има недостиг на кадри? Как си го обясняваш?

 

И това със земеделието нещо не ти се разбра какво имаш предвид

Link to comment
Share on other sites

Нещо не стоплям. Казваш, че всеки може да върши моята работа ли? Защо тогава въпреки високите заплати има недостиг на кадри? Как си го обясняваш?

 

И това със земеделието нещо не ти се разбра какво имаш предвид

 

Специално в момента хората, които могат да свършат твоята работа (дори и да не е толкова добре като теб) са в ПЪТИ повече от хората, които могат да отгледат 5 овце. ФАКТ. 

 

Относно приходите е излишно да се коментира - познавам не един и двама земеделци милионери. Това в случая не е важно. 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...