Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Хората всячески избягвайки глутен почват да ми стават точно толкО неприятни колкото кросфитърите и веганите 

- Каква зодия си?

- Веган.

- Това не е зодия.

- Гледай ся какъв си заядлив! Това е от месото!

Link to comment
Share on other sites

И какво за The Fappening? 

The Fappening не е само Дженифър Лорънс. Ако знаеш само колко шунди изплуваха...

 

Нали една от основните реклами на ябълките е, че са супер-дупер приятелски за нубовете. Що така лесно се добраха до данните им?

 

Ред:

 

 

То и епъл че не са ги спрели на 5тия опит е друга тема
Точно това имам предвид. 
Link to comment
Share on other sites

Демба, близо 3 години живеем/живяхме със съквартиранта, а сега му помагам да опакова/продаде нещата. Още един човек си тръгва от каторгата(няма търпение за което, а е прекарал 15 години тука) ама тоя път ми е криво, че поне и двамата бяхме едни и същи олигофрени и беше ебаси забавата. Сериозни мисли ме налегнаха и мен.

Link to comment
Share on other sites

Ми именно щото са нубове и им се "хаква" акаунта лесно с brute force dictionary attack. То и епъл че не са ги спрели на 5тия опит е друга тема

Link to comment
Share on other sites

Ние си бяхме двамата в Бг преди 2 месеца...върнахме се тука и точно на втория ден ми каза: "е**л съм му майката зарязвам всичко, това тука е една огромна пародия и скука. Всеки ден едно и също". Така и направи. Коли, мотори, техника(за която точа и аз малко лиги) - всичко се продава. Не е като да не правеше някой лев ама явно не всичко е пари. 100 % е напипал мекото на хляба ама си мълчи гада.

Link to comment
Share on other sites

Не е като да не правеше някой лев ама явно не всичко е пари. 100 % е напипал мекото на хляба ама си мълчи гада.

Link to comment
Share on other sites

Нали една от основните реклами на ябълките е, че са супер-дупер приятелски за нубовете. Що така лесно се добраха до данните им?

 

Просто са френдли към всички нубове, а не само към юзърите си :D
Link to comment
Share on other sites

Шуменско, Загорка, Каменица, Пловдивско, Ариана...нито една няма вкуса на същата бира ама купена от БГ. За последен път си правя експеримент с БГ Бири. Взимай си Стеличка и Коронка и да ти е мирна главата.

Link to comment
Share on other sites

Шуменско, Загорка, Каменица, Пловдивско, Ариана...нито една няма вкуса на същата бира ама купена от БГ. За последен път си правя експеримент с БГ Бири. Взимай си Стеличка и Коронка и да ти е мирна главата.

Чефо, Стелата хубаво ама нали се разбрахме мексиканската пикня да не я слагаш в групата на бирите. Ето ти нещо тук да оплакнеш очото. Снимах го днес и се получи много добре на фона на селото. :)

ferrari_sm.jpg

Link to comment
Share on other sites

Колата на всички коли. Шоурум ли е това. Тъкмо си помислих, че някой е облажил с точно този модел

А Короната ми влиза като у дома си

Link to comment
Share on other sites

Колата на всички коли. Шоурум ли е това. Тъкмо си помислих, че някой е облажил с точно този модел

А Короната ми влиза като у дома си

То хубаво, ама нали знаеш, че точно този модел е "половин тролей" - има едно 120 киловатово електромоторче, което добавя още 163 коня към 800-те кончета на V12. :lol:

Иначе снимката е от тазгодишното автомобилно изложение у наше село, от което се прибрах преди малко.

Ето още една:

laferrari_rear_sm.jpg

Link to comment
Share on other sites

Аз пък помислих, че си го вкарал в хола си само за да може да го снимаш на фона на планината. :lol:

Някой ден и това може да стане, като си надвия на масрафа. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ахъм...виж ако беше обратното - 800 коня от батериите и 163 от 4-тактов, тогава си е чист тролей с бекъп малко двигателче. :P

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...