Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Аз тоя пост на Васил, освен че е стабилно тъп - друго не мога да му разбера... Не знам, може флашката тук да не може да зареди някакви глупости, но нещо определено не се връзва. Иначе стабилността в тъпотията на поста е налице... 

 

А Васко преди време и Пешо го попита нещо на тема The Fappening, той продължава да мълчи като шаран и да се прави на пръднал.... Ебем ти облаците на разположение явно на всеки с повече познания... 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Аз тоя пост на Васил, освен че е стабилно тъп - друго не мога да му разбера...

Я пак помисли дали Васко е тъп? Аз съм точно на обраното мнение. Не случайно ти се е присмял за това с пръстовият отпечатък. Ще те оставя обаче сам да проучиш защо.

Link to comment
Share on other sites

Васко в никакъв случай не е тъп. Написаното е тъпо. Не се опитвай да вкарваш интриги. The fappening - нещо? 

 

Няма изобщо да проучвам нищо - телефонът ми иска да запише моят пръстов отпечатък. Оттам нататък той вече грам не е сигурен. Никога няма да го позволя. Елементарно, Уотсън, палатката я няма. 

Link to comment
Share on other sites

И какво за The Fappening? Тъпата патка идея си няма как работят нещата, освен това поне да си беше сложила някаква смислена парола ами тя е като за руса п♛тка и няма никакво хакване в случая - просто й бяха налучкали паролата. Никаква ама никаква драма няма. Некомпетентност на квадрат съчетана с изобретателни тинейджъри. При това не толкова - племенника за бъзик колко фишинг сайта направи за съученичките си и що email-и разпрати за да им събере паролите... 

Link to comment
Share on other sites

Ти изобщо имаш ли данните от The Fappening, та ги плещиш тия? Осъзнаваш ли колко олекваш? Говориш в единствено число! 

 

И между другото осрахме темата... 

 

=====

 

Ники, верно ли си толкоз в тъча?  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

"Патката" някаква метафора за нещо ли е в случая?

Не патката, а питkата! (mod: нИ позна)

 

П.п. Егати, пак ми се получи да бъзна филтъра :lol:

Link to comment
Share on other sites

Галине искам да си взема > 

91217710_1_585x461_dyuza-za-prane-za-pra

за прахосмукачка която може да дърпа мокро ... къде трябва да проверя? 

Link to comment
Share on other sites

Галине искам да си взема > 

91217710_1_585x461_dyuza-za-prane-za-pra

за прахосмукачка която може да дърпа мокро ... къде трябва да проверя? 

Балига......

Link to comment
Share on other sites

Коста - верно, в тая тема? 

 

==============

 

Абе вие мисири изобщо проверили ли сте точно колко патки са? Тъй за спорта? И дали тяхната патешка патешност е проблема или просто факта, че са известни? 

Link to comment
Share on other sites

Коста - верно, в тая тема? 

 

==============

 

Абе вие мисири изобщо проверили ли сте точно колко патки са? Тъй за спорта? И дали тяхната патешка патешност е проблема или просто факта, че са известни? 

Не патка! ПИTKА! (mod: пак нИ позна)

 

П.п. Хехе... Пак успях....

 

П.п.2 Тва сигурно е от ирландското, дет го слушам тази вечер.... Тряа съм намазал от ирландския късмет....

Link to comment
Share on other sites

Васко в никакъв случай не е тъп. Написаното е тъпо. Не се опитвай да вкарваш интриги. The fappening - нещо? 

 

Няма изобщо да проучвам нищо - телефонът ми иска да запише моят пръстов отпечатък. Оттам нататък той вече грам не е сигурен. Никога няма да го позволя. Елементарно, Уотсън, палатката я няма. 

А знаеш ли защо си "тъп"? Защото телефонът ти не ти записва пръстовият отпечатък за идентификация. Записва съвсем друга информация. Математическа базирана на пръстовият отпечатък която не подлежи на reverse engineering. Ако беше малко по - технически грамотен щеше да го знаеш това и нямаше да приказваш глупости. И то глупости по всяка една тема по която се изказваш. При Apple тази информация е само локална и не се качва в backup копията. Сигурно и това не знаеш. Но иначе си голям експерт.

Link to comment
Share on other sites

Интересно каква е тая математическа информация, различна от пръстовия ми отпечатък, който е обект на записване без значение под каква форма...

 

Всъщност мисля вече да прескачам глупостите ти като цяло... Които също са навсякъде - изсипани, никога недоказани с нищо, просто изтърсени.  

Link to comment
Share on other sites

Патката е онази, чиито голи снимки изтекоха.

Изтекоха снимките на хиляди абонати. Само известните бяха над 100.

Link to comment
Share on other sites

Интересно каква е тая математическа информация, различна от пръстовия ми отпечатък, който е обект на записване без значение под каква форма...

 

Недей да си мориш кръглата главица с такива въпроси, Ефросина....

Link to comment
Share on other sites

Ми..., ай удри вече метлата и да се свършва веке с туй бъркане по гащи...., ъъъ, така де, с туй прасЕ.....

Link to comment
Share on other sites

Аз съм убеден, че другарят Бин Ладен, стар потомствен авер, си пие нейде питието под нек'ви палми, а балъкчиите пак направиха света на балъци и нахраниха рибите с ... нещо...

На това място е хубаво да се сложат някои от ония твоите огромни хилещи се емотикони.  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Всичките ги има в админската секция в съответната тема... Една от тях обаче вече съм убеден, че трябва да се рее над/до тебе при всички положения 24/7... Ако наистина вярваш, че тоя е убит и че американските боклуци не си бутнаха сами блокчетата, то от мен лично получаваш една ехидна усмивка. Може и да е визуализирана с мегаемотикона....  :laughing:

 

ap_bush_saudi_080115_mn.jpg   bush_hand_holding.jpg  bush_saudi1.jpg  911_shaped_charges_thermite_cropped_1_91

 

Това като за тотално продухани слепци, нали... 

Link to comment
Share on other sites

Ебаси и лафа по "Съдебен спор" преди малко - "Тъй както си бях с количката, ако не беше дама, щях да я мина като германски танк...". :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...