Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Дедо...и аз...предполагам има и други ; ако не може, поне да върнат боя.

Има, има.... Като да те вържат със смъкнати гащи за здраво побит кол, да ти полеят пишката и кайсиите с краве мляко и.... да те оставят на саме с едно теленце сукалче.....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Не четеш - "други" в смисъл и други навити за връщането.
 

3rd party клавиатурите на iOS са мега зле. Пробвах 2 и просто бях едва ли не принуден да използвам тази на Apple. Лагваха, не излизаха. Всяко приложение си ползваше различна клавиатура - някакъв тотален хаос.

 

Това ме изненадва....за таблета взех точно 3rd party клавиатура вградена в калъф с поставка - тръгна от раз, все едно съм включил стандартна клавиатура към Windows. А пък от OTG-то в съчетание с USB HUB съм направо очарован - каквото и да включа, в каквато и комбинация...всичко също тръгва от раз....даже си взех и едно жакче с бутонче, което може да се програмира за задействане на различни функции - и то си върви, все едно са ми го дали комплект с таблета, а кой знае кой точно е правил всичките тия неща и за какъв телефон/таблет ги е оптимизирал...явно с Андроида по пасват разни неща от странични производители.

Link to comment
Share on other sites

Дедо...и аз...предполагам има и други ; ако не може, поне да върнат боя.

 

Без лагерите и смъртното наказание. Всъщност всичко което се иска от шибаната държава е да осигури некорумпирана съдебна система и да оставят хората на мира сами да се оправят със всичко останало.

 

3rd party клавиатурите на iOS са мега зле. Пробвах 2 и просто бях едва ли не принуден да използвам тази на Apple. Лагваха, не излизаха. Всяко приложение си ползваше различна клавиатура - някакъв тотален хаос.

 

Нищо подобно не съм забелязал. Чак пък тотален хаос... За различната клавиатура май имаше нещо - не винаги сработваше swiftkey-a и в някои по-особени случаи се включваше оригиналната, но не помня кога. Май когато на полето е избран вид клавиатура (примерно само числа или телефонен номер, не знам за email дали също не показваше стандартната). В 90% от случаите си сработваше която трябва.

 

Но ми липсва "втория ред букви" които се пишат чрез задържане. Цифрите на андроида са като на калкулатор а на ios е стандартно. Иначе поне бързото писане сработва като хората.

Link to comment
Share on other sites

Кой е за връщане на каторгата, лагерите и смъртното наказание?

Стига с това смъртно наказание бре, по-добре робски труд до живот в полза на държавата, и без това няма много човешки ресурс, тъкмо доста мангасаря като ги вкарат вместо пак да лежат на държавна издръжка, да възстановяват нещо от похарченото за тях :D

Link to comment
Share on other sites

Ъъъъъ за същите 30+ годишни самолети ли говорим? Хората на 20 годишна кола не искат да се качват, ти на 30 годишен самолет искаш да повериш отбраната... 

 

Толкоз си зле на тая тема, че няма накъде! Това не ти е Авенсиса бре, мисир. И другия мисир и той...  

 

Кой е за връщане на каторгата, лагерите и смъртното наказание?

 

По всички съответни параграфи със съответни ефективности - ама СЕГА и ВЕДНАГА

 

Стига с това смъртно наказание бре, по-добре робски труд до живот в полза на държавата

 

Според "заслугите", не става туй на коляно.

Link to comment
Share on other sites

Без лагерите и смъртното наказание. Всъщност всичко което се иска от шибаната държава е да осигури некорумпирана съдебна система и да оставят хората на мира сами да се оправят със всичко останало.

 

 

 

Нищо подобно не съм забелязал. Чак пък тотален хаос... За различната клавиатура май имаше нещо - не винаги сработваше swiftkey-a и в някои по-особени случаи се включваше оригиналната, но не помня кога. Май когато на полето е избран вид клавиатура (примерно само числа или телефонен номер, не знам за email дали също не показваше стандартната). В 90% от случаите си сработваше която трябва.

 

Но ми липсва "втория ред букви" които се пишат чрез задържане. Цифрите на андроида са като на калкулатор а на ios е стандартно. Иначе поне бързото писане сработва като хората.

При мен беше тотален хаос. Стисках палци да ми излезе клавиатурата от първия път. Изобщо не преувеличавам. Я излезе, я не. Точно 2 дена ги изтраях и ги махнах. Сега се мъча със стоковата, но свикнах. То като нямаш избор...

Link to comment
Share on other sites

Толкоз си зле на тая тема, че няма накъде! Това не ти е Авенсиса бре, мисир. И другия мисир и той...  

Пробвай да дадеш някакво по-смислено обяснение. Според теб отбраната с техника от 2рата световна война ли ще я водим. Дано никой не ни напада само... Все пак съм бил в казарма - помня каква трагедия беше всичко. 

 

При мен беше тотален хаос. Стисках палци да ми излезе клавиатурата от първия път. Изобщо не преувеличавам. Я излезе, я не. Точно 2 дена ги изтраях и ги махнах. Сега се мъча със стоковата, но свикнах. То като нямаш избор...

 

Имаше един момент, точно след като пуснаха ios 7 първите седмици някои неща бяха тотален хаос по 2 причини - първо че епъл бяха омазали нещо (което после оправиха тихомълком като първо свалиха въпросния ъпдейт после след няколко дни качиха нов) и второ че бяха сменили толкова неща, че една камара програми просто спряха да работят (някои от нашите също). До месец нещата се урегулираха и сега е стабилно. 

Link to comment
Share on other sites

PS: Видене - ето ти пример за отбрана  - швейцарския - всички граждани могат да притежават оръжие. Пробвай после да завладееш подобна държава - от всяка къща ще те стрелят.

 

Ето един специален поздрав за Пешо и Ангел:

 

12717999_10205057397149365_6857786384238

Link to comment
Share on other sites

Има и механични клавиатури с тихи копчета...

Знам, но повечето такива ги няма в наличност по нашите магазини, а без да я пощракам няма да я взема...

Link to comment
Share on other sites

Поднових въйфона с 6S. Силно съм впечатлен от прехвърлянето на инфо. Въведох си и айклауд акаунта и все едно не съм сменял телефона. Даже рингтона ми е същия.

 

Това откога е събитие? Защото и аз за минути минах от S II на NOTE 4 чрез Гугъл акаунта си без нищо да пипам... Не мисля че е нещо толкова изумително - по-скоро нормално. 

Link to comment
Share on other sites

Това откога е събитие? Защото и аз за минути минах от S II на NOTE 4 чрез Гугъл акаунта си без нищо да пипам... Не мисля че е нещо толкова изумително - по-скоро нормално.

Не е точно същото, но да... С тая разлика, че и от S2 към Китайски телефон да минаваше - пак щеше да стане. Не е нужно да е Самсунг. :)

Link to comment
Share on other sites

Не е точно същото, но да... С тая разлика, че и от S2 към Китайски телефон да минаваше - пак щеше да стане. Не е нужно да е Самсунг. :)

 

Тая глупост защо бе казана? 

Link to comment
Share on other sites

При Айфоните може и да се пази, щото нали, няма как да си го направиш сам...  :grin:

 

А тая работа с последните обаждания хич няма да почвам да я коментирам.... :laughing:  

 

Поредна причина да се стои много далече от Епъл... 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...