Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Егати. Хем рев защо сме си съкратили армията и унищожили старите ръждясали железа, хем сега рев защо ще купуваме нови за да бомбим не знам си кой. Хем да имаме модерна армия, хем да нямаме. Хем го боли, хем го сърби. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Реването е защото сме унищожили работеща доказана техника, за какво, да се купи други раждясали железа? Общо взето доста криво и по твои си начин нагаждаш нещата

Link to comment
Share on other sites

То така и нямаше кой де реве за каквото и да е. При свършен факт вече само правим констатации. И тия глупости за "стари железа" са само и единствено пропагандна простотия. Аз например съм охранявал поделение с изцяло чисто нова, неупотребявана бойна техника - техника, опаквана с найлоните и с парафина по нея, която просто иска един караул да охранява, нищо повече. Но да не влизаме в подробности излишно. 

Link to comment
Share on other sites

"Стартират процедури", "нов тип въоръжение", "в изпълнение на.. програми", "одобри... инвестиционни проекта", "ще се повишат оперативните способности", "ангажименти към колективната отбрана", "дефицит от способности"...  Laughing "Способности, необходими... в широк спектър", "национални и съюзни документи"... "цялостното изпълнение ще се реализира... а строителството ще се осъществява"...  Laughing

Разплаках се от умиление, съпричастност. Бухахаха! Смешници! Можем само да се кефим на хартиеността на транссексуалното трансатлантическо интергалактическо сътрудничество и ъглите на кръглите маси, които са обдухвани от силното течение между ушите на участниците на банкетите с гости, сбирките на игра с кукли, доизпедерастяването на изпедерастените, мечтите за светло бъдеще с виртуална армия v. 2.0.  Laughing

"Целта е да се поддържат способности". WTF!  Shocked Целта е да се поддържат гащички.

Ще внасят за одобрение инвестиционен проект (европроект) за изграждане на батальонни бойни групи от състава на съставния състав при Директор Дирекция на Директората.

Механизми на колективистична колективност и колегиална посредственост. Всеобща тъпота.

P.S. Нови магистърски степени за военния университет - "Отбрана на сигурността", "Сигурност на отбраната". Или 25 000 или 30 000 лв. да бъде стойността на кетъринга за поканения около кръглата маса, форума на безформения и безфорумния фито и зоопланктон.

Link to comment
Share on other sites

Хм, тази вечер се случи нещо .. да го наречем леко притеснително. Първо звънна на майка ми телефона.. Вдига, някоя си христина търсели..

После звънна моя, след 10-на минути, някъв глас, все едно пиян, нещо смотолеви и затвори. После пак звънна нейния, като вдигнах, се затвори. Номерът, от който се звъня е О32/806222

На някой друг да му се е случвало? И има ли начин да проверя чий е този номер? То дори не знам дали е на виваком или на някой от другите оператори, предлагащи домашни телефони..

Link to comment
Share on other sites

Че и дори ги понатупахме в IT лигата :)

 

Имам няколко техни игри заради детето - още не мога да намеря съпорт, който да обърне Фнимание на прехвърляне в новия телефон. Може би аз съм виновен - има го тоя варЯнт. 

 

Факт е обаче, че GAME INSIGHT така ме почесаха, така добре си свършиха работата, че няма накъде,,,, 

Link to comment
Share on other sites

Хм, тази вечер се случи нещо .. да го наречем леко притеснително. Първо звънна на майка ми телефона.. Вдига, някоя си христина търсели..

После звънна моя, след 10-на минути, някъв глас, все едно пиян, нещо смотолеви и затвори. После пак звънна нейния, като вдигнах, се затвори. Номерът, от който се звъня е О32/806222

На някой друг да му се е случвало? И има ли начин да проверя чий е този номер? То дори не знам дали е на виваком или на някой от другите оператори, предлагащи домашни телефони..

Обаждаш се на операторите, към които са ви телефоните, ако не сте на един и същи и се допитваш до тях, могат ли да ти предоставят информация. Обикновено отказват и насочват към полицията, но в повечето случаи потвърждават дали е техен или не.

Ред. Стационарен е, само това успявам да открия.

Link to comment
Share on other sites

Неволно хвърлих поглед в търговската секция и си мисля, че Пламен е най-големият турбо мега гига ултра хипер интернет клошар....  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

"Неволно"? Ежедневното влизане там не се ли водеше като част от задълженията ти? А между другото що не вземеш да хвърлиш и един поглед на последните стотина страници от рапортите - само последните 100, не по-назад, за да видиш кой единствено се занимава и с обработката на ежедневните рапорти...щото то само с лаф моабет не става...

Link to comment
Share on other sites

Шефа на ДАИ продава книжки, полицаи продават наркотици, граничари прекарват бежанци, професори чукат студентки, кметове станаха наркопласьори...

Все едно е 1-ви Април, ама цяла година!

Link to comment
Share on other sites

Неволно хвърлих поглед в търговската секция и си мисля, че Пламен е най-големият турбо мега гига ултра хипер интернет клошар....  :laughing:

 

И нарушава правилото за 10 предмета в обява, но няма да го репортвам :D

Link to comment
Share on other sites

 

Шефа на ДАИ продава книжки, полицаи продават наркотици, граничари прекарват бежанци, професори чукат студентки, кметове станаха наркопласьори...

Все едно е 1-ви Април, ама цяла година!

 

Румба, жалко е, трагично е....но и смешно...В каква държава живеем само, а?...Страшна работа сме....

Link to comment
Share on other sites

Навлизаме навътре, а няма смисъл. Това би било имало смисъл ако работата е присъствена, така или иначе работата с други чужди компании винаги е онлайн, така, че не мисля, че ще е проблем.

 

Какво значение има дали е онлайн или не? Нали пак трябва да се променя работното време на работниците тук?

Link to comment
Share on other sites

"Неволно"? Ежедневното влизане там не се ли водеше като част от задълженията ти? А между другото що не вземеш да хвърлиш и един поглед на последните стотина страници от рапортите - само последните 100, не по-назад, за да видиш кой единствено се занимава и с обработката на ежедневните рапорти...щото то само с лаф моабет не става...

 

Аз имам две деца + още две на по 84 години... Много отдавна съм ти казал, че тоя кон, дето по 4-6 часа на ден се занимаваше с раздела умря. Не разбирам защо се чувстваш изненадан. Каквото сме го правили, сме го правили винаги на добра воля и нищо повече, а освен покани пред Форума в Тракия в 19.30 друго съществено не сме дОбили. 

Link to comment
Share on other sites

И нарушава правилото за 10 предмета в обява, но няма да го репортвам :D

 

А, що - репортвай, няма проблем, обещавам веднага да прегледам рапорта, да си пратя напомнящо ЛС и после да го затворя. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Защо?

 

Защото няма да съвпада с това на фирмите в западна Европа. Защото те ще си преместят часа с 1 час назад/напред, а ти няма. И за да компенсираш тая разлика от 1 час, ако е наложително работното време на двата клона да съвпада, ще трябва да си смениш работното време на цялата фирма или да го удължиш с един час.

Link to comment
Share on other sites

Ако приемем, че разликата е 1 час, то времето няма да съвпада само за половин година, но пак питам кому е нужно това синхронизиране на 100% от работното време със съответния партньор на запад от нас, който си променя часовника два пъти в годината...?

Както писах по-горе, работя в италианска фирма и нашите партньори са във Франция, Италия и Англия, еми работим си от 08:30 до 17:30 и няма никакъв смисъл да работим по едно и също време с тях..не страдаме от нарушена комуникация или липса на такава...то по тази логика да вземем да почиваме по техните празници, а не по нашите...Няма смисъл.

Link to comment
Share on other sites

Кой визира твоята фирма в частност не мога да разбера аз? Партньорството не е толкова близка съвместна работа.

Има фирми, които работят от-до с еднакво време като на западната фирма.

Link to comment
Share on other sites

Има фирми, които работят от-до с еднакво време като на западната фирма.

 

И сега Магданоза ще ти каже, че има и много фирми като неговата, които пък не работят с еднакво работно време като това на партньорите си, така че ония първите да се оправят както искат. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...