Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

А тая работа с последните обаждания хич няма да почвам да я коментирам.... :laughing:  

 

Поредна причина да се стои много далече от Епъл... 

 

Хващаш ли бас, че Гугъл ги нямат твоите?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

чакайте батки... а самсунг акаунта нали знаете че пази и обаждания и смс-и?

 

тва с въйфончето да се подскача как прави някакви нормални неща които си ги има и при другите телефони...

Link to comment
Share on other sites

чакайте батки... а самсунг акаунта нали знаете че пази и обаждания и смс-и? тва с въйфончето да се подскача как прави някакви нормални неща които си ги има и при другите телефони...

 

В смисъл ако имаш такъв акаунт и му позволяваш да се гъбарка с тебе... 

 

Аз напълно умишлено не ползвам и fingerprint опциите на моя телефон. Нямам намерение сульо пулев да има пръстовия ми отпечатък.

Link to comment
Share on other sites

да ве, ако искаш ползваш, ако не искаш не ползва ама го има, от години още на с2 го имаше, нищо ново не е

Link to comment
Share on other sites

На тема прехвърляне на неща - разбира се - нищо ново не е. Обаче нали icloud  е велик! Уникален! Безпогрешен! Неща като The Fappening винаги ще ме забавляват....

 

Аз имам предвид съвсем друга гледна точка, а именно - що годе запазване на нещата, които не желаем сульо пулев да може да гледа и пипа. 

Link to comment
Share on other sites

Тая глупост защо бе казана? 

 

Защо да е глупост? Ти си толкова предубеден и параноичен вече, че дори не можеш да разбереш кога някой се застъпва за теб.

Link to comment
Share on other sites

Да бе, Видене. Видях ти кавичките.
Не съм сигурен дали djadomraz вижда обаче. Защо иначе изобщо би било подлагано на обсъждане нещо, което очевидно не е истинско?

Link to comment
Share on other sites

Предполагам, че той си визира лафа, а не етимологията на присъствието му върху фланелката, което е поредния му трол фейл.... 

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че направих заявка за едни все-още-непроизведени лимитирани (1000бр.) слушалки, с очаквана доставка края на Август, и имам 7 дена да размисля и да си канселирам поръчката.

 

Бая се чудя... Слушалки са нещо, което не губи цена като другата техника, защото няма много нововъведения, а и си остават за цял живот - стига да не спрат да работят. Пък и дори да спрат да работят, те са 2 говорителя и 4 жици, все си мисля, че голям набор от хора могат да ги ремонтират.

 

Чудя се и дали имат продаване с минимална загуба после ако реша да ги махна...

Видях, че един колега тука във форума продаде слушалки за 250лв, което хич не са малко, та си мисля, че има търсене и за подобен тип продукти.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 Пък и дори да спрат да работят, те са 2 говорителя и 4 жици, все си мисля, че голям набор от хора могат да ги ремонтират.

 

Ъхъм... Могат да ти ремонтират, да. Всеки, който може да борави с поялник, може. Друг е въпросът дали цената на отделното говорителче няма да ти излезе колкото на целите слушалки. Предполагам, че не си чак такъв лаЙк, та да си мислиш, че във всички класове слушалки слагат един и същ клас говорителчета?

Link to comment
Share on other sites

А също и дали ще се намери точно такова говорителче, че с тия 1000 броя не вярвам да заредят по един кашон резервни говорителчета във всеки сервиз или склад. Отделно, като всичко дето има някакъв говорител в конструкцията си...изобщо не е сигурно дали "свиренето" на точно тия слушалки ще допадне на Ангел или пък на оня, който евентуално ще прояви интерес да ги купи от Ангел.

Link to comment
Share on other sites

Това откога е събитие? Защото и аз за минути минах от S II на NOTE 4 чрез Гугъл акаунта си без нищо да пипам... Не мисля че е нещо толкова изумително - по-скоро нормално. 

 

icloud е бая по-добър във всяко едно отношение от бек-ъп през гугъл....

 

 

 

Аз напълно умишлено не ползвам и fingerprint опциите на моя телефон. Нямам намерение сульо пулев да има пръстовия ми отпечатък.

 

 

:Facepalm:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:popcorn:  :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

Хората всячески избягвайки глутен почват да ми стават точно толкО неприятни колкото кросфитърите и веганите 

Link to comment
Share on other sites

Хората всячески избягвайки глутен почват да ми стават точно толкО неприятни колкото кросфитърите и веганите 

Кво са ти направили пък кросфитърите та ги слагаш в тази група? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ъхъм... Могат да ти ремонтират, да. Всеки, който може да борави с поялник, може. Друг е въпросът дали цената на отделното говорителче няма да ти излезе колкото на целите слушалки. Предполагам, че не си чак такъв лаЙк, та да си мислиш, че във всички класове слушалки слагат един и същ клас говорителчета?

 

Е не, нямах това предвид. Имах предвид, че вероятността говорителя сам по себе си да замине не е голяма. Трябва да се напъне при употреба от усилвателя. Просто до сега, каквито проблеми съм видял някой да споменава с най-простият вид слушалки (жични, не USB и без копчалъци) е бил или счупен елемент от конструкцията, или разпоена жица някъде, или скъсана жица при употреба около конекторите.

 

Естествено, че не слагат един и същи клас говорителчета. Как да си оправдаят цената и звученето иначе? :)

 

А също и дали ще се намери точно такова говорителче, че с тия 1000 броя не вярвам да заредят по един кашон резервни говорителчета във всеки сервиз или склад. Отделно, като всичко дето има някакъв говорител в конструкцията си...изобщо не е сигурно дали "свиренето" на точно тия слушалки ще допадне на Ангел или пък на оня, който евентуално ще прояви интерес да ги купи от Ангел.

 

Това със свиренето няма как да го видя - наистина. Всичко е на ревюта от предишната партида лимитирани слушалки, които уж са същите, но корпусите са изработени от друго дърво. Ония дето ще прояви интерес, ще може да ги чуе и ще е чел ревютата в Интернет, както правят 80% от хората. :)

Link to comment
Share on other sites

Е не, нямах това предвид. Имах предвид, че вероятността говорителя сам по себе си да замине не е голяма. Трябва да се напъне при употреба от усилвателя. Просто до сега, каквито проблеми съм видял някой да споменава с най-простият вид слушалки (жични, не USB и без копчалъци) е бил или счупен елемент от конструкцията, или разпоена жица някъде, или скъсана жица при употреба около конекторите.

 

Естествено, че не слагат един и същи клас говорителчета. Как да си оправдаят цената и звученето иначе? :)

 

 

Това със свиренето няма как да го видя - наистина. Всичко е на ревюта от предишната партида лимитирани слушалки, които уж са същите, но корпусите са изработени от друго дърво. Ония дето ще прояви интерес, ще може да ги чуе и ще е чел ревютата в Интернет, както правят 80% от хората. :)

Котка в чувал е това, Ангеле!

Link to comment
Share on other sites

icloud е бая по-добър във всяко едно отношение от бек-ъп през гугъл....

 

 

 

:Facepalm:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:popcorn:  :popcorn:

Той на пуканки не кълве!

Само на чиста царевица..... :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

Котка в чувал е това, Ангеле!

 

Напълно си прав.

Ама всички казват, че предната котка е била много убава. :D

И като е директно от производителя е на повече от половин цена

 

http://www.theverge.com/2015/12/21/10632812/fostex-massdrop-th-x00-headphones-review

 

Ще си помисля още 7 дни и ще реша дали мога да се пречупя да дам толкова пари за слушалки, които още не съществуват, или е по-добре да си купя един PS4 + PS VR с тях.

Link to comment
Share on other sites

Напълно си прав.

Ама всички казват, че предната котка е била много убава. :D

И като е директно от производителя е на повече от половин цена

 

http://www.theverge.com/2015/12/21/10632812/fostex-massdrop-th-x00-headphones-review

 

Ще си помисля още 7 дни и ще реша дали мога да се пречупя да дам толкова пари за слушалки, които още не съществуват, или е по-добре да си купя един PS4 + PS VR с тях.

Купи си ПС-то с ВР-то... Баре следващите 4-5-6 години ще е актуално....

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...