Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Споко. Те сега болниците ще съберат далече по-качествени пръстови отпечатъци 

 

тука няма лаЙк, да ти лепна два :lol: Тва с мобилнте устройства - все тая, ама такава база данни се прави от болници че няма накъде повече. Мобилните телефони за младите, болниците - за старите и ей ти го цялото население :)

Link to comment
Share on other sites

Шарпейът ми е почесан.... Кви повече грижи да му трябват?

Link to comment
Share on other sites

Като сте толкоз петимни, колко от вас са се погрижили за Шар пея? Гледам сте отворени иначе :)

Ти пък много си загрижен за чуждите Шарпеи нещо :)

Link to comment
Share on other sites

А моя даже е чесан, мит и изкашлян. И първите два свободни дни дето имам, се дръпвам одма на село да копам...

Link to comment
Share on other sites

Че те отдавна имат по един :D Ся какво са се сетили - за пълен коНплет ли?

Link to comment
Share on other sites

Откъде го имат? Аз лично не съм им давал ...  :laughing:

 

Между другото телефона на един терористите е бил изчекнат без асистенция от Епъл. Наели някакви техничарчета и измъкнали де що има. Епъл още мълчат... Секюрити и чудо!  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Шарпейът ми е почесан.... Кви повече грижи да му трябват?

 

Не знам, но трябва да има някаква причина да е такъв дребосък... 

Link to comment
Share on other sites

:ohmy:

 Ама наистина демонстрираш странно задълбочени познания по отношение на чурката ми...

Link to comment
Share on other sites

Абе... И аз пих тогава от същото (има си хас, нали лично ти наливах), ама халюцинации не съм получавал..... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Абе... И аз пих тогава от същото (има си хас, нали лично ти наливах), ама халюцинации не съм получавал..... :unsure:

 

Тъй, тъй .... халюцинации....  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ш, пеераси, вие жени нямате ли си? Ше се замисля следващия път, дали да пия с вас...

Link to comment
Share on other sites

Между другото телефона на един терористите е бил изчекнат без асистенция от Епъл. Наели някакви техничарчета и измъкнали де що има. Епъл още мълчат... Секюрити и чудо!  :laughing:

Нещо не мога да разбера. Технически си неграмотен и въпреки това се стараеш да го демонстрираш постоянно??? Няма никакъв начин за защита спрямо това което са направили. Ето как е станало отключването:

 

Предположенията на експерти по сигурността за използваната техника включват създаване на копие на NAND паметта, което позволява тя да бъде възстановена в чипа в случай на изтриване след въвеждане на погрешна парола. Така разследващите ще могат да продължат да изпробват различни пароли без да се притесняват, че ще загубят безвъзвратно данните.

 

Не е разбита сигурноста. Използва се brute-force атака. Нищо няма да ти говори на теб, но нищо де.

Link to comment
Share on other sites

Баш ма к*рац боли как точно са го направили. И как някой ПРЕДПОЛАГАЛ, че са го направили. Пореден ялов напън. 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...