Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

П.П. Докато писах горното си мислех дали да членувам думата "парашут", но стигнах до извода, че докато си летиш надолу с мисълта за джипката, парашутът ти, който няма да се отвори е само един (в тая бройка включвам и резервния, който също няма да се отвори :lol: ), та щом е един-единствен, значи спокойно може да мине за "събирателно конкретно съществително, което обаче има елемент на собственост ®" (събирателното съществително е поради това, че ми се събира на гърба, а елементът на собственост е заради това, че сам съм си го купувал)...та така... Казах (точка) - ако някой не е разбрал обяснението си е негов проблем. :laughing1:

Кво си пушил....?

Или това ти стана поради прекомерна злоупотреба със следенето на трендовете на китайските пазари?

Link to comment
Share on other sites

Мммм не, весели гъбки са. :lol:  ...не ми казвай, че не схвана препратката...

Бе, аз благодарение на това, че като малък съм си падал на темето, успях някак да те схвана...Биля и в чий двор са тез павета, въпреки, че той отдавна вече се изкака и отлетя. Ама не очаквах подобен изказ от тебе....

Link to comment
Share on other sites

Мдаа... т'ва циркулира и с планинско колоездене и к'во ли още не...

Дълбоководни водолази и планинско колоездене.... Това в едно изречение няма място. Само Виден може да сътвори подобен facepalm.

Малка насока. Заплатите на хора като този от снимката са от порядъка на ... 3000 лева ... на ден.

Link to comment
Share on other sites

И да дойде да ми насади 8 декара домати, като има топки, да го еба в гмуркача смел... Давам му координти.

Това със заплатата, дори и в холивуд го няма, кво вадат Титаник??!

Link to comment
Share on other sites

И да дойде да ми насади 8 декара домати, като има топки, да го еба в гмуркача смел... Давам му координти.

Бахахах. Дайте уиски на човека.

 

Аз искам 20 декара или колкото там бяха минимум изискванията да приберем едни пари

:)

Link to comment
Share on other sites

Дълбоководни водолази и планинско колоездене.... 

Той имаше предвид, че друга снимка с подобен текст е виждал и на снимката е имало колоездач

И да дойде да ми насади 8 декара домати, като има топки, да го еба в гмуркача смел... Давам му координти.

Това със заплатата, дори и в холивуд го няма, кво вадат Титаник??!

 

Ми той ще дойде и ще ти ги насади - той може, а ти неговата работа можеш ли да я свършиш? 

 

Това изказване беше малко като случаите, когато аз си кажа тарифата и чувам разни глупости как хората взимали по 500лв заплата и били доволни, ама не търсят онези хора ми търсят мен, нали? 

Link to comment
Share on other sites

 

Ми той ще дойде и ще ти ги насади - той може, а ти неговата работа можеш ли да я свършиш? 

 

Бреиййй.... Ама верно!?! Беки па да може? Ко ли ше пък да иска? Пък как ли ше е ако му я свършат!?!

Ники, на моменти се дъниш като катаджия на ведомствено шосе....

Link to comment
Share on other sites

Стефчо имаш ги, само да си навит да ги гледаш.... имам много...

Не съм навит, но ако ми направиш оферта, на която не мога д откажа... Може и да платя да ги гледат ☺
Link to comment
Share on other sites

Дълбоководни водолази и планинско колоездене.... Това в едно изречение няма място. Само Виден може да сътвори подобен facepalm.

Малка насока. Заплатите на хора като този от снимката са от порядъка на ... 3000 лева ... на ден.

Не, искам да кажа, че тази велика мъдрост циркулира и за планинското колоездене, за алпинизма, за парашутизма и за какви ли още не екстремни спортове. За броя на топките и т.н. Па ако ти е толкова дебела главата, та не схвана какво казах - бий я колкото искаш, надали ще помогне.

 

П.П. Па щом мерилото е заплатата - сещам се за футболисти, които взимат маааалко повече. И к'во?

 

П.П.П. Па говорейки за фейспалмове - в една снимка футбол и дълбоководни водолази?

Link to comment
Share on other sites

Идеята ми беше, че такъв тип снимки адски ме дразят, сравнявайки професии, хобита и какволи не..А коментарите кой би свършил моята, неговата и на филанкишията направо....

Link to comment
Share on other sites

Бреиййй.... Ама верно!?! Беки па да може? Ко ли ше пък да иска? Пък как ли ше е ако му я свършат!?!

Ники, на моменти се дъниш като катаджия на ведомствено шосе....

 

Викаш за садене на домати се искат 3-4 висши минимум. Сложна работа е това саденето на домати. Няма как да се обясни в рамките на час-два как се прави. Години учене и практика трябват докато започнеш да разбираш... а пък колко дебели книги трЕбе да се прочетат...

Link to comment
Share on other sites

Дедо, не искам да се заяждам, обаче ми се струва че гледаш обидно опростенчески на нещата извън твоята област на компетентност. Само ще маркирам една фраза (не мога да цитирам в момента, май беше на Ейбрахам Линкълн), нещо от рода на "Белите няма да разберат черните, нито черните - белите, докато едните не станат черни, а другите - бели".

Link to comment
Share on other sites

...гледаш обидно опростенчески на нещата извън твоята област на компетентност. 

 

Да погледнем още по-опростенчески на нещата:

Според теб, на кой колко време ще му трябва, за да започне да върши с разбиране работата на другия, поне с 50-60% ефективност.

На единия ще му трябват седмици или месеци, а на другия и години няма да му стигнат...

Link to comment
Share on other sites

Дедо,имам по-голяма нужда от някой с умения и добронамереност да сади истински и вкусни зеленчуци без химикали наблизо отколкото некой си програмист талант...

Link to comment
Share on other sites

@plameni, А ти кога и как успя да си оформиш критерий относно селскостопанската дейност, в частност растениевъдството и още по-конкретно в неговата ефективност?

Link to comment
Share on other sites

Идеята ми беше, че такъв тип снимки адски ме дразят, сравнявайки професии, хобита и какволи не..А коментарите кой би свършил моята, неговата и на филанкишията направо....

Абсолютно!

 

Дедо,имам по-голяма нужда от някой с умения и добронамереност да сади истински и вкусни зеленчуци без химикали наблизо отколкото некой си програмист талант...

 

Уви - погребах няколко такива човека... 

 

Винаги съм си мислел, че ако дойде време да натоварим космическите кораби, по пример на голгафринчамците, програмистите и админите ще са на втория кораб...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...