Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Не ми дадоха на мен. Ама май това го направих аз преди няколко месеца.

За сметка на това ми дадоха 100ГБ като си активирах LG-то. :)

Няма значение кога си го правил. Ако всичко ти е направено, само потвърждаваш и ще ти дадат допълнителното място. Трябва да заредиш отново пощата за да ти се появи допълнителното място.

Благодаря Ванка.

За нищо, Скоро май ще успеем да се видим ;).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Няма значение кога си го правил. Ако всичко ти е направено, само потвърждаваш и ще ти дадат допълнителното място. Трябва да заредиш отново пощата за да ти се появи допълнителното място.

За нищо, Скоро май ще успеем да се видим ;).

 

Имах предвид, че тая процедура с 2-та ГБ я направих преди и си ги получих вече. Беше уж с ограничен срок, но явно са го пуснали пак като "промоция".

 

Мястото хубаво се появява, но в каква връзка са ти дали 100гб, Ангеле? Че 100 си е цифра... 

 

Защото си активирах новия телефон с Google Account-а. Просто ми се появиха 100ГБ допълнително място.

Link to comment
Share on other sites

Oтносно LG

 

ZxA5s5Dl.png

 

Q - What happens when your 2 years are up though?!?

A - You will still have access to your data. You won't be able to add anything else until you remove enough to get under your quota without the offer.

Link to comment
Share on other sites

Аз също активирах NOTE 4 и уж е отразен в акаунта, но 100гб не съм получавал. Не че толкоз са ми нужни, но все пак да питам...

Link to comment
Share on other sites

Аз също активирах NOTE 4 и уж е отразен в акаунта, но 100гб не съм получавал. Не че толкоз са ми нужни, но все пак да питам...

Би трябвало да получиш 50Г от Дропбокс :)

Поне аз си получих и със С3-ката и с Ноут 4ката

Link to comment
Share on other sites

Точно затова е тази агресивна стратегия на гугъл, защото по-голяма част от хората се пренасочват към майкрософтската алтернатива OneDrive.

Link to comment
Share on other sites

Говорите за гигабайти. Има такива които дават по TB-ти ;). mail.ru например. Но не бих препоръчал някой да си държи файловете онлайн. Дори и снимки да са. То и имейл не е препоръчително, но е донякъде удобно и се преглъща липсата на контрол.

Link to comment
Share on other sites

Говорите за гигабайти. Има такива които дават по TB-ти ;). mail.ru например. Но не бих препоръчал някой да си държи файловете онлайн. Дори и снимки да са. То и имейл не е препоръчително, но е донякъде удобно и се преглъща липсата на контрол.

Облака на руснаците пускат 25GB свободно.
Link to comment
Share on other sites

Облака на руснаците пускат 25GB свободно.

Трябва да хванеш промоция ;). Мен ме информираха в правилният момент и имам няколко акаунта с по 1тб място. Ще ти направя снимка малко по - късно.

Link to comment
Share on other sites

Иначе гугъл са го измислили. Ако започнеш да пишеш ревюта, слагаш снимки в мапс, и подобни активитис, имат рангова система, като първата стъпка е да получаваш първи новите им продукти, като една от следващите е 1ТБ безплатно в драйв. Мисля, че има хора, които така или иначе са активни в тези начинания и може да ударят късмета :)

 

Level 1 (0 - 4 points): Enter exclusive contests (think new Google devices!) in select countries.

Level 2 (5 - 49 points): Get early access to new Google products and features.

Level 3 (50 - 199 points): Show up in the Google Maps app with your official Local Guides badge.

Level 4 (200 - 499 points): Receive a free 1 TB upgrade of your Drive storage, allowing you to keep all the stories, photos, and videos from your travels in one safe place.

Level 5 (500+ points): The very top Local Guides will become eligible to apply to attend our inaugural summit in 2016, where you’ll be able to meet other top Guides from around the world, explore the Google campus, and get the latest info about Google Maps. Look out for details early next year

Аз сега проверих, нямам точки, въпреки, че има 2 снимки качени :D Трябва повече активност.

Link to comment
Share on other sites

Точно затова е тази агресивна стратегия на гугъл, защото по-голяма част от хората се пренасочват към майкрософтската алтернатива OneDrive.

 

Не виждам защо някой би използвал OneDrive.

Link to comment
Share on other sites

Някой проверявал ли е кой е най-евтиния 5ghz рутер, лесно достъпен в БГ - от БГ компания, с гаранция и т.н. Знам, че мога да си го намеря сам, но търся бърз отговор, на нещо проверено, работещо.

Link to comment
Share on other sites

все пак да кажа, че питам защото смятам да забия в къщи едно такова > http://rmania.net/aksesoari-xiaomi-mi-ac-dual-band-24ghz5ghz-wifi-wireless-router-2495.html и общо взето се чудя има ли смисъл да ровя за друго устройство вместо това (знам, че от китай е 30-35 евро споко)

Link to comment
Share on other sites

все пак да кажа, че питам защото смятам да забия в къщи едно такова > http://rmania.net/aksesoari-xiaomi-mi-ac-dual-band-24ghz5ghz-wifi-wireless-router-2495.html и общо взето се чудя има ли смисъл да ровя за друго устройство вместо това (знам, че от китай е 30-35 евро споко)

Изчакай малко. Ще ти пиша до час.
Link to comment
Share on other sites

все пак да кажа, че питам защото смятам да забия в къщи едно такова > http://rmania.net/aksesoari-xiaomi-mi-ac-dual-band-24ghz5ghz-wifi-wireless-router-2495.html и общо взето се чудя има ли смисъл да ровя за друго устройство вместо това (знам, че от китай е 30-35 евро споко)

100 мегабитови портове? Каква полза от бързото ви-фи като накрая те лимитира мрежовият порт

Link to comment
Share on other sites

Облака на руснаците пускат 25GB свободно.

IMG_1063.PNG

 

все пак да кажа, че питам защото смятам да забия в къщи едно такова > http://rmania.net/aksesoari-xiaomi-mi-ac-dual-band-24ghz5ghz-wifi-wireless-router-2495.html и общо взето се чудя има ли смисъл да ровя за друго устройство вместо това (знам, че от китай е 30-35 евро споко)

Имам въпросното устройство. Не съм никак доволен от него. Прави доста проблеми. Не ми остава време да му сменя софтуера с чист OpenWRT. Китайският софтуер е модифицирана версия на OpenWRT, но има толкова много глупости. При това е само на китайски... Имат и мини версия на същият рутер. Тя е даже по - нестабилна. Насочи се към нещо друго.

Link to comment
Share on other sites

Щом ще е само за рипийтър, ако искаш изчакай да ми дойде една такава джаджа дето съм си я поръчал и ако върши работа, може да си вземеш същата....ама зависи все пак каква площ се каниш да покриваш де...

 

P.S. ...обаче пък е почти без пари... ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе то и аз нз накрая кво ще направя ... пиши като дойде да я видим каква е таз китайска чудесия. И аз нз какво искам реално :D

http://www.tp-link.com/en/products/details/cat-9_TL-WR1043ND.html в момента това ми е репийтър-а, кво целя и аз с тая смяна не е много ясно, при положение, че сигнала който му идва за повтаряне от е такъв ... въобще накрая ще разкача всичко и ще си пусна друга линия само за 2рия етаж с още една такса и ще забравя за проблеми ... ама пак е по-добре да го сменя устройството щото около мен има около 15 мрежи на 2.4Ghz 

Link to comment
Share on other sites

10х отписваме го тоя вариант

Аз използвам този който си харесал като основен и мини версията като рипийтър. Малко повече потребители като има и започват да блокират на случаен принцип. Говоря потребители, не скорост. На мен интернета ми се води 15mbit-а, но не може да ги достигне. Наложи се да ги настроя всяка сутрин да се рестартират и въпреки всичко може да блокира който и да е от тях. В последните 2-3 седмици не съм имал някакви оплаквания, но и не съм имал възможност да ги използвам много.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...