Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Струваш ми се изненадан...

 

Нейната реакция си струваше да се види :) То аз се събуждам и я гледам че се занимава с нещо и пъшка там нещо, ама още едвам съм си отворил очите та не я отразих. Направих си аз си кафе, почесах се тук-там и я гледам как се мъчи като грешен дявол и така... останалото го разказах :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Кунева министър на МОН... :wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf:  Такава ще я натворят с тази реформа, че после пак учителите ще сърбат попарата. Не че няма нужда от реформа, но оси*ането придобива големи мащаби.

 

Както някой беше казал по повод "покушението" срещу Алексей Петров: "Каквато ни държавата, такива ни и терористите".

 

Сега е малко - каквито ни умовете, такова и образованието.

Link to comment
Share on other sites

Жената - в болница, малката - при баба си. А на мен ми миришат краката. Мисля, че е време да отворя една 5 годишна и да натискам, че днес ми писна от покритие и тъпанари. Еле па пловдивчани и хасковлии колко псувни отнесоха..

Link to comment
Share on other sites

Натискай, с теб съм! Аз съм с моето вино обаче. Каква е тая мания човек като зададе елементарен въпрос, да бъде моментално поставян в позиция на обвинител??? Един иначе чудесен и спокоен ден пак ще завърши със скъсани нерви...

 

Насе, наздраве! Така и не обменихме стока тая година, мисир...  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Кунева министър на МОН...

Трябва да има и друга драма, че иначе вземат хората прекалено много да говорят за правосъдието и г-н Прас...

Link to comment
Share on other sites

Кунева министър на МОН...

Хубаво, но с какво това е по-драматично от Боко Тиквата, всеизвестен подземен бос от СИК - вече за втори път министър-председател? В сравнение с това, всичко останало е детска игра. Да не говорим за безумните куриози свързани с едно прасешко семейство.

Link to comment
Share on other sites

И коментарите махнаха...сега не може и да напсуваш някой с кеф деба...

 

...а за таблета - вземи си с двойна OS - Android & Win10 и само с 1 копченце ще превключваш на това, дето ти е кеф...имаш много опции...а и да си взимаш 10+" таблет с екран 1366 x 768 ми се струва доста неразумна покупка - за тия пари спокойно си взимаш такъв с 2048 x 1536, с подобна батерия и със същия обем памет като на Chuwi-то.

Нещо конкретно да предложиш? Гледах този, но е с Вин8, гледах и този, но батерията ме отчайва. Отворен съм за предложения.

 

И какво ще кажеш за този телефон - http://www.banggood.com/Ulefone-Power-6050mAh-Battery-5_5-Inch-3GB-RAM-16GB-ROM-64bit-MTK6753-Octa-core-1_3GHz-4G-Smartphone-p-1025847.html?bid=19218Нещото, което ме блазни е батерията. Искам да си взема такъв, който ще държи бая!

 

Сенпай, ти си :moon:

Link to comment
Share on other sites

Като казваш БАЯ какво имаш предвид? Питам, щото откак съм с NOTE 4 след SII съм като от Москвич 12-так на Ауди S8... И тия приказки за ПРЕКАЛЕНО голям дисплей ми стават все по-смешни...  :moon:

Link to comment
Share on other sites

5-6 дена с включен wifi/net и средно ползване през деня (няколко разговора, евентуално човъркане за малко в нетЯ и т.н) Повечето телефони държат по ден-два в такъв режим.

Link to comment
Share on other sites

Вижте се, червени изроди. Вижте се какво представлявате, боклуци! Вижте си бащите и дядовците какви са герои... И не смейте да ми се правите на демократи днес - изроди!   

 

https://www.youtube.com/watch?v=iYAleMb2IYc

Link to comment
Share on other sites

Нещо конкретно да предложиш? Гледах този, но е с Вин8, гледах и този, но батерията ме отчайва. Отворен съм за предложения.

 

И какво ще кажеш за този телефон - http://www.banggood.com/Ulefone-Power-6050mAh-Battery-5_5-Inch-3GB-RAM-16GB-ROM-64bit-MTK6753-Octa-core-1_3GHz-4G-Smartphone-p-1025847.html?bid=19218Нещото, което ме блазни е батерията. Искам да си взема такъв, който ще държи бая!

 

Сенпай, ти си :moon:

 

 

"Гледах този...гледах и този..." - или гледаш там дето не трябва, или твърдо си решил да си вземеш голям таблет с кофти резолюция....ама няма лошо де, то и от мазохисти има нужда на този свят, иначе няма да е интересно. :popcorn:

 

Сега трябва да излизам навън, но довечера като се прибера ще ти дам някоя опцийка за $150-160 за 10", работещ на 2048x1536 и с памет 2 (или 3) / 32 (или 64) гиги. А понеже единият от ликовете гледам, че все пак води до нискобюджетен стодоларов таблет, а и като е всеизвестно, че си падаш малко скръндза и е възможно да не ти се дават $150 долара, ще гледам да ти изнамеря и някакъв по-евтин със същата големина и резолюция на дисплея, ама ще трябва да се примириш с малко по-малък обем памет...примерно 2/16 или нещо от тоя род, ама пък ще можеш да му сложиш SD като допълнителна.

Link to comment
Share on other sites

"Гледах този...гледах и този..." - или гледаш там дето не трябва, или твърдо си решил да си вземеш голям таблет с кофти резолюция....ама няма лошо де, то и от мазохисти има нужда на този свят, иначе няма да е интересно. :popcorn:

Сега трябва да излизам навън, но довечера като се прибера ще ти дам някоя опцийка за $150-160 за 10", работещ на 2048x1536 и с памет 2 (или 3) / 32 (или 64) гиги. ....

 

Еййй...почти те бях забравил. :shy:

Ето ти засега 3 броя от един модел почти 10-инчов (9.7") с Win10 и Андроид,  в различни разновидности на 4-ядрени интелски процесори и различен обем памет, но пък с еднакъв Retina дисплей с 2048x1536 и сходна батерия, траеща около 7 часа:

 

- 2GB/64GB & Z3735F@1.33Ghz = $154

- 2GB/64GB & Z3735F@1.83Ghz = $166

- 4GB/64GB & Z8300@1.44->1.84Ghz = $181

 

Аз лично ако трябваше да избирам между трите, всякак бих избрал третия, едно, че е с по-хубав процесор и второ, че е с по-добро видео (12 ядра). А иначе всичките могат да плейват 4к видео.

Ако обаче все пак много държиш таблетът ти да е голям, но с ниска резолюция, примерно 1280х800 (защото май забелязах в теб подобни тенденции), ето ти един 10.1" да си го ползваш със здраве:

 

- 4GB/64GB & Z8300@1.44->1.84Ghz = $179....или пък ако не си много против към първите цифрички в конфигурация 2/32, ето ти дори нещо още по-евтино, пак с 4 ядра & Win10 и Андроид, че и даже е 10.6" - $129.

 

А що се отнася до телефон с голяма батерия - скачай направо в дълбокото.

Link to comment
Share on other sites

Егати и селото е тва Минеаполис. Кучи студ насред селския кър, в който освен магистрали и огромни молове, няма нищо друго. Като си видях океана от самолета преди кацането обратно ми се отвори душата. А бакшишите в това село са такива уникални физиономии - бедна ми е фантазията да ги опиша. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Егати и селото е тва Минеаполис. Кучи студ насред селския кър, в който освен магистрали и огромни молове, няма нищо друго. Като си видях океана от самолета преди кацането обратно ми се отвори душата. А бакшишите в това село са такива уникални физиономии - бедна ми е фантазията да ги опиша. :lol:

 

От онзи вид, който чакаш всеки момент да се разкрещи АЛАХ АКБАР?

Link to comment
Share on other sites

От онзи вид, който чакаш всеки момент да се разкрещи АЛАХ АКБАР?

А, тия са от малко по-различен тип - катранено черния карибски такъв с шантавите висулки вместо коса, мърляви и изсулени, каращи стари потрошени додж каравани. Да им се чудиш на акъла, как са заменили карибския климат с кучия студ и сняг в Минесота. Сигурно единствената прилика с Карибите са рояците комари през краткото лято (заради блатистия селски кър).  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абе така е, ама с някои дейности е "по-така"...особено с тези, в които човекът не е в средата си (разбирай - да има твърда почва под краката си и достатъчно въздух за дишане)...щото с колелото най-много да се пребиеш някъде, но с другото ако не ти се отвори парашута, а джипката я няма долу става една....

 

П.П. Докато писах горното си мислех дали да членувам думата "парашут", но стигнах до извода, че докато си летиш надолу с мисълта за джипката, парашутът ти, който няма да се отвори е само един (в тая бройка включвам и резервния, който също няма да се отвори :lol: ), та щом е един-единствен, значи спокойно може да мине за "събирателно конкретно съществително, което обаче има елемент на собственост ®" (събирателното съществително е поради това, че ми се събира на гърба, а елементът на собственост е заради това, че сам съм си го купувал)...та така... Казах (точка) - ако някой не е разбрал обяснението си е негов проблем. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Когато човек цитира някого с нещо, което може да се приеме като запазена марка на този 'някой', е длъжен да го укаже ясно, защото отсрещната страна може да предяви претенции. :evil

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...