Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Май ще се наложи да профукам едни 6-7хил пак ... за да стаам бизньЕс...мен...

тарикат. Пак си добре. На мен ми трябва четвърт милка... Поне :(
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

То с $250 000 всеки може бе Стефчо. :)

Ми дебело е. Ама със 6, 7 хиляди освен 1 кола или един пръстен да купя, друго не виждам кво :D. Не дават евтино да ги еВа.

Link to comment
Share on other sites

Абе някой да резервира десет места в 8 часа и толкова. Кой дойде - дойде! 

?

Добре де, и да се резервира маса, да не стане да си седи някой сам там..?

За това казах да се преброим...

Пък резервирането е лесна работа...

Link to comment
Share on other sites

Какво има да броиш?!? Все ще се съберем до 10 човека. И 5 да сме от 10, няма кой да се разсърди. Така ако броиш не можем се събра и след като си тръгне Момчил. 

Link to comment
Share on other sites

Добре де, ама аз тука чета: "Ми, мое и да дойда; Ще видя; Не знааам, то неделя и т.н.

Има ли изобщо сигурни хора?Освен мен, теб и г-н Каров?

Link to comment
Share on other sites

Кой е г-н Каров? Гено каза, че ще дойде също, предполагам и Стоил ще дойде. Мисира и той да не чоглавее - спокойно може да мине за час-два като Ники... 

Link to comment
Share on other sites

Стефче, гледай батьовата:

 

https://www.youtube.com/watch?v=fNStbC45uH4

 

За пръв път почти не забелязах коврите...

 

Купено от създателя на Майнкрафт за над 70млн $, наддал повече от Джей Зи и дебелогъзата му жена.... 

 

Има един единствен кусур - не мога да го преместя в Родопите... 

Link to comment
Share on other sites

Кой е г-н Каров? Гено каза, че ще дойде също, предполагам и Стоил ще дойде. Мисира и той да не чоглавее - спокойно може да мине за час-два като Ники... 

Момчил...ама си мисир и ти... :lol:

Добрее, значи сме 8 сигурни...

В неделя 20:00 часа или по-рано?

 

Не съм ходил там и да питам, вън имат ли навеси или са на чадъри...?

Link to comment
Share on other sites

Стефче, гледай батьовата:

 

https://www.youtube.com/watch?v=fNStbC45uH4

 

За пръв път почти не забелязах коврите...

 

Купено от създателя на Майнкрафт за над 70млн $, наддал повече от Джей Зи и дебелогъзата му жена....

 

Има един единствен кусур - не мога да го преместя в Родопите...

кви Родопи. Да не си луд. :-D. И при мен около езерото има подобни. Не бях стъпвал в такъв район. Няма даунтаун, няма маунтаун. Онова там е американската мечта. Отдалечен от всичко, лукс. Приказка.

 

Май около мястото където Джордън има имение го водеха третото в САЩ по скъпотия на имотите. Не съм много сигурен, все пак в два различни свята живеем :-(

Link to comment
Share on other sites

Понеже сте тотални МИСИРКИ, и нищо не казвате, запазих маса в Йегерхоф.

Неделя, 07.06.2015, външна, 10 души, с опцията да ни приберат вътре ако нещо стане...Резервацията е на името на Димитър Митков.Аз ще съм там, надявам се да не си пия сам бирита несериозници такива..Ако никой не потвърди до утре вечер, ще се обадя да я отменя.Казах.

Link to comment
Share on other sites

Ти верно писмено потвърждение ли искаш!?!?!? Колко пъти да повторим? И що за мисир не казва за колко часа е резервирал? 

Link to comment
Share on other sites

Тамън да питам и аз същото. Понеже ми е близо и мога още в 12 да съм там, ама надали е толкова рано.

Link to comment
Share on other sites

Приятно мисирене! Аз ще мра от скука в хотела...

Ред: Грешка, баш тогава ще ми е голяма миграциия...

Link to comment
Share on other sites

Приятно мисирене! Аз ще мра от скука в хотела...

 

Ред: Грешка, баш тогава ще ми е голяма миграциия...

Мисиренето не е дело просто и понеже е крайно ОТГОВОРНО, не може да бъде причислено към приятните неща. За повече инфо по въпроса за мисиренето и неговата същност, питай Виден. Блага душа е той и ще задоволи любопитството ти :)

Link to comment
Share on other sites

Абе ей, нали преди няколко поста се спомена 20:00 часа...та съм запазил за толкова...и не, не искам писмено потвърждение, а пощенски гълъб...само да не ми изпратите някой мисир...:lol: и вие ми стигате...

Link to comment
Share on other sites

Абе ей, нали преди няколко поста се спомена 20:00 часа...та съм запазил за толкова...и не, не искам писмено потвърждение, а пощенски гълъб...само да не ми изпратите някой мисир... :lol: и вие ми стигате...

Той Виден не е от летящите, така че споко, не може да ти долети!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...