Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ники, другия вариант за руските камиони е, че оставят диря, за да могат да се ориентират обратно до сервиза.

Аааааааа хахахахаха е не това ме довърши!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

В Пловдив С класа или джип с нови гуми не съм виждал, на някой ако му се случи да направи снимка че да му повярваме. Знаем си ги нашите позьори, жалкото е че още има пичове, които им се възхищават.

Link to comment
Share on other sites

а,уе, антарес, уе!

да ви го такоам в кривите спици! как можахте да отървете проекта за велоалеите на Пловдив?

толко ли не можахте малко акъл да им налеете ми сте оставили разни пътищари да правят свободни съчинения?

на бул. Марица-юг некой инженерен гений е решил че точно в зелената ивица е най-удобно да се шибне нова асфалтова лентичка, която почва и свършва в средата на кръстовище или пък небрежно се прекъсва от мостче.... на бул. Източен удобният широк тротоар около стадиона ще бъде разполовен, за да е по-удобно да се гъчкат агитките при спортни събития на новият стадион....

ама пък след 5 години кат свърши наблюдението на европроекта какъв удобен паркинг за синя зона ще бъде, а?

никаква посока, никаква свързаност на отсечките....

толко ли не можахте да им пратите поне един човек, който да е бил за повече от пет минути върху велосипед и то не само пред камери?

уж най-организираният пловдивски велоклуб, пък така да са излагате.

Link to comment
Share on other sites

И аз не съм виждал елитни возила с гуми с дот по-нов от датата им на производство в Плд ... явно просто не ходим по елитни мероприятия - автомобили с гуми от годината им на производство или близка обаче не липсват :D

 

Иначе около нас гледам понамаляват малко по-малко автомобилите с галоши без грайфер и т.н. които принципно са опасни... да се надяваме че е трайна тенденция.

Link to comment
Share on other sites

а,уе, антарес, уе!

да ви го такоам в кривите спици!

Знаеш ли колко усилия положиха за да вземат участие в проектирането? Доколкото четох - никой нищо не е чул от идеите им. Та не ти е проблемът в кривите спици, а кривите политици...

Link to comment
Share on other sites

Пичове хубаво тука направихте разбор на гумите ама нали се сещате че в момента си гледате от вашите камбанарии, няк'си човека ако е дал 100-200-300К за кола надали са му проблем 2-3К лв за 2 комплекта гуми или 10К за каско...... нали не мислите че се кара S класа 2014-та с месечен доход от 1-2К лв ? 

 

Е те тва е. Няма кво да ги мислим. Като имаш 5, 6 цифрен(споменал съм защо) месечен доход нещата изглеждат различни и 600, 700 долара на гума не са проблем нито застраховката, нито разхода, сичката газ в дъно и ако ще водовъртеж да става в резервАра.

Дъртаняни модел фокус 2012 ли са :lol:

Форда още не е в движение, чака номера и застраховка. Субарника беше 96-та Королата 98-ма на общи километри над 600 хиляди ;).

Link to comment
Share on other sites

Мобо, ти па намери за кво....Я обади за кво секат дръва край зоопарка...

 

ЕТО, ще имаме най-модерната зоологическа градина (зоопарк)

Link to comment
Share on other sites

Позволи ми да бъда скептик и да си остана на мнението, че зоопарка пак ще бъде в гъза.

Link to comment
Share on other sites

Позволи ми да бъда скептик и да си остана на мнението, че зоопарка пак ще бъде в гъза.

 

Е, то това е ясно, нали трябва да се икономисат пари за Тотев исие.  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Мобо, ти па намери за кво....Я обади за кво секат дръва край зоопарка...

щото имат мерак уж да строят нов зоопарк. естествено с бетонни пътечки и нито едно ново дърво. щото дърветата са гадни и пречат - само надигат настилките с нахалните си корени.

 

Знаеш ли колко усилия положиха за да вземат участие в проектирането? Доколкото четох - никой нищо не е чул от идеите им. Та не ти е проблемът в кривите спици, а кривите политици...

не, не знам. на кво основания някви измислени НПО-та с 2-3ма души членска маса ще одобряват плановете?! велоситита, макскоми...

съвсем между другото - пак се обсъждат промени в закона за горите и забрана за всякакви дейности в парковете, включително каране на колело. но не и на ски писти и лифтове...

гледайте банско, сещайте се за витошките бунтове срещу цеко....

Link to comment
Share on other sites

Мойто малко зверче днес прави 3 години. Ако се чудите как минава тва време - е те така.

 

10981701_10205106483320365_1952280322254

Link to comment
Share on other sites

Мойто малко зверче днес прави 3 години. Ако се чудите как минава тва време - е те така.

 

Пу-пу да ви е жива и здрава ;) Мойта щерка е вече първолаче....

Link to comment
Share on other sites

Мойто малко зверче днес прави 3 години. Ако се чудите как минава тва време - е те така.

 

 

Да ти е жива и здрава, Наско. А днес моя голям син става на 11 години.

Link to comment
Share on other sites

Мойто малко зверче днес прави 3 години. Ако се чудите как минава тва време - е те така.

 

 

Не се усеща. И аз съм така. Уж вчера беше една мръвка, която за супа не стигаше, а днес вече ти се качва на главата - в буквален и преносен смисъл :)

Link to comment
Share on other sites

Годините минават толкова светкавично, че вече започват да ми се губят. Неща, които имам чувството, че са се случили преди няколко месеца се оказва, че датират отпреди 2 години... Да не говоря, че нямам никакво понятие къде минаха 4 години и половина, откакто малката се появи...  

Link to comment
Share on other sites

Да са ви живи и здрави дечицата на всички дето ги имат! :)
 
 

Видене, остаря :P :moon:

 
Ам' то отдавна хората тук се обръщат към него с 'чичо', та той си е свикнал... :P
 

Чичо Видене, ..

Link to comment
Share on other sites

Ам, остаряваме хорааа, сякаш вчера я видях как я изкарват от родилна зала и ми я показаха, едно малко посиняло мъниче, набръчкано, а сега ме поучава даже, и моята стана на 11г, как лети времето, да са ни живи и здрави и да ни радват до старини.

Link to comment
Share on other sites

Лети не ами фърчи :D Щом аз одъртях и станах на 23 смятай ;)

 

Дърти са на татко ти и майка ти воловете, какво да кажем ние с гайдите.  :grin:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...