Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Няма проблем, трябва да се позатопли и почват да щъкат из двора, колко пъти съм ги хващал и си играя да показвам на малките как играят в тенекия кючек. Още щом се появят и ще ти донеса. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Задължително ги пускай извън двора - вземи прочети за тях, че да разбереш какво искам да кажа. Не тормозете животинките- защитени са. В нета можеш да видиш какво им се случва при неправилни опити за "отглеждане" 

Link to comment
Share on other sites

Видене, Форбс и те ли са ционисти, неофашисти, илюминати и прочее?

Я погледни тази стати: "10 лъжи за глобалното затопляне, които ще ви шокират"

 

Да обобщя - имало глобално затопляне, което се оказа че не е затопляне ами захлаждане та взеха да го наричат климатични промени. Ама се бил променял климата видиш ли...

 

После разни "зелени енергии" ги правим за да предпазим животните, а излиза че трепем повече птици така отколкото опазваме. 

 

Полярните шапки се били стопявали казват, оказа се че няма такова нещо, даже антарктическата се увеличаваше сериозно последните години. 

 

Ти ми говориш как ти били цъфнали овошките, като че ли е чудо невиждано. Помня като малък как дядо ми разказваше, че преди години (т.е. доста преди 1980та година) се паднала някаква много топла зима, подлъгала дръвчетата да се раззеленят, после края на февруари настъпил голям студ и доста дръвчета ги попарил, унищожил май и лози.

 

Ако можеш попитай някой твой по-стар роднина, дали е имало меки зими и преди 70та година да видим какво ще ти каже. 

 

Както някой беше писал в единия форум:

 

"Преди глобалното затопляне си имахме правилния брой катаклизми, времето си беше точно каквото трябва независимо дали ни харесваше или не, а сега нищо не е каквото трябва да бъде"

 

Науката работи с цифри и факти. А не с "абе аз като ти казвам че е така, ще слушаш"

Link to comment
Share on other sites

Видя ли новина Х, коато ще ви шокира, няма да повярвате какво направи Y и т.н. заглавия спирам да чета. И не, форбс не е научно издание.

Link to comment
Share on other sites

новина Х, коато ще ви шокира, няма да повярвате какво направи Y и т.н.

 

Буквално ме втриса като видя такива заглавия. Все едно да сложиш снимка на Азис, налапал огромно лилаво дилдо.

Link to comment
Share on other sites

Видене, Форбс и те ли са ционисти, неофашисти, илюминати и прочее?

 

Не бе, комунисти са! Спри с глупостите! Мамка му, почни да вярваш на очите си, ако въобще излизаш от къщи повече от час на ден и по-далеч от магазина. 

 

Погледни какво се случва последните десет години около ТЕБЕ, без да е описано в скапаните медии. 

Link to comment
Share on other sites

Говорете каквото искате за шкембета, хапчета и т.н. но едно "прохладно" цопване рано сутрин след 24 часов маратон е най-добрият начин за съживяване :) http://prikachi.com/images.php?images/690/7921690v.jpg

Link to comment
Share on other sites

Говорете каквото искате за шкембета, хапчета и т.н. но едно "прохладно" цопване рано сутрин след 24 часов маратон е най-добрият начин за съживяване :) http://prikachi.com/images.php?images/690/7921690v.jpg

 

 

 

 

Ааааа! В Австралия са ненормални! Поне снимката да бяха обърнали, като за нас.

Link to comment
Share on other sites

Говорете каквото искате за шкембета, хапчета и т.н. но едно "прохладно" цопване рано сутрин след 24 часов маратон е най-добрият начин за съживяване :) http://prikachi.com/images.php?images/690/7921690v.jpg

 

А ти наясно ли си колко сложно е хора в твоето положение да си обръщат главата надолу, така щото да те видят цопнат?  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Въпреки, че форумът тотално умря в последно време, Total Posts направиха интересна цифра - 1229999....разбира се преди този пост ; в момента би трябвало да е 1230000. ;)

Link to comment
Share on other sites

R.I.P. Bulforum...

Да идват момите да го копат... Или пък да си спрятат седенка... или па да си говорят за плетки... Както и да е, майната му!

Link to comment
Share on other sites

Най-новата ес класа е... Нямам думи. Возих се снощи и все още не мога да повярвам какво беше. Едно, че беше уникално бърза и стабилна, едно че само свиркаджийка няма вътре.

Link to comment
Share on other sites

Еми тряаше да му кажеш на шофера да вземете по една...Английски нали знаеш ;)

само не искам да се притесняваш

Със 135 лични камиона и не знам още колко контрактора и Адриана Лима ще ти... Издуха топлата супа

 

Link to comment
Share on other sites

Най-новата ес класа е... Нямам думи. Возих се снощи и все още не мога да повярвам какво беше. Едно, че беше уникално бърза и стабилна, едно че само свиркаджийка няма вътре.

 

Мда.....един приятел я взеха лятото - S63 AMG.....пълен мрак е тая кола, ходихме до Турция мога да кажа че пътя просто не се усеща, след близо 300км каране се чувствах все едно съм карал 15мин. а звука е  :bowdown:  :bowdown:

Проблема е че не виждам коя банка да обера за да си купя и аз една  :ninja:

Link to comment
Share on other sites

 

Проблема е че не виждам коя банка да обера за да си купя и аз една  :ninja:

KTB обирай, хах! 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...