Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Дарагие ребята... дедо ви понеже си е хинсталирал иднъ пруграмъ да следи колку бачка, току-що установи, че за тЪзи седмица има вече навъртени 68часа бачкане, а още е четвъртък (WTF мислех, че е сряда - губи ми се един ден да го ибъ)... и тва даже не включва времето, прекарано на телефона и обясняване на разни 'ора кое как трябва да стане или те обяснявайки ми какво аджеба искат и как си ги мислът тез ра'оти...

 

Брррр бррррр брррррррррррррррр

 

 

ПС: Как така е петък вече (от цели 45 минути). Какво стана с четвъртъка и кой го открадна д***а? Или вторника... май не помня кога беше вторник, щото ако вчера е било сряда, значи вторника ми се губи... брррр бррр брррррррррр

каква е тази програмка, и какво точно мери? Стана ми интересно

Link to comment
Share on other sites

Току що бях в МЕТРО на пазар и за сефта се задържах из сектора с преоценените стоки... Гледам едни легла от тия двойните надуваеми на ИНТЕКС се дефект. Изтървали по едно две ребра и се изтумбили. За едното веднага ми щукна идея и реших да видя все пак колко струват информативно.... Цена - 5.99! Е взех ги идвете...  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

Дали за без пари нямам надуваеми диванчета за градината.... То само елпомпите им са по 20-на лева дето се вика.....  ;)

Link to comment
Share on other sites

Току що бях в МЕТРО на пазар и за сефта се задържах из сектора с преоценените стоки... Гледам едни легла от тия двойните надуваеми на ИНТЕКС се дефект. Изтървали по едно две ребра и се изтумбили. За едното веднага ми щукна идея и реших да видя все пак колко струват информативно.... Цена - 5.99! Е взех ги идвете...  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

Дали за без пари нямам надуваеми диванчета за градината.... То само елпомите им са по 20-на лева дето се вика.....  ;)

 

 

А от тия на Интекс да нямаха случайно?

 

3eff54cfc388da6a.jpg

Link to comment
Share on other sites

Току що бях в МЕТРО на пазар и за сефта се задържах из сектора с преоценените стоки... Гледам едни легла от тия двойните надуваеми на ИНТЕКС се дефект. Изтървали по едно две ребра и се изтумбили. За едното веднага ми щукна идея и реших да видя все пак колко струват информативно.... Цена - 5.99! Е взех ги идвете...  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

Дали за без пари нямам надуваеми диванчета за градината.... То само елпомпите им са по 20-на лева дето се вика.....  ;)

 

Къде се намира тоя сектор?

Link to comment
Share on other sites

Между касите и клона на Уникредит... По принцип има само боклуци с все още високи цени, но понякога има далавери. Днес изтрепах рибата с тия дюшеци...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

И аз до преди половин час бях в метро, ама да внасям, в уникредит, отвратително място за внасяне на пари, половин час чаках 2 души пред мен, една касиерка мотайничка едвам я изтърпях.

Link to comment
Share on other sites

Там незнайно защо винаги има опашка... Никога не съм разбирал защо... И аз като бях имаше поне 10 човека.

Много са бързи касиерките, за това. И двете са като Слоупоу-Родригес  :grin: и в която и друга банка да внасям, а аз внасям още четири кредита, не ми искат лична карта, а тук за 70лв всеки път, дайте лична карта.

Link to comment
Share on other sites

Между касите и клона на Уникредит... По принцип има само боклуци с все още високи цени, но понякога има далавери. Днес изтрепах рибата с тия дюшеци...  :laughing:

 

Явно си целнал шанс, аз винаги като проверя има боклуци на скъпи цени..... ма тва си е далавера..... давам ти 9.99лв за единият :) 

Link to comment
Share on other sites

Абсолютна далавера отвсякъде! Единият е така избил, че едната част става като перфектна облегалка и се получава отличен надуваем диван - тествах го на място - УБИЕЦ - и няма да се мачка райграса. Другият е избил ребро в средата и става като двоен шезлонг...  :laughing:

 

Иначе потвърждавам - почти винаги има боклуци на все още високи цени. Днес обаче след 5 мин мислене просто не можах да изпусна коза...  

 

===============================================

 

И отново брилянтен БАНКСИ

 

10801913_1617999288423491_46827678216931

Link to comment
Share on other sites

И аз до преди половин час бях в метро, ама да внасям, в уникредит, отвратително място за внасяне на пари, половин час чаках 2 души пред мен, една касиерка мотайничка едвам я изтърпях.

По - добре отиди в Технополис. И там има каса на Уникредит и бих казал, че са доста по - бързи. И все пак бих ти препоръчал да използваш интернет банкиране.

Link to comment
Share on other sites

djadomraz-e днес са измерили най-ниската температура някога в Чикаго :)

Абе не ги слушай. Виж Виден казва че се било затопляло като цяло. Онези нещо са се объркали

Link to comment
Share on other sites

Абе не ги слушай. Виж Виден казва че се било затопляло като цяло. Онези нещо са се объркали

 

Ники, тази приказка показва неграмотност  :laughing:

 

В Чикаго че е хладно, бая хладно е... Интересно ми е братовчедка ми как го приемат - до миналия ден бяха в Пунта Кана. Какво ли е да се прибереш от Карибите в студа....  :shy:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...