Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Гудо е жив и редовно се виждаме :)

За проблемите с ръката, ще го питам дали още ги има :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Това като го видях първата ми мисъл беше "и посланието, което изпращаме към дамата е: искам да те изчукам отзад" :)

 

ПС: Имах колежка, която като чу един път как коментирахме във фирмата, че като стане еди какво си в базата данни и положението е много "в-гъза", та тя такава се учуди и вика "момчета, че то там не е лошо... виж в носа е някак неприятно, ама в гъза аз нямам против"... след което 4мата буквално загубихме образ и картина за около 10 минути...

Link to comment
Share on other sites

Тези дни установих, че съм абсолютно неспособен да преизпълня планираното за деня количество работа. Струва ми се някакси неестествено, особено на фона на доскорошната ми практика да оставям всичко за последния момент :)

Link to comment
Share on other sites

Ебаси, за една седмица как си школувах гласа... Замалко на жената да заговоря на "Вие"...

Link to comment
Share on other sites

Ебаси за 2 дена умрях от тоя грип :( Тотална преебавка...Докато всички купонясват в Калофер,аз съм заточен в общежитието в София :lol: 

Link to comment
Share on other sites

Ти как реши, че ще се чака до утре?!?!?  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

В тоя ред на мисли - атрибути на танкиста за петък вечер:

 

1. Ракия (собствено производство, разбира се)

2. Млечна салата.

3. Маслини.

4. Саламурени корнишони.

5. Кана с вода. 

 

Застъпвам ги по всички фронтове... 

Link to comment
Share on other sites

holocaust-memorial.jpg

 

Евреи почитат паметта на загиналите с едноминутно мълчание( по принцип, не на конкретни загинали)....

Link to comment
Share on other sites

Ти как реши, че ще се чака до утре?!?!?  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

В тоя ред на мисли - атрибути на танкиста за петък вечер:

 

1. Ракия (собствено производство, разбира се)

2. Млечна салата.

3. Маслини.

4. Саламурени корнишони.

5. Кана с вода. 

 

Застъпвам ги по всички фронтове... 

 

И аз съм така, като добавя, руска салата, и задушено телешко шкембе с масло в гювече, ай наздраве на всички Трифоновци , нарязани и влюбени.

 

П.П. Забравих, основното са костенурки на фурна, като се опекат ще постна и снимка.  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Не е важно как се яде, а че костенурките са защитени и това е престъпление. 

 

ЕДИТ: АХАХАХАХАХАХАХАХАХ , Младене, за трепане си! ХАХАХАХА

Link to comment
Share on other sites

Руската ми свърши снощи още... 

 

Какви костенурки бре !?!?!?!  :wtf:

 

Баси, как се яде това нещо? :sick:

 

ЕТО ги момчета вече са готови, и са ммммммного вкусни.  :Drool: мое производство.

Link to comment
Share on other sites

Не е важно как се яде, а че костенурките са защитени и това е престъпление. 

 

Сега да, ама преди двадесет и повече години, бяха напаст божия, каквото посееш в градината (зелен фасул, картоф, корнишони, зеле и т.н.) се опустошаваше от тях, по 8-10-12 костенурки сме варили в един казан, и то само най-големите. по-малките естествено ги пускахме.

 Месото е много вкусно и крехко (разбира се да знаеш как да го направиш) прилича на смесица от риба и пиле, а яйцата им са невероятни с две яйца можеш да караш цял ден без да усетиш глад.

Хахахаха, яко, така става. :lol:

 

Нали?!?!!!! Ще се задоволяваме с тези, понеже вече наистина са на изчезване и не би ми позволила съвеста да ги ям, камоли да ги заколя (което е сложна процедура м/у другото, няма да изпадам в подробности) който е ял, може би знае процедурата.

Link to comment
Share on other sites

Младене, въпросната костенТУрка (както казва малката), е в Червената книга и е абсолютно престъпление дори да се отглежда. 

 

20080616192910.jpg

 

Аз лично открай време се каня да пусна в двора, нарушавайки Закона, но не мога вече да намеря. 

 

Докато мангалски орди разбира се правят курбан с големи екземпляри и няма кой да ги застреля!  

Link to comment
Share on other sites

Младене, въпросната костенТУрка (както казва малката), е в Червената книга и е абсолютно престъпление дори да се отглежда. 

 

20080616192910.jpg

 

Аз лично открай време се каня да пусна в двора, нарушавайки Закона, но не мога вече да намеря. 

 

Докато мангалски орди разбира се правят курбан с големи екземпляри и няма кой да ги застреля!  

 

Така е, тогава бяха напаст, сега също се срещат много, под секрет, мога да ти намеря една, ама няма да казваш на никой  :grin: като дойде летни сезон и си готов. В Калофер се срещат все още доста и едри екземпляри, из дворовете.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...