Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

w00x-e a датчиците за налягане в гумите като консуматив? И там е интересно.

Иначе за 1000лв за 1бр гума си е силно неадекватно.

 

Иначе ако си говорим за евтини гуми... Nokian и Nexen като се намесят...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

w00x-e a датчиците за налягане в гумите като консуматив? И там е интересно. Иначе за 1000лв за 1бр гума си е силно неадекватно. Иначе ако си говорим за евтини гуми... Nokian и Nexen като се намесят...

 

То само това да бяха. на дедо ви гумите са му най-големия проблем. Че и по 2 комплекта купува на веднъж. :D

 

Welcome to djadomraz's World of Wonder. :D Където по-скъпите коли имат по-скъпи гуми, хората спират на улицата да ти помогнат ако имаш проблем и е по-добре всички да носят законно оръжие, отколкото само хората, които могат да го придобият незаконно. :D

Link to comment
Share on other sites

Гумите били скъпи...знаете вие какво е "скъпа гума"...питайте някой шофьор с личен камион, дето го обзавежда с нещо такова...аааа, да - питайте го също като спука гума какво е първото, дето му идва на акъла... :D

 

1995-img2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че е крайно време да си изкарам разрешително за оръжие и да почна отстрелвам добитък: http://podtepeto.com/pod-nebeto/opitaha-se-da-zapalyat-golyamata-kshurka-na-bunardzhika/

 

Така е...когато не може да сътвориш нищо смислено на този свят, по-лесното е да се самоизразиш като разрушиш нещо хубаво - най-вече става бързо и лесно...и си оставяш отпечатъка "аз бях тук!"...и така се чувстваш значим. Виден наскоро беше поместил снимка на едни красиви графити, които някой беше осрал отгоре със спрей...

Link to comment
Share on other sites

То само това да бяха. на дедо ви гумите са му най-големия проблем. Че и по 2 комплекта купува на веднъж. :D

 

Welcome to djadomraz's World of Wonder. :D Където по-скъпите коли имат по-скъпи гуми, хората спират на улицата да ти помогнат ако имаш проблем и е по-добре всички да носят законно оръжие, отколкото само хората, които могат да го придобият незаконно. :D

Може да закриваме форума !

 

Пешо хареса ли си кола ? 

Link to comment
Share on other sites

Пичове хубаво тука направихте разбор на гумите ама нали се сещате че в момента си гледате от вашите камбанарии, няк'си човека ако е дал 100-200-300К за кола надали са му проблем 2-3К лв за 2 комплекта гуми или 10К за каско...... нали не мислите че се кара S класа 2014-та с месечен доход от 1-2К лв ? 

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че е крайно време да си изкарам разрешително за оръжие и да почна отстрелвам добитък: http://podtepeto.com/pod-nebeto/opitaha-se-da-zapalyat-golyamata-kshurka-na-bunardzhika/

 

Винаги ще продължавам да твърдя, че кастрацията трябва да се превърне в официално наказание. Просто е толкова логична и смислена, че няма накъде! Примери като този - с хиляди... 

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че е крайно време да си изкарам разрешително за оръжие и да почна отстрелвам добитък: http://podtepeto.com/pod-nebeto/opitaha-se-da-zapalyat-golyamata-kshurka-na-bunardzhika/

 

И какво? Ще започнеш да патрулираш по улиците ли?

Link to comment
Share on other sites

което по принцип е работа на Общинска охрана и разните патрулните полицаи от районното.

На 15 метра от там на паркинга на бул. Руски редовно киснат патрули на дежурни СОТ-аджии.

ама естествено никой не е забелязал огъня.

 

а дали пък некой бездомник не се е пробвал да се грее? ехх, да имаше наоколо някой дядомразист  да го гръмне, та да се не мъчи...

Link to comment
Share on other sites

Пешо хареса ли си кола ? 

 

за да поддържам интригата бих добавил ... хареса си 3бр ... въпроса е коя :D

 

_________________

 

Някви гуми някой го интересуваха http://www.gumitebg.com/michelin/letni-gumi-pilot-sport-cup2/liatna-guma-325-30R19-105Y-XL-za-lek-avtomobil-MICH-737870:D :D :D

Link to comment
Share on other sites

http://news.plovdiv24.bg/541399.html 

Тоя Емил Конрад е един дебил...Ма на издаде книга и полОдяха младите.

 

 

"Конрад ни казва истината за нещата от живота. Това е наистина нещо, на което не ни учат в клас", сподели шестокласничката Миа Тилкиян
 

Добре.Тия ся,ако станат и гении евала :lol:

 

 

 

Иначе браво за колите,че си е харесал.Наши Врачански/Пловдивски злета не знаят кво искат.

Link to comment
Share on other sites

за да поддържам интригата бих добавил ... хареса си 3бр ... въпроса е коя :D

Зааааеби... колкото повече ровя, толкова по-страшно става...

Link to comment
Share on other sites

Пичове, ако можеж да си позволя разходите, бих карал БТР. Мааа... Дейба и разхода.. А не са скъпи, за 5-6хил се намират...

Link to comment
Share on other sites

Пичове, ако можеж да си позволя разходите, бих карал БТР. Мааа... Дейба и разхода.. А не са скъпи, за 5-6хил се намират...

 

Ее, кво ревеш, поне караш с един комплект гуми и зиме и лете :lol:

Link to comment
Share on other sites

Пичове хубаво тука направихте разбор на гумите ама нали се сещате че в момента си гледате от вашите камбанарии, няк'си човека ако е дал 100-200-300К за кола надали са му проблем 2-3К лв за 2 комплекта гуми или 10К за каско...... нали не мислите че се кара S класа 2014-та с месечен доход от 1-2К лв ? 

 

Нали не си мислиш че тези коли са купени кеш? Мини по представителствата на порше мерцедес да видиш колко са иззети че не се обслужва лизинга, дори и най големите босове ползват лизинг, що не виидш на Гергов джиповете са вързани за Райфайзен.

Така че повечето после не могат да съберат за вноска, каско, данък камо ли за гуми. Нямам предвид Гергов, а дребните мишки.

за да поддържам интригата бих добавил ... хареса си 3бр ... въпроса е коя :D

 

_________________

 

Някви гуми някой го интересуваха http://www.gumitebg.com/michelin/letni-gumi-pilot-sport-cup2/liatna-guma-325-30R19-105Y-XL-za-lek-avtomobil-MICH-737870 :D :D :D

 

Да де, ама ги има и за ТОЛКОВА и даже 20-ки за ТОЛКОВА че и като им сложим отстъпка и вземем ДДС-то ще слезнат и на под 500лв.

Link to comment
Share on other sites

Ебал съм ти гумите с двигател от КРАЗ и среден разход 100/100...

 

До колкото съм слушал, това бил разхода само на масло :lol:

Link to comment
Share on other sites

Пичове, ако можеж да си позволя разходите, бих карал БТР. Мааа... Дейба и разхода.. А не са скъпи, за 5-6хил се намират...

 

ЕТО една добра оферта  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Винаги ще продължавам да твърдя, че кастрацията трябва да се превърне в официално наказание. Просто е толкова логична и смислена, че няма накъде! Примери като този - с хиляди...

Минимум. Всяко лято сме там и като го видях това първо ми стана тъжно, че не друг ами именно децата няма да има къде да си играят, след това ми се прищя да си има автоматично оръжие и по случайност да попадна на такива...

 

И какво? Ще започнеш да патрулираш по улиците ли?

 

Колко му е. Аз и без това по това време съм буден - ще взема да си правя разходки пък случайно ако набарам някой... то малко ми трябва още да изчаткам като гледам подобни глупости

 

което по принцип е работа на Общинска охрана и разните патрулните полицаи от районното.

На 15 метра от там на паркинга на бул. Руски редовно киснат патрули на дежурни СОТ-аджии.

ама естествено никой не е забелязал огъня.

 

СОТ-аджиите са го отебали щото не им е работа и в най-добрия случай са се обадили на общинска полиция. Ако изобщо са видели нещо, защото спокойно може да са си мислили, че някакви пикльовци се натискат там.

 

 

а дали пък некой бездомник не се е пробвал да се грее? ехх, да имаше наоколо някой дядомразист  да го гръмне, та да се не мъчи...

Жалко. Наистина жалко, че е нямало някой като мен че да го закопае де***а изметта д***а. Баш на детската площадка да посегне да се топли. Или просто да се прави на умен.

 

Наскоро гледах едни изпочупени пейки в една хубава градинка пак в Пловдив така... що за кретен трябва да си, че да тръгнеш да чупиш нещо такова не ми го побира главата.

Те руските камиони не ръсят масло. Те маркират територия.

ХАХАХАХАХАХХАХАХАХААХ

 

Това го крада!

 

 

 

 

http://worldtodaybg.com/2014/05/19/волен-сидеров-през-1991-там-където-е-стъп/

Волен Сидеров през 1991: „Там, където е стъпил ботушът на Альоша, друго, освен робство, хората не са узнавали“

PS: Има ли все още фенове на Атака и Волен Сидеров?

 

Учудващо е как човека тогава е говорил съвсем други неща, нали? Пък сега като е помирисал рублите и запял друга песен :lol:

Link to comment
Share on other sites

Майтапа-майтап. Аз не знам руска машина, дето да не рупа, трака и бучи, дори нова... Ъъъ.. Освен може би военната техника... Ма пък като знам как в картерите се събира по едно кило стружки...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...