Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Мойто малко зверче днес прави 3 години. Ако се чудите как минава тва време - е те така.

Ай стига бе. Не може да е на 3 години. Най-много година си мислех че е минало оттогава. Егати... то верно моя стана на 8 вече пък като че ли се роди преди 2 години само...

 

Да ти е жива и здрава, голяма хубавица е!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Танасе, да ти е жива и здрава щерката, па вземи да повториш! :)

 

Времето било летяло, аматьори. Аз какво да кажа, като издържам втора година студент. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Времето било летяло, аматьори. Аз какво да кажа, като издържам втора година студент. :lol:

 

Да не взема да се обадя аз, че тогава да видиш кой е аматьор... :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Да го духа Kotora-т!

Аз кат се видя в огледалото и малко се шашкам, щот тая побеляла брада едва ли е моята, ама инак все съм си на дваесе и три-четири.....

 

П.п. Пламене, очаквай включване!!!

Link to comment
Share on other sites

Такова готвене му ударих, че леко се разплаках. Картофената салата стана малко по-хубава от във френски ресторант, а пържолките едни сочни...наливам си едно узо и припадам :)

Link to comment
Share on other sites

Благодаря за пожеланията... Аз седя, сърбам кафе и си мисля - абе тия, дето губели хиляди от липсата на интернет, като са толкова печени, що не минат на гарантирана услуга(дет почва от 400лв на месец) ами ми седят на икономична за 10лв на месец. Нали са големите играчи :D И що, пак като са големи играчи, не си направят договор с поне още един доставчик, просто в случай, че на нас ни паднат трасетата... О, и съответно заплашват да съдят... Играчи...във фейсбук :D

Link to comment
Share on other sites

Дърти са на татко ти и майка ти воловете, какво да кажем ние с гайдите.  :grin:

Майка ми стана на 58 в неделя,та тъй малко късно са ме направили :) 

Link to comment
Share on other sites

Пламене, аз на Виден му викам Батко :), дано това не ме прави стар, щото като си запусна косата над 2-3 санта и като се погледна в огледалото и се видя, че съм се прошарил като Обама и ми се доревава :)

Link to comment
Share on other sites

От няколко дена на сам ми минава през главата, че се появиха нови реклами, които според мен бият по тъпота дори тия на Загорка. Говоря за Sure Check глупостите, мъча се да схвана някаква логика в тия реклами - е не мога...

Link to comment
Share on other sites

Майка ми стана на 58 в неделя,та тъй малко късно са ме направили :)

 

Вярно бе, моята е на 56, тя пък рано-рано, ми то и се е допикало, а тя помислила, че и се е дое*ало и така съм се пръкнал  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че kotora се оформя като личност според събитията и лафовете във форума.

@kotora: get a real life. Време ти е.

Link to comment
Share on other sites

Повече трябва.
Ти за моята жена не се притеснявай. Не съм паднал да умирам без приятелка. По-добре сам, отколкото с грешен човек.

Link to comment
Share on other sites

Мм да те мъжете и до 90 не стават стерилни.

 

Е повече през седмицата няма как.Всички работим :( Събота си махаме главите ;) и така.

Link to comment
Share on other sites

Накой може ли да ми даде линк към оня клип с къртача Бош, дето кретенът блъскаше без да го е включил и беше изкъртил цялата стена? 

Link to comment
Share on other sites

5496.jpg

 

Vasil-Levski-300x164.jpg

 

=================================================

 

Току що някаква малоумница от Босфор ТВ заяви директно от паметника на Левски, че след малко щяло да започне "тържественото честване". E откога ден, който би трябвало да бъде обявен за национален траур, ама истински национален траур, се обърна на празник?  :angry1  

Link to comment
Share on other sites

Дарагие ребята... дедо ви понеже си е хинсталирал иднъ пруграмъ да следи колку бачка, току-що установи, че за тЪзи седмица има вече навъртени 68часа бачкане, а още е четвъртък (WTF мислех, че е сряда - губи ми се един ден да го ибъ)... и тва даже не включва времето, прекарано на телефона и обясняване на разни 'ора кое как трябва да стане или те обяснявайки ми какво аджеба искат и как си ги мислът тез ра'оти...

 

Брррр бррррр брррррррррррррррр

 

 

ПС: Как така е петък вече (от цели 45 минути). Какво стана с четвъртъка и кой го открадна д***а? Или вторника... май не помня кога беше вторник, щото ако вчера е било сряда, значи вторника ми се губи... брррр бррр брррррррррр

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...