Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ей го де. Точно каквото казах и ми потвърди думите :) Дори не си прочел какво е написал НЕО и ми скачаш как в Чикаго било студено и как нищо не отбирам :)

Link to comment
Share on other sites

Нищо не разбирате и двамата - като ви казват, че има глобално затопляне, значи се задава нов ледников период...според зависи... :D

Link to comment
Share on other sites

Знаем ги тези филми. Знаем и фактите на които стъпват как са донагласяни, защото оригиналните измервания някак не се връзват с теориите им.

Link to comment
Share on other sites

Знаем ги тези филми. Знаем и фактите на които стъпват как са донагласяни, защото оригиналните измервания някак не се връзват с теориите им.

Истината е, че стават глобални катаклизми, а не глобално затопляне според мен...

Link to comment
Share on other sites

Истината е, че стават глобални катаклизми, а не глобално затопляне според мен...

 

И тези катаклизми, нарастващи като сила и мащаб всяка изминала година, според теб какво по-точно ги поражда? Сървърното на Ники? Нивото на Дунав? Чорапите на Путин? Боксерките на Обама?  

Link to comment
Share on other sites

И тези катаклизми, нарастващи като сила и мащаб всяка изминала година, според теб какво по-точно ги поражда? Сървърното на Ники? Нивото на Дунав? Чорапите на Путин? Боксерките на Обама?  

 

Аз залагам на чорапите на Путин...или в краен случай - на Ангел. :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

Да се върнем на подправянето на данните и на изнасянето на грешни доклади от защитниците на глобалното затопляне. Може ли?

 

След като установим, че фактите не са това, което си мислим, че са, да се опитаме да си спомним, дали пък случайно катаклизми не е имало и преди и да се опитаме да си проверим дали случайно бройката им не е същата като преди, но просто сега им обръщаме повече внимание?

 

Наводнения примерно преди хич не е имало, а? Нито меки зими, или пък много студени?

 

После да се пробваме да се сетим кое произвежда най-много кислород на тази планета, може ли?

 

ПС: А пуснах ли ви статията : "Как фосилните горива направиха света по-чист"? :)

Link to comment
Share on other sites

Никсън, аз съм далеч от разни фанатични изпълнение, но ти си с такива капаци, че 10-на коня можем ослепи с тях... Няма смисъл.... Ти си от тия, дето почват да "обръщат внимание" късно - примерно като влезе Марица у вас. Пък и е петък вечер... 

Link to comment
Share on other sites

Аз ТАКА ги давам нещата вече. Момичетата гризкат, аз мезя... След малко ще ги запукам с танковете.... Айляк най-накрая!

 

Отсега обявявам утре за МОХИТО ден :beer:   

Link to comment
Share on other sites

И секи път ходиш там нали :lol:

Eми къде да ходя, като при тях ми е кредита???

По - добре отиди в Технополис. И там има каса на Уникредит и бих казал, че са доста по - бързи. И все пак бих ти препоръчал да използваш интернет банкиране.

Да бе ясно, но при интернет банкирането трябва да ходя да внасям на карта, понеже заплатата си я получавам в киеш и пак трябва да се редя да внасям. Не ми е изгодно.

Link to comment
Share on other sites

Младене, кредита ти е в банката, не в клона. Може да си внесеш парите буквално отвсякъде по съответната сметка, не само във всеки техен клон. 

Link to comment
Share on other sites

Младене, кредита ти е в банката, не в клона. Може да си внесеш парите буквално отвсякъде по съответната сметка, не само във всеки техен клон. 

 

Да бе, ама метро ми е на един х*й място (ако мерим по моя няма и толкова) от работата, та за това ходя там.  :laughing: + това от техен клон е без такса  :)

Link to comment
Share on other sites

Ами ще чакаш тогава на касата и няма да мрънкаш!  :laughing:

Еми аз това правя, ама нали знаеш, че ние българите ако не мрънкаме не можем да живеем  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Kолко българи са нужни, за да завинтят една крушка? Трима. Един, който да я смени и двама, които да обсъждат, как старата е била по-добра и вече такива хубави крушки няма.

 

И допълнението: ... и как този, който я е сменил, не го е направил правилно и освен това сигурно е и забогатял от смени на крушки с народна пара.

Link to comment
Share on other sites

На дядото обаче трябва да му се признае. Упорството му е завидно :) Гледа света от монитора и въпреки всичко знае повече от тези, които го кръстосват :)

Link to comment
Share on other sites

Упорствам, защото има 2 вида "кръстосващи света". Едните истерично говореха "глобалното затоплане е много опасно" докато не стана ясно и на малките деца, че по-топло не само че не става ами става и по-студено, та после започнаха "глобалните климатични промени тралалалала"... а има и други, които решиха да правят точни измервания и да следят има ли аджеба нещо такова и до момента не са намерили солидни доказателства в подкрепа на твърденията на първите. За сметка на това намериха едни нагласации в представените графики от първите, които леко преиначават получените данни за да съвпаднат с теорията им. След няколко скандала на тази тема започваш да се чудиш - ако тези първите бяха прави защо би им било аджеба да променят данните и да показват грешни графики изобщо?

 

И друго - като вземе да се говори "ама виж я тази година сега каква е мека зимата" като че ли е чудо-невиждано зимата да е мека. Преди все едно никога не е имало подобно нещо. 

Link to comment
Share on other sites

PS: Видене  - нещо специално за теб

 

10996155_10153235801081840_4810434268301

 

"Който пие - заспива. Който спи не прегрешава. Който не прегрешава е светец. Значи който пие е светец"

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...