Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ники, тази приказка показва неграмотност :laughing:

 

В Чикаго че е хладно, бая хладно е... Интересно ми е братовчедка ми как го приемат - до миналия ден бяха в Пунта Кана. Какво ли е да се прибереш от

Карибите в студа.... :shy:

Болезнено. Буквално. Ебаси гнусния студ,че и съм болен и няма коя една супичка(за малко да кажа нещо друго) да ми направи
Link to comment
Share on other sites

 Едните истерично говореха "глобалното затоплане е много опасно" докато не стана ясно и на малките деца, че по-топло не само че не става ами става и по-студено

 

И друго - като вземе да се говори "ама виж я тази година сега каква е мека зимата" като че ли е чудо-невиждано зимата да е мека. Преди все едно никога не е имало подобно нещо. 

 

Ти си ужасно зле, честно!!! Кой е казал, че глобалното затопляне води да по-топло?!?!?!? Ти затова вчера не вдяна какво ти казах... ЧЕТИ тука за нЕкои атмосферни явления... Между другото няма викаш повишаване на температурата в световен мащаб... Хич? Те белите мечки затова се размножават прогресивно и хич не изчезват... Понеже хабитата им е наред... Има ли смисъл дори да говорим за изчезването на ледовете и глетчерите??? И това ли е измама? Да си забелязал какво се случва в Гренландия и Антарктида? 

 

Да не говорим за глобалната суша, която става все по-страшна с пресъхващи цели реки и езера в Африка, Китай, Америка и т.н. Да си чувал какво се случва с езерото Чад, с Аралско море и прочее? В Китай питейната вода вече е сериозен проблем. В Америка също имат проблем с водата, особено на югозапад. Всички катаклизми или т.нар. extreme weather са предизвикани от глобалното затопляне. Градацията им е очевадна и доста по-бърза от очакваната.  

 

И какви са тия глупости "все едно преди не е имало". Имало е разбира се някакви аномалии, на по 5-10 години веднъж. Ами не е имало такива чудеса като последните години! Всяка година потопи. Никой, дори най-старите не помнят подобни наводнения като последните 10 години. Поне ти казах гледай в България какво става ако не другаде. От колко години вече сме с два, а не с четири сезона? Поне това забелязал ли си? Ни броиш, ни следиш, ама кат магаре на мост. Хората забравиха що е сняг, а само допреди 15 години нямахме зима без снежни седмици... На практика времето ни започва да заприличва на един друг климатичен пояс.   

 

Отново ще повторя - не знам какво перде трябва да е човек, че да не вижда какво се случва около него. Даже непосредствено до него! 

 

Да ва еба и в културните... 

 

http://podtepeto.com/pod-nozha/otkaraha-demetra-na-parcheta/

 

Тебе какъв ти е пак проблема? Скулптурата отива за ремонт и раставрация и ще бъде върната обратно. А тия от Под тепето взеха все по-сериозно да се излагат. Втора сериозна тъпотия за три дни. 

Link to comment
Share on other sites

Някой ако иска да си поръчва от емаг, че имам 2 ваучера за намаление с 10%, че аз няма да ги ползвам... В спойлера съм описал всичко.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

докато не стана ясно и на малките деца, че по-топло не само че не става ами става и по-студено

:rofl:

Харабия, вземи намали малко климатика :lol:

 

Честно ти казвам, фактологията и аргументацията ти е като на chemtrails феновете. 

Link to comment
Share on other sites

Ползвах UBER 2 пъти.Много добре :)

 

Младенски в кой блок си ? 

май 46-ти се води, що питаш, ша ми идваш на гости ли?  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Ми аз съм зад чх-то в Скобелева майка.За на гости не знам.Време нямам никакви и днеска следобед ще се прибирам към Пловдив,но първо трябва да мина през Калофер.

Link to comment
Share on other sites

Нищо не виждам аз, няма проблеми....

 

Прекрасна слънчева и топла събота на всички (Ники - типична зима) и наздраве от мен

 

Mojito_front_0009x.jpg

 

EDIT: ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ - ЗА БОГА, БРАТЯ, НИКОГА НЕ КУПУВАЙТЕ ОТПАДЪЧЕН ПРОДУКТ С ЕТИКЕТ "КАШКАВАЛ МЕДЕЯ"!!!

Link to comment
Share on other sites

Модерна???  :confused

 

Викам да не си говорим за коктейли.... 

 

Видях преди няколко страници, че ползваш някакъв мохито микс. Защо? Защо не си го правиш по оригинална рецепта щом ти е толкова готино? Листа мента ли не можеш да намериш? Тоя мохито микс на Бакарди съм го пил. Беше като сок мохитото.

Link to comment
Share on other sites

Ми аз съм зад чх-то в Скобелева майка.За на гости не знам.Време нямам никакви и днеска следобед ще се прибирам към Пловдив,но първо трябва да мина през Калофер.

 

Аз работя в новия успех (съюза на слепите) голямата сграда на булеварда, до Скобелева майка. А иначе Живея в 46 блок ама на Звезда 33 в Хр. Смирненски, от другата страна на Пловдив.

Link to comment
Share on other sites

Видях преди няколко страници, че ползваш някакъв мохито микс. Защо? Защо не си го правиш по оригинална рецепта щом ти е толкова готино? Листа мента ли не можеш да намериш? Тоя мохито микс на Бакарди съм го пил. Беше като сок мохитото.

 

Аз не ползвам мохито микс на Бакарди, грешиш. Далеч не съм толкова халтав, че да пия незнайна процентно смес. Ползвам мохито микс Teisseire, който се явява cocktail base. Тоест е микс от фруктоза, лайм сок и мента. Оттам си купувам кило истински, чист ром Бакарди и си правя коктейла, като добавям и свеж лайм. Листа мента още не съм намерил там, където пазарувам, а и не си струва да обикалям. Поне засега де.... 

Аз работя в новия успех (съюза на слепите) голямата сграда на булеварда, до Скобелева майка. 

 

Браво бе! Ти си бил баш до жената. Тя дълги години работеше в Алфатекс...  :laughing:

 

===============================

 

Ники - може би най-тъпата глупост ЕВЪР.... Откъде ти хрумна да го постнеш това... 

Link to comment
Share on other sites

Браво бе! Ти си бил баш до жената. Тя дълги години работеше в Алфатекс...  :laughing:

 

В Алфатекс при Даниел ли бе, в административната сграда, че аз от 11г работа там. Като шивачка ли работеше?

Link to comment
Share on other sites

Ти луд ли си? Беше му офис мениджъра на Даниел, на който трябва паметник да му се направи с оглед на това, което е постигнал в семеен план! ХАХАХАХАХАХ 

Link to comment
Share on other sites

Чичо Видене ... гледам си угаждаш и преглеждаш всякакви капанчета и магазини за разни неща ... сиропи Монин http://kafemania.bg/vkusotiiki/siropi?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=Kafemania%20-%20Obshta&gclid=CjwKEAiA9qCnBRCb7ZDhvaHSyicSJABGFFHtH2795NHz89MeKp5JnXbzZKqVlVx6r5yDKEsjgnyCKhoCZqDw_wcBкъде има в Пловдив? 

Link to comment
Share on other sites

Такова нещо досега не съм виждал. Амарето и Кюрасо има, но не на тази марка. Сега гледам моето Кюрасо е RIOBA. Ще се оглеждам по въпроса, ако не забравя... 

Link to comment
Share on other sites

Чичо Видене ... гледам си угаждаш и преглеждаш всякакви капанчета и магазини за разни неща ... сиропи Монин http://kafemania.bg/vkusotiiki/siropi?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=Kafemania%20-%20Obshta&gclid=CjwKEAiA9qCnBRCb7ZDhvaHSyicSJABGFFHtH2795NHz89MeKp5JnXbzZKqVlVx6r5yDKEsjgnyCKhoCZqDw_wcBкъде има в Пловдив? 

http://gigadrinks.com/search.html?phrase=%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D0%BD&x=0&y=0

 

Можеш да си ги поръчаш или да отидеш да си ги вземеш, един колега от форума ги продава ;)

Link to comment
Share on other sites

http://gigadrinks.com/search.html?phrase=%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D0%BD&x=0&y=0

 

Можеш да си ги поръчаш или да отидеш да си ги вземеш, един колега от форума ги продава ;)

 

Евала бре... ся като видях сайта се сетих, че преди време пак само там го мярнах за Плд... понеделник съм там (предполагам в неделя почиват).

 

_________________

 

Лайма за мен е доста по-кисел... и то не толкова цитрусово, а нз ... почти стипчиво кисел. Някой който им отбира да обясни както трябва. Иначе и двете много ги харесвам, всяка като отделен вкус.

Link to comment
Share on other sites

Ти луд ли си? Беше му офис мениджъра на Даниел, на който трябва паметник да му се направи с оглед на това, което е постигнал в семеен план! ХАХАХАХАХАХ 

 

Да, в това отношение е ненадминат, и сега с новата, която може би вече да е родила, до онзи ден не беше още де, живеят в същия вход само че на горния етаж с бившата му жена.

Link to comment
Share on other sites

Ах-ха-ха-ха,бившата няма ли нещо против съперницата,която не само и е отмъкнала нейния,а и съжителства в един блок?!.. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...