Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Gravity не беше нищо особено.

 

Весели празници! Пожелаваме ви здраве и хора, които да обичате и да обичат вас! Само това ви трябва истински!

:wub: 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

 

Айде весели празници. Здраве, щастие и всичко най. Ако не друго поне ми се размина една катастрофа преди няколко минути, за която съм си изцяло виновен, та....дядо Коледа тая година е решил да ме пожали :).

Link to comment
Share on other sites

Абе, Слакър, къде видя спалните да са на светло? Ти въобще вникна ли в това, което виждаш? Айде Ники е програмист и принцеса (демек простено му е), но аз като строител мога само да се възхищавам на гения на създателите. А ти като един типичен слакър си сляп за тия неща  :grin:

Чукча писател, нали Видене. Аз казах, че не ми допада такъв ултра модерен стил. Някак прекалено стерилно и неуютно ми идва. Казах също, че има добри идеи.

 

 

Що, ако ти го подарят ще го откажеш ли? :P

Хич. Само, че ще сменя половината мебели и осветлението. Такива спотове не ме кефят както и остри ръбове. Предпочитам нещо в по-бароков стил.

Link to comment
Share on other sites

Хич. Само, че ще сменя половината мебели и осветлението. Такива спотове не ме кефят както и остри ръбове. Предпочитам нещо в по-бароков стил.

Съмнява ме да ти стигнат парите за подмяна на мебелите и осветлението :D А и само като кажеш на майсторите дето ще подменят къде живееш, ще започнат с 10x ....

 

Весела Коледа ;)

Link to comment
Share on other sites

Весела Коледа и честито на всички именници!

 

Тая вечер ще е тежка, троен празник е в къщата -  Коледа, имен ден на Христиана и точно днес прави 40 дни!

Link to comment
Share on other sites

вярвам не е много добра астрономКА, филма е пълен с неточности....аз си тръгнах даже не можах да го догледам....по муден е от Титаник и Гравитация в едно

Интересно ми е от къде съдиш за неточностите при положение, че повечето използвани неща са недоказани теории. Такива, които ще си останат недоказани :)

Ако го беше гледал до края щеше да видиш, че всичко си се навързва. И все пак филма си е научна-фантастика, не може да се очаква 100% достоверност.

 

Ей тва е истинска винарна, дълбоко в земята и всичко в дърво! Весела Коледа на всички! :beerchug

Ууу, аз биh бил доволен и на 1 стелаж. Много е добра.

Link to comment
Share on other sites

А кво е яко да започнеш деня си с бира.... :beer:

 

Класика  :laughing:

 

Само българин или Ники може да тръгне да критикува къща за 55 милиона....  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Що, бе? Мен също не ме кефи това нещо. Евентуално за офис или някаква сграда с представителна функция, да, ок. Но за къща в която да живея, абсурд! За тези 55 милиона мога да спретна нещо на светлинни години по-уютно и комфортно ;)

 

П.п. Имам предвид, че това са едни доста нелепо похарчени много милиони. Но пък и парвенютата нямат спирачки, та не е съвсем неразбираемо.....

Link to comment
Share on other sites

Чефоо щерката на Главния готвач повече радва ;) 

 

 

Весела Коледа.Тука в Калофер 5 пъти минаха коледари и ме събудиха :D Тия се почват от обяд и днеска до довечера продължават...Как издържат нямам идея.

Link to comment
Share on other sites

Стойността е предимно свързана с локацията в този случай. 

 

Не само ще живея, Галицин, няма да излезна от нея.... Ама не ми требе в Бел Еър, а нейде високо в Родопа.... 

Link to comment
Share on other sites

Само българин или Ники може да тръгне да критикува къща за 55 милиона....  :grin:

Видене пий 1 кафе, че нещо ти се размазват буквите пред очите и не схващаш. За последен път обянявам, ама този път вземи да го прочетеш 2 пъти моля те:

 

Всеки си има вкус. Такова изчистено не ме кефи особенно. Не казвам, че е лошо, просто предпочитам по-друг вид мебели - с повече дървения, тук-таме някоя дърворезба и т.н. - да има нещо изящно, на което да се радваш а не остри ръбове и изчистени линии.

 

Ето примерно нещо подобно ми стои много по-уютно: http://photos.cntraveler.com/2014/07/31/53db0091dcd5888e145dc47f_disney-s-grand-californian-hotel-spa-anaheim-orange-co--california-103015-1.jpg и това http://parksandresorts.wdpromedia.com/media/disneyparks/blog/wp-content/uploads/2013/01/ent567448LARGE.jpg

 

Схвана ли сега?

 

ПС: Аз не казах че изобщо не ме кефи или че е кофти, просто такива изчистени линии не ме кефят кой знае колко. Иначе басейна е уникален, гледката още повече, има и други добри решения, но осветлението с онези спотове не ме кефи. Като си сложа лаптопа на масата и се отразява в екрана и ме дразни.

Link to comment
Share on other sites

25-ти декември, а аз ходя гол до кръста по двора в Банкя... И пия студена бира... 

 

Ники, вкусовете ни за жилища тотално се разминават, брат. Тия пенсионерски хамбари за стари волове дето си ми ги показал - у лево... 

 

=======================

 

TAKA: 

 

WId8Uhp.jpg

Link to comment
Share on other sites

Какво каза,че нещо не се разбира? :))

P.S.Честито Рождество Христово!

Говори за сериала Кухня и за една от героините там :)

 

 

Иначе тва индийците са бахти сганта. Направо ми съкратиха живота днес...

Link to comment
Share on other sites

Sothbiss,да разбирам ли,че става дума за хубава кухня и пикантни жени?Или обратното -пикантни кухня и хубави жени :grin:

RaptoR-е,така със снимки не се получава.Вземи покани потребителите тук на трапезата та пълноценно да сетят що е то ядене :lol:

Link to comment
Share on other sites

25-ти декември, а аз ходя гол до кръста по двора в Банкя... И пия студена бира... 

 

Ники, вкусовете ни за жилища тотално се разминават, брат. Тия пенсионерски хамбари за стари волове дето си ми ги показал - у лево... 

 

=======================

 

TAKA: 

 

WId8Uhp.jpg

 

Май те е напекло слънцето, щото гледам че си препекал тез красоти

Link to comment
Share on other sites

Съвсем НЕскромно мога да заявя, че тази вечер надскочих себе си  и чак ми иде да се самоопъна....

Снимки във формат 12348097891234412 х 98768761241230 няма да помествам, щот тук сите сте момченца (или поне минавате за такива), та да не ви се подуят чурките emoticon-0144-nod.gif

 

Аре, весело изкарване :drunk:

Link to comment
Share on other sites

На мен мое ... :censored2:  (mod: Ако обичаш - Коледа е все пак)

Требе си поговорим обстойно за диодите.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...