Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Баси....Поне още две седмици, докато си дойда... Свинскоооооооооооооооо и шкембееее!! И най-важното - рикиъ! Ше се нарежа като звер.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

След дълго слюнко отделяне, преглъщане и тежко очакване, днес най-сетне прибрах пастърмата си от телешки сърца в хладилника. След коледа мисля да я пусна през някой слайсър, та да стане на целофанени резенчета и да си я пакетирам в азотна среда :thumbsup:

 

П.п. А на лайковете по-горе, искам да им кажа, че в бялата, благородна плесен по луканките няма нищо лошо и дори е ГРЯХ да не се допусне развиването и!

Естествено в точния момент тя трябва да бъде шокирана (студово и светлинно).  Без нея суджукът просто не е суджук, а някаква изтормозена от мачкане и сушене наденица със съмнителни вкусови качества.... Та така, мили деца :))

Link to comment
Share on other sites

Голям резил се оказа спускането на Дядо коледа от стъклената сграда на Дунав 5...мани мани...детето вика: "...тоя  дядо е пиян" 

Заболя ни врата да го чакаме...омота му се брадата в механизмите на два три пъти, а последния път му подадоха една ножица от един прозорец и всички гледаха как си реже брадата и хвърля  надолу. Като се приземи беше доста проскубан... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ми, да ти кажа, то тия "механизми" изрично си имат обозначение да се пазят дълги коси и бради от тях...Щот боли. А като е изкуственяк, мноо ма съмняя да е усетил. Добре, че не се е пребил. И силно се съмняям да е бил пиян.

Link to comment
Share on other sites

Давай :laughing:

Ами ...аз съм шокиран,че Холивуд не са го направили в 3Д. :nugget: :ninja:

Тоест толкова ми се гледаше в 3Д :wir

П.С.Особено след като НЕ ГЛЕДАХ Gravity миналата година.Би било хубаво някои заглавия да ги повтарят.

Няма от какво да си шокиран. Филмът няма някакви невероятни ефекти, за да му е нужно 3д, даже Интерстелър е повече драма, така че не губиш нищо от липсата на 3д. А и ако очакваш нещо като Гравити, още от сега ти казвам - недей, че ще се разочароваш :)

Link to comment
Share on other sites

Няма от какво да си шокиран. Филмът няма някакви невероятни ефекти, за да му е нужно 3д, даже Интерстелър е повече драма, така че не губиш нищо от липсата на 3д. А и ако очакваш нещо като Гравити, още от сега ти казвам - недей, че ще се разочароваш :)

Гравити.... WTF ве, майна!!! emoticon-0100-stick.gif

 

Ще си обръснеш главата?

Не..., ще си пусне косми па задника и топките....

Link to comment
Share on other sites

П.п. А на лайковете по-горе, искам да им кажа, че в бялата, благородна плесен по луканките няма нищо лошо и дори е ГРЯХ да не се допусне развиването и!

Естествено в точния момент тя трябва да бъде шокирана (студово и светлинно).  Без нея суджукът просто не е суджук, а някаква изтормозена от мачкане и сушене наденица със съмнителни вкусови качества.... Та така, мили деца :))

 

Е та те точно така си се получиха, утре не, вдругиден прибирам реколтата и ще окачам филенцето, в момента се размразява.

Link to comment
Share on other sites

Прекалено стерилно и модерно ми идва на мен. Има велики идеи и е просто уникално, но като цяло не ми е по вкуса.

 

От друга страна сериозно се радвам за този човек. Ей така се прави след като спечелиш яките кинти редно е да им се кефиш а не да ги профукаш за глупости или да ги инвестираш в някоя простотия, която да фалира

Link to comment
Share on other sites

Да. Уникално тъп. Интерстелар ми го препоръча позната-астроном, като филм, на който може да му се даде шанс...

Link to comment
Share on other sites

Струва ми се, че имате един проблем. Гледате на всеки филм, като на документален.
Та чак и приятел астроном......

Хубаво, че нямам приятел, който да се занимава с отвъдното, че сигурно и The Others нямаше да ми хареса. Примерно.

Link to comment
Share on other sites

Прекалено стерилно и модерно ми идва на мен. Има велики идеи и е просто уникално, но като цяло не ми е по вкуса.

 

От друга страна сериозно се радвам за този човек. Ей така се прави след като спечелиш яките кинти редно е да им се кефиш а не да ги профукаш за глупости или да ги инвестираш в някоя простотия, която да фалира

 

Бъркаш къщите Дедо :) Това не е на Маркуса, въпреки че явно много си приличат и е също толкова безсмислена.

 

Оборудвана със зала за бонбон, изложбена зала за коли, водка и текила барове, 54-метрова извита стъклена врата, която се отваря към басейна, осем спални, 15 бани, дрешници с размерите на апартамент, кино и т.н. :wtf:

 

Ето му я винарната, но Раптора да си държи чийнетата :D

 

6848-wine-room.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...