Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ама вие верно ли почнахте да давате мнения на кой коя ОС му харесвала? Сега започнете да обяснявате и защо и аз ще се включа около 5ти януари след като ви омръзне да спорете безсмислено

Link to comment
Share on other sites

на мен линукса ми идва тегав ама от както минах на mac os нема се върна никога на продъненият уиндолс....

 

 

 

пак само при нас няма сняг а имам 2 куатрота с чисто нови гуми които чакат :(

Link to comment
Share on other sites

Аз не мога да си спомня вече от колко години съм изцяло на Линукс. Върти ми се нещо в главата за 2007-ма или най - късно 2008-ма. До преди това използвах и двете. След този момент на никоя моя машина нямам нещо на Микромек. Убунту обаче не ми харесва. Предпочитам Минт. Базиран е на Убунту, но ги няма нещата които ме дразнят. Това говорим за десктоп машина.

Link to comment
Share on other sites

Доста добре беше натрупало в Калофер.Утре точно когато ще пътуваме го дават да вали :(

 

Сериозно ли бе градски, как не съм разбрал. Ами да се прибирам тогава на там да празнувам новата година.

Link to comment
Share on other sites

Сериозно ли бе градски, как не съм разбрал. Ами да се прибирам тогава на там да празнувам новата година.

Градски 1 педя имах на колата :D Дават го къмто -15 за нова година ;) Не мисе мисли в Лещен какво ще е...

Link to comment
Share on other sites

Ъм... на лаптопа ми излиза, че StarCraft2 и Diablo3 ми вървят абсолютно еднакво на Windows7 и Fedora с Wine. Та... съвсем сериозно се замислям да премина изцяло на Linux и на gaming station-а...
Иначе за мен лично за работа просто няма по-удобна операционна система от Линукс. Някои неща изискват да се поизпотиш, докато ги подкараш, ама направиш ли го веднъж - просто всичко заспива и забравяш за всякаква преинсталация. А и в доста отношения откъм графична среда и десктоп благинки, Windows е с няколко години зад Open Source графичните среди...

Link to comment
Share on other sites

Ами наздраве. Да пийна за мое здраве и дано следващата година да е по-добра от тая. Че тая към края съвсем отиде в киреча.

Стефчо, да си жив и здрав и много любов ти пожелавам. И да знаеш от батко си - всяко зло за добро. След 5 години като погледнеш назад ще си кажеш "еййй хубаво, че стана така - съдбата направо услуга ми направи" :)

Link to comment
Share on other sites

Стефане да ти обадя излязъл е нов албум на Notis Sfakianakis > ЛИНК  нема да ти казвам кво следва ;) Наздраве... здрав да си и щастлив ... другото не е съществено.

Link to comment
Share on other sites

Ами благодарско. Аз дигам гълъбите по 294-ката по посока Индиана да пийна едно, че после трябва да се бачка.

 

Дядо Мразе, силно се надявам да си прав ;). Ама много силно.
 

едит: Албума на Нотис ще бъде чут и най-вероятно сложен на флашката в колата :)

Link to comment
Share on other sites

Градски 1 педя имах на колата :D Дават го къмто -15 за нова година ;) Не мисе мисли в Лещен какво ще е...

Въх мър майко, че те климатиците няма да могат да смогнат тогава.

Link to comment
Share on other sites

На полски "селфи" е "самоебка"... Живейте ся са тая мисъл...

Ай сюктюр, бе!

Начи, направи си една и постни тук да видим резултата emoticon-0144-nod.gif

Link to comment
Share on other sites

Аз па мислих, че фърляш хром-молибденови стружки и кога си правиш самоебката - фъркат искри....

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...