Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Седя си аз тука в райграса на шезлонга с една кана МерлоТ... Ха наздраве!

 

Младене, пастърмиците ми са станали жестоки! Пак.....  :laughing:

 

Наздраве.

И при мене луканките и бабиците са готови снощи пробвахме една. Днес ми пристигат рибиците и утре започвам подготовката а в четвъртък пребирам луканките и обесвам рибиците.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Не бе - ние имаме килери  :laughing:

 

Младенски, аз тая щафета я пращам в Лондон на брат ми, но като се прибера ще обеся нови 5-6 кг  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Какво бесите в тая жега бе? Не ви ли му'лясват мръвчоците?

 

Специализирали сме се, достатъчно ни е да е под 10 градуса. Аз на терасата съм им сложил един вентилатор от тези големите на стойката и на първа степен ги поклаща, идва им много добре течението.  :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Хъм, килер...нещо не ми се струва наред тая ра'лта...ще трябва да проверим...

 

Вентилатора добре, ама тая пуста жега....Нищо де, важното е, че стават и ги лапате почти готови, преди да ги 'фане муъла...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Младенски, аз тая щафета я пращам в Лондон на брат ми, но като се прибера ще обеся нови 5-6 кг  :grin:

 

То и аз, от първия рунд 1/3 го раздадох, на баби  на дядовци, познати. Ама след рибиците втория ще си е за нас целия.

Вентилатора добре, ама тая пуста жега....Нищо де, важното е, че стават и ги лапате почти готови, преди да ги 'фане муъла... :lol:

 

Абе ако тряаа втори път ще се оженя да направя сватба да ги изядем, ама няма да ги оставим да муалясат.  :grin:

Ама домашното си е друга работа. 

Абе нещо не мога да намеря телешко за смесване на луканките. Тоест не че няма де, ами по-евтино де. 9,50 лв ми идва множко, уж днес чакам да ми се обадят на 5,80лв ама да видим. 

Ако знаете някъде било то и замразено.

Link to comment
Share on other sites

Не ми минава през главата как може в заключена кола с перфектни уплътнения, без нито една дупка в купето или багажника, да влязат толкова мишки, че да изядат половин ябълка, две кубчета зеленчуков бульон, да нагризят един патладжан, да накъсат един найлон на малки късчета, да нагризят тапата на бутилка вино и да си излязат с подути кореми.... всъщност докато го писах и се сетих откъде са влезли гадините - от вентилационните отвори скрити зад бронята. Мамка им само котка няма в гаража.

Link to comment
Share on other sites

Днеска сигурно е най - дългия работен ден, който съм имал тази година. Остават още 2 часа мъка до края :(

Link to comment
Share on other sites

Давай :laughing:

Ами ...аз съм шокиран,че Холивуд не са го направили в 3Д. :nugget: :ninja:

Тоест толкова ми се гледаше в 3Д :wir

П.С.Особено след като НЕ ГЛЕДАХ Gravity миналата година.Би било хубаво някои заглавия да ги повтарят.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...