Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Такива постове ми напомнят защо си седя на дупето и си карам дизела, вместо да скачам на големите бензинки, колкото и да ми се иска :))

Link to comment
Share on other sites

Циганина, нападнал лекарката в Раковски - на свобода, а Андрей Слабаков влиза три месеца в затвора, защото е казал истината. Бахти малоумната и сбъркана държава в която живеем. 

Link to comment
Share on other sites

10867206_957261014301561_1214204555_n.jp

 

Добре, че горивото е 2.50 за ся. Е*ах тва 328, готино си е ама на съквартиранта 650 коньовия звяр гори мааалко повече само :D

 

 

Да беше казал да те повозя докато си БГ ;) тва нищо не е 20.4  :D можеш в реално време да гледаш как изчезва бензинчето... зависи как караш, инак средни разход на тоя мотор градско спокойно е 12 до 14 със съвсем прилично каране. 

Link to comment
Share on other sites

Ха! Да не си решила да учиш химия?

Не е за мен тази работа. Карахме лекции в химическия факултет.

Link to comment
Share on other sites

Да беше казал да те повозя докато си БГ ;) тва нищо не е 20.4   :D можеш в реално време да гледаш как изчезва бензинчето... зависи как караш, инак средни разход на тоя мотор градско спокойно е 12 до 14 със съвсем прилично каране. 

 

В процес на избиране съм. В смисъл като продам Фокуса искам да си взема най-накрая нещо, което ми се кара, а не нещо, което трябва да ме вози от т.А до т.Б(такива каруци съм имал 3, писнало ми е от боклуци). Гледам и М-ките, но няма никакъв смисъл за 40 коня(тука са по 240 коня) разлика да се набутват 3 хилки повече. Тая 328-ца е на приятел. Покарах я малко, гот е. Верно, дъртанян як е обаче си е друго с едно стегнато окачване, големи гуми и задницата да шари тук-таме :).

Link to comment
Share on other sites

Прескочи до 5:15 :)

 

 

 

Имах предвид лично :). Иначе зимата G55 си ги прави 6 мили на галон с лекота :D :D. Особено миналата зима. Беше много свирепа, щом и Ниагара замръзна.

Ако си вземеш 2.8 спокойно ще мине 210кс ;) ще ти пея как ако ти се наложи ;) и е евтино ... МНОГО евтино

Нека да го взема, то се ще чуе :D

Такива постове ми напомнят защо си седя на дупето и си карам дизела, вместо да скачам на големите бензинки, колкото и да ми се иска :))

Какво да ти кажа. И аз не исках(не, че не исках, винаги съм го искал), но бях оставил на заден план глупостите. Само, че не ми се получи едно нещо и трябва някъде да изхабя негативната енергия. :) По-добре така от колкото алкохол :)

Link to comment
Share on other sites

Ако си вземеш 2.8 спокойно ще мине 210кс ;) ще ти пея как ако ти се наложи ;) и е евтино ... МНОГО евтино

 

Само дето има едно основно правило - конете винаги ти умаляват  :f1:

Що за "планинари" вече се навъдиха? Да оставят човек сам?!? А ако и са го оставили заради навехнат глезен... 

Link to comment
Share on other sites

 

Що за "планинари" вече се навъдиха? Да оставят човек сам?!? А ако и са го оставили заради навехнат глезен... 

 

Пич, това не са планинари. Тва са батки, като ония пикльовци, дето ги дириха в Джендема. Такива заслужават да бъдат бити и ебани по телевизията. 

Link to comment
Share on other sites

Седя си аз тука в райграса на шезлонга с една кана МерлоТ... Ха наздраве!

 

Младене, пастърмиците ми са станали жестоки! Пак.....  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...