Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Мхъ... За недодръва хапове, бол... Ама за недоеб, при условие, че не си опандизен, вързан в мека стая или изобщо окошарен по някакъв начин...Явно нормалната превенция срещу това страдание не ти се удава и единственият начин който ти остава е да фърлиш въдицата със стръв от джобен червей в някой бар или специализирано заведение....

 

П.п. Или последното решение като вариант е старият метод с повечкото крем за ръце, та да не ти се прежулват дланите....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Баща ми ме кефи. Звъни ми:

 

- Довечера ще става -15, да не забравиш да сипеш течност за чистачките.

- Сипах.

- Добре, чао.

 

Ако майка ми звънеше със същата цел, разговорът щеше да продължи поне 5 минути. Женски работи.

Link to comment
Share on other sites

Качете се на пампорово бе :P

 

Ти каква по-точно газ си пил? Никога няма да отида в тази клоака... Това е все едно да ида на Слънчев бряг лятото (в смисъл извън Министерски)   

Link to comment
Share on other sites

Я дайте една двуседмична прогноза за времето в Бг, София и района. Че тука нещо ми цирикат за студ и сняг, пък аз не вярвам...

Link to comment
Share on other sites

Не мисля, че има по-добро от ACCUWEATHER, но всеки сам си решава. 

Щом си рекъл, има си и хас да има....

Link to comment
Share on other sites

То и милиони потребители гледат футбол, ма тва не прави футбола нещо особено.

 

:Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:

 

ЕДИТ: Сега сверих прогнозите им на руснаците - еми у лево.... Както казах - всеки си решава сам.

Link to comment
Share on other sites

Accuweather беше най - доброто приложение, но само беше. Тогава обаче познайте кой все още не използваше умен телефон ;). В момента не мога да препоръчам нищо :(. Лично аз използвам вграденото на Епъл и това на Accuweather. Просто няма нищо по - добро в момента.

Link to comment
Share on other sites

Нещо и мен ме хвана китайската зараза Banggood. Току-що поръчах една камара боклуци. :lol:

 

Аз не смея да погледна, че отиде....

 

Всички ми се струва имате прекалено много свободно време та се занимавате с глупости ;)

 

Ти сега след 12 години ли забеляза? 

Link to comment
Share on other sites

И кво бе, само калъфки за възглавници ли си накупихте от тоя бамгедуп.ком? После аз съм бил нам си къв. Поне нямам 40бр. декоративни възглавници на 3бр. мека мебел.

 

Че и дори Мидекс гордо сподели, как цяла година поръчвал калъфки за възглавници и никой не можел да го стигне, щото той тъкмо се връщал.

 

А за времето, аз ползвам това на Гугъл.

Link to comment
Share on other sites

Не, има и много хубави дамски превръзки и тампони :moon: 
Иначе аз официално приключих с покупките за тази година, че се олях вече (16 до момента) - догодина повече  :moon: 
 

Нещо и мен ме хвана китайската зараза Banggood. Току-що поръчах една камара боклуци. :lol:

Добре дошъл в клуба :laughing:



ПС: Мидекс, татко? :moon:

Link to comment
Share on other sites

Катето е медец :)

 

Дори два меда в медо, но за Вика дарям около мъдо и още нещо :D

 

Верно. На казахстанския бОратино мносо се смях

 

Ами верно хубавки са ама чак пък да се жениш за тях.

 

ПС: Чефо кво ти става бе майна? Обикновенно на хората така хормоните се побъркват пролетта, а не по това време...

 

Ти поне знаеш какво стана. Ся съм се отдал на четене и пъзели, че иначе съвсем ще свърша курса. И чалга почти не слушам...Катаклизъма е голям

Link to comment
Share on other sites

Дори два меда в медо, но за Вика дарям около мъдо и още нещо :D

 

Ти поне знаеш какво стана. Ся съм се отдал на четене и пъзели, че иначе съвсем ще свърша курса. И чалга почти не слушам...Катаклизъма е голям

Чефо, подходи рационално и си намери японка! Ама истинска японка, израстнала в Япония или поне нейните родители да са дошли в щатите, когато е била тинейджърка. Ще ме благославяш друг път.

 

Само няколко неща ще ти разкажа (имам 2ма приятели, женени за японки там): На вечеря с нейното семейство в ресторант, моя приятел посяга да си налее бирата, при което жена му скача като попарена, извинява се 3 пъти, че не е видяла, че той си е изпил чашата и му налива. Той в този момент учуден казва, че няма никакъв проблем, но вижда как баща й вече е почервенял от яд, а майка й се срамува и заради нея.

 

Другия разказва, как жена му гледа внимателно баща си като яде и му досипва салата ако е на привършване. По думите му - ако се наложи той да каже, че иска още салата, а не тя да се сети сама, това се прави с такова възмущение и укор, че тя трябва да се извинява сигурно 10тина пъти.

 

Друг интересен момент беше, че на другия ми познат бащата на жена му всяка сряда не се прибирал да спи у тях. И така 20 години. Той задал въпроса къде ходи и нито жена му нито майка й можели да отговорят, но дори не им е минавало през ума да попитат.

 

Тук японки няма, но при теб има.

 

И внимавай - В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ КОРЕЙКА!!! Голяма грешка са корейките, освен ако не си милионер... имам приятел женен за такава - прави го разноглед. Моята жена е по-съвестна, когато става дума за харчене на пари...

Link to comment
Share on other sites

И кво бе, само калъфки за възглавници ли си накупихте от тоя бамгедуп.ком?

Голям лаЙк си. Ти не видя ли какво има в сайта? Аз лично отидох да си купя 10 (десет) метра HDMI кабел за 10 (десет) кинта, защото ми трябва и покрай него накупих още една камара подобни джунджурии. С възглавници не се занимавам. :lol:

 

И внимавай - В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ КОРЕЙКА!!! Голяма грешка са корейките, освен ако не си милионер... имам приятел женен за такава - прави го разноглед. Моята жена е по-съвестна, когато става дума за харчене на пари...

Дедо, тази корейка ще да е някаква генетична аномалия. Не са такива корейките със сигурност (в общия случай), а основното предимство е, че са доста по-зарибени от японките (if you know what I mean). :)

Link to comment
Share on other sites

Голям лаЙк си. Ти не видя ли какво има в сайта? Аз лично отидох да си купя 10 (десет) метра HDMI кабел за 10 (десет) кинта, защото ми трябва и покрай него накупих още една камара подобни джунджурии. С възглавници не се занимавам. :lol:

Напълно нужно обяснение, благодаря ти за което!

 

Радвам се, че се върнах във форума. Totally worth it!

 

П.П. В ебай кабелите също са по-толкова, че и по-малко, та не е голяма революция в цените тоя сайт.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...