Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ахм, а нз що се изненадвате, че бат Ваньо е жив... И все пак идва нова година, да си пожелаем бат Ваньо пак да внесе колорит тука.

Link to comment
Share on other sites

Че ко му е на гражданския клуб!?!

Сега разбрах,че това е заведение в Стария град.Впрочем отдавна не съм се отбивал там.

Link to comment
Share on other sites

Последно кат одих пак беяе класи над много от пловдивските кръчми.

Категорично е с класи над дупки като Даяна, Джоана, Лайно 2000 и други подобни...
Link to comment
Share on other sites

 

ше хвърлям хайвер. минават ми само едни интересни мисли свързани с много шоколад, сметани, ягоди и голотия :D :D.

 

И аз няма да пия повече.... :D

 

Santander да не станали новия спонсор на Пайнер?  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Категорично е с класи над дупки като Даяна, Джоана, Лайно 2000 и други подобни...

В градината е ок, но за вътре нещо не мога да се съглася.... И последния път като бях се пушеше. В Даяната не се пуши.

Link to comment
Share on other sites

В градината е ок, но за вътре нещо не мога да се съглася.... И последния път като бях се пушеше. В Даяната не се пуши.

Не знам за тях но в Авеню повече няма да стъпя. Ебаси миризливата дупка, а сервитьорката буквално ми лазеше по нервите.

Link to comment
Share on other sites

Посмях се малко за сметка на Техномаркет - отиваме с телевизор, на който му изгоря нещо лампата/подсветката и оня от рекламацията опитваше да ме убеждава, че трябва да донеса телевизора на 5-ти Януари, че нямало да си спазят сроковете от закона. Накарах го 3 пъти да ми обясни защо това да е мой проблем, не успя - само ми повтаряше - ми няма да може да го оправим и после ще  питате защо не е оправен, а то защото сервиза не работи. И аз продължавах да се чудя, защо техния проблем трябва да е мой :) Накрая го приеха телевизора де :) А аз още се чудя мен кво ме бърка техния неработещ сервиз, при положение, че това е плюс за мен, а не минус. :)

Link to comment
Share on other sites

Ш'са сетиш :D

Малко по принуда ма взе че ми хареса.Имам един малък нетбук дето едвам си търкаляше уин7-цата с която дойде...За първи път да имам комп с лицензиран вин и да го забърша :laughing: Сега си джитка перфекто с Убунту 14.04 LTS.Всичко работи от раз,даже скайп-а дето е уж на майкрософт работи по-добре.Лятото ще пътувам до Франция,няма да се притеснявам за пиратски софт поне,че там са едни катили...по-зле и от немците.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата,че почти изцяло минах на Линукс и уиндоус-а не ми липсва ама грам :-)

Аз пък работя на Windows и MacOS и Линукс грам не ми липсва. Дали да не потролим малко на темата коя операционна система е най-велика?

Link to comment
Share on other sites

Аз пък работя на Windows и MacOS и Линукс грам не ми липсва. Дали да не потролим малко на темата коя операционна система е най-велика?

 Ама разбира се може да си тролим на каквато тема искаш :laughing: И къде видя "най-велика" че нимой се сетя гусин програмисТ или къвто си там?

Link to comment
Share on other sites

Аз пък работя на Windows и MacOS и Линукс грам не ми липсва. Дали да не потролим малко на темата коя операционна система е най-велика?

 

Преди две години един приятел, доста добър програмист ( в момента е в Англия и продава собствения си софт и то доста добре) ме зарибяваше с Линукс, но така и не можах да му свикна. За мен най-добрата за момента си е Windows 7 Ultimate 64 мое мнение.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...