Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Около 4-6.10 летим за Англия. 

 

Ред. Валери Петров е починал. Великите си отиват. Остават...Атанаските.

Успех и дано ти хареса ;)

На мен лично Англия не ми е сред фаворитите поради ред причини.

 

 

Иначе се чудя дали да си взема една малка бяла дъска за писане, за домашно ползване...

Някой има ли такава, да сподели колко е практична...

Най-вече ще ми служи за онагледяване на идеи, план за деня, разни напомнящи съобщения, по-практичен вариант на stick notes на windows.

Link to comment
Share on other sites

И да тръскам, и да стискам, и дърпам, няма значение - все остават няколко капки и това ме вбесява.

Използвай тоалетна хартия и се избърши

Link to comment
Share on other sites

От четвъртък съм с моята Нокия 6310... Днес падна първата чертичка от батерията... 

Откъде го извади това? От някакви археологични разкопки ли? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно! Пазя го като очите си и поддържам двете батерии живи. Тия дни с такава завист ме гледат с него... В смисъл хората, които си имат понятие. 

Link to comment
Share on other sites

Щял да поскъпне с 50% до няколко години, май планово. Нещо такова се върти из медиите тези дни

Link to comment
Share on other sites

Почват явна манипулация на общественото мнение. М@мк@ им, много са задобряли в това, или ние масово сме изпростяли и оскотяли, а най-вероятно и двете.

Link to comment
Share on other sites

Някъв отбор спечелил.. И кво?

 

Световната преса във възторг от Лудогорец и Моци

Всички големи медии в Европа не пропуснаха да информират за невероятното класиране на Лудогорец в групите на Шампионската лига.

BBC, Daily Mail и Bild са само част от медиите, които разказват за фантастичния развой на мача и възхваляват героя за българите – румънецът Козмин Моци.

 

Далеч по-добре щеше да е да са във възторг от оня, дето се заля с лайна, нали?

Link to comment
Share on other sites

Мен не ме впечатляват тия, дето се врат по дупки. Смятам го за тъпо, скучно и безсмислено. Да си ме видял да пиша иронични изказвания за спелеолозите? 

Link to comment
Share on other sites

http://btvnews.bg/video/videos/tazi-sutrin/bojan-petrov-stana-parvijat-balgarin-izkachil-tretija-po-visochina-vrah-v-sveta.html

+ 2 осемхилядника за една година;

+ пластина и 12 болта в крака;

+ диабет.

 

Що пък, някакъв откачен са издрапал на майната си... И кво, нали. Не става новина от това. Пък доколкото чух, тоя дето вкарал най-много голове, даже не бил българин.

 

Ред. Заеби - Сашо каза - много сме оскотели вече.

Link to comment
Share on other sites

Наско - въпрос на приоритети. Народа се вълнува от футбол, секс, чалга и кървища. И съответно - това му се поднася в новините. Сега имаш интернет - сам си избираш от къде да ги получаваш.

Link to comment
Share on other sites

Каквото и да е - Реал Мадрид ще дойде на Васил Левски. 

 

Нека залаганията за голова разлика започнат сега...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Каквото и да е - Реал Мадрид ще дойде на Васил Левски. 

 

Нека залаганията за голова разлика започнат сега...  :laughing:

Не се знае дали ще дойдат на Васил Левски,защото реално стадиона не отговаря на изискванията на УЕФА.

Link to comment
Share on other sites

Не се знае дали ще дойдат на Васил Левски,защото реално стадиона не отговаря на изискванията на УЕФА.

На националния стадион ще са мачовете ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...