Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ако е на кино - нямаш ; ако е на компютъра в сегашния най-добър релийз - определено трябва да помислиш за лекар. :P

Мен лично ме депресира саундтрака (This is not the end). :sleep:

 

 

Галински...и да вземеш да зарежеш тия джобни ножки, дето си играеш да ги ваеш - отдавна ти е време да минеш на нещо по-голямо. :evil

Мне... Мерси...

Тоя тия тенекета мое си ги завре у аналопровода, като подозирам, че оная дамиския що се вие дванаесе пъти, ще му достави особено удоволствие на душата emoticon-0144-nod.gif

Link to comment
Share on other sites

Видене, как мое да харесаш 300-2 бе....

Това е, защото е видял цицата на Ева Грийн и се е олигавил, забравяйки за филма. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тва оная, псевдо-адмиралката с висналия клепач и кофти-грима? Хич не ме израдва...

Link to comment
Share on other sites

Видене, как мое да харесаш 300-2 бе....

 

Чак да харесвам, не бих казал. Но не виждам причини да не го харесвам. Не съм очаквал драматургия за Оскар.

 

Това е, защото е видял цицата на Ева Грийн и се е олигавил, забравяйки за филма. :lol:

 

Олигавих се абсолютно хахахахаха

 

Бозата все още не съм я гледал, но кучката става...

 

Гледай спокойно, просто гледай лежерно и безхаберно, както си му е реда за подобен филм. И с бира!!!

Link to comment
Share on other sites

Цъ... Ни кучката, ни бозата ставаха за ручане.

Ефектите яко смучат гномски топки, актьорската игра - истинска драма, историческа достоверност - (минус) 99.999999999999999999 %.

Че ко да му е на филмчето?

Link to comment
Share on other sites

Стига бе онзи. Оная сцена при Саламин ме накара да си изплюя бирата. Лошото е, че нямаше кой да ме потупа по гърба, като се задавих....То бива тъпня...Що не казаха за откритите от атиняните сребърни рудници и построената благодарение на тях флота... Мани, достоверност като в Пеевска медия... Па за сичкото камикадзе и тракийски мечове у елини не ми са говори. А корабите бяха жив ташак. Хеле па гребците на галерите.... Чак противопоставяха гледната точка - свободни гребци при гърците срещу окованите роби при персите...Айде моля. И персите не са носили тюрбани по онуй време, молим. Стига с тая прикрита анти-мюсюлманска реклама...

Link to comment
Share on other sites

Всички сте много зле. Ама мнооого. Първата част беше правена по комикс! Втората очаквате да е исторически филм ли? Има такива по History Channel. Говорим за филми правени по комикс.

Link to comment
Share on other sites

300 първа част е многооооо як. 300 втора част е боза с цица.

 

Много силен мач между Испания и Холандия се играе. Евала.

Link to comment
Share on other sites

Говорим за филми правени по комикс.

 

 

То па едни филми... Подсетете ме за хубав филм, правен по комикс...

Наздраве.

Link to comment
Share on other sites

Насе, уточнявай, че за теб "хубав" не означава просто хубави специални ефекти :)

Marvel и другите покрай тях не правят филми които възхвалят русия и колко са велики. Не че харесвам и другите, но имат доста хубави филми.
Link to comment
Share on other sites

За мен е малко странно, че и тук, и в темата за Филми толкова учестено обсъждате филм, чиято премиера беше през март, което пък от своя страна беше преди 3 месеца. Много съм учудена...

Както и да е, филмът е много готин за жанра си. Малко е налудничаво да се търси историческа достоверност в подобен филм, напомня ми как гледах Помпей и до мен имаше две глуповати тийнейджърки и едната каза : "Ей това, хем кино гледаш, хем се образоваш по история"...

 

То па едни филми... Подсетете ме за хубав филм, правен по комикс...

Наздраве.

 

Такъв филм за мен е единствено и само Batman Returns, чиято уникална атмосфера и прекрасна режисьорска работа на Тим Бъртън го нареждат много напред в моята лична класация, въпреки че е по комикс. :)

Link to comment
Share on other sites

Всички сте много зле. Ама мнооого. Първата част беше правена по комикс! Втората очаквате да е исторически филм ли? Има такива по History Channel. Говорим за филми правени по комикс.

E Пак бива, че ти си по-добре emoticon-0144-nod.gif  Щот на мен леко в повече ми иде, кога ми се пробутват филми за историческо събитие, без абсолютно никакво съобразяване с историческата достоверност.

И впрочем, това, че са правени по комикс, изобщо не оправдава бездарието им!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...