Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Бледнеят пред Шак и жена му :)

 

article-2023772-0D59B16C00000578-860_468

Тука идеята ми не беше за разликата във височината.А и тоя Шак, височината му е професия, за разлика от счупените носове на другия :D

Бях и бая навид на времето като започна Heroes :wub:

Link to comment
Share on other sites

Тоя да имаше как щеше да си купи плетени обувки :lol:

 

Такъв, все пак да си попитам.

М?

 

Бях и бая навид на времето като започна Heroes :wub:

Хубаво, че свърши Heroes, че не знам как щеше да се отървеш от задевките ѝ.

Link to comment
Share on other sites

Бях и бая навид на времето като започна Heroes :wub:

АБАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ

 

Бил си навиДак, един виТ?

Link to comment
Share on other sites

Това българина не е търговец и не знае как се прави бизнес. Понеже ми трябва стъклар за едно стъкло на входа да се смени отивам до един намиращ се до входа на Каменица.(понеже ми е до офиса) и го питам слага ли стъкла на място - Да, ама ела след 2-3 седмици, че сега съм зает. Хубаво, аз не бързам. Минавам днес от там на път за ресторанта където хапнахме - така и така - колко ще ми струва това стъкло - 27.лв, добре а с поставянето? Ми не знам - някъде пак още толкова?? Добре кога ще може да го сложиш - Ми ела след 2 седмици, че съм зает до тогава имам поръчки.

1 Бай х♚й за кво ми даваш цена за поставяне на място като си нямал време? И какво значи нямам време, като ми даваш цена за да дойдеш, поставянето не е без пари - нали ще си платя това време!!? И Преди 2 седмици що не каза чакай да си запиша като свърша другата работа и теб ще оправим. За едни си записва, за други - ела след 2 седмици. Еми лепи си там огледалцата, аз ще дам парите на друг.

 

На кратко дайте предложения къде ще дойдат да ми сменят 1 джам 1.05 х 1.45м?

Link to comment
Share on other sites

На Капитан Райчо има стъклари, които ползвам. Преостъклиха ми цялата входна врата с армирано стъкло и съм МНОГО доволен от тях. Намират се в края на улицата към Каменица срещу едно заведение.... Така и не запомних името на фирмата, а ги ползвам за различни неща вече 3 години  :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

АБАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ

 

Бил си навиДак, един виТ?

 

Бухахахаха

Да, шо?Качи ли егото поне 5 левела, м? :D

Link to comment
Share on other sites

На Капитан Райчо има стъклари, които ползвам. Преостъклиха ми цялата входна врата с армирано стъкло и съм МНОГО доволен от тях. Намират се в края на улицата към Каменица срещу едно заведение.... Така и не запомних името на фирмата, а ги ползвам за различни неща вече 3 години  :bgrin:

Мдаа, само на 50 метра от въпросния. Утре ще съм при тях за въпроси и отговори :)
Link to comment
Share on other sites

Тоя келеш въпросният го знам аз май. Скъса ми нервите и на мене за едно малко по-сложно огледалце... Два отвора трябваше да има в него за луни. Орева орталъка колко парчета бил счупил, а дефакто те са му отпадък... Поне в рамките на месец го направи де... Пълен мърляч, ако е същият оня в двора в ламаринената барака... 

Link to comment
Share on other sites

Тоя келеш въпросният го знам аз май. Скъса ми нервите и на мене за едно малко по-сложно огледалце... Два отвора трябваше да има в него за луни. Орева орталъка колко парчета бил счупил, а дефакто те са му отпадък... Поне в рамките на месец го направи де... Пълен мърляч, ако е същият оня в двора в ламаринената барака... 

Да, в бараката до външния им паркинг.

Link to comment
Share on other sites

Доживях онзи ужасен момент, в който трябва да си направя фейсшит заради работата. Имах досег до тази социална повърня (цели 6 месеца) преди 4 години. С много тъга пак ще трябва да имам... :(

Link to comment
Share on other sites

Ебасимо....въртя едни тестове тука...малко да мине няква мисловна дейност през главата, че се затъпява адски много в тъпата българска среда, в която сме заточени. Много издишам на SAT в част математика. Едвам докарвам 55% верни отговори. В частта за гимназии се стига и до 100%. Който си мисли, че все още го бива 10 години след като е завърил - може да се пробва в march2success.com :)

Link to comment
Share on other sites

Винаги съм мразел математиката. Единствено инженерните формули съм запомнил(сетете се за какво) и то, щото ми бяха интересни. Даскалката ни беше мега-проклета и заради нея смених гимназията. Не всеки довбър учител е добър педагог.

 

А иначе - мъжете знаят защо!

Link to comment
Share on other sites

На мен винаги ми е била по-приятна от Бг език и литература. :). Много мразех да ме питат какво е искал да каже поета с еди кои си думи...От къде да знам, за мен 2+2=4 и толкова :)

Link to comment
Share on other sites

Хъхъ, това за поета ми е най-любимото. Че той, копедалкът му с копелдак се напоркал с абсент и написал някаква глупост, после ние да се мъчим да гадаем кво е искал да каже, като го е написал. Неее... Ще се учудиш, но почти 80% от лингвистиката са точна наука, която работи с математически методи. Литературата е малко по-отнесена, но не толкова.

 

Пиши езикознание в гугъл и се забавлявай.

Link to comment
Share on other sites

Критик: Със черния цвят на завесите, автора е искал да наблегне върху мрачната действителност и угнетяващия свят, в който е живял лирическия герой, и чернотата в мрачната му душа...
Писател: Шибаните завеси са просто черни...

Link to comment
Share on other sites

Брей взели че осъдили Цвъцко физкОлтурникъ....айм нот бълийв ит,дъ му се не види...не че ще лежи ефективно ама забраната за заемане на държавни постове ме радва ама много :-)

 

Turn off this option! GT-I9505 Turn off this option!

 

 

Link to comment
Share on other sites

@НЕМО, моля ти се, махни си от настройките на Тапаталк тоя Send from .... допълнителен надпис.

Link to comment
Share on other sites

@НЕМО, моля ти се, махни си от настройките на Тапаталк тоя Send from .... допълнителен надпис.

 

Програмата го добавя сама,не че ми пречи ама щом дразни го разкарах :-)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...