Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Bulgaristan Türk Cumhuriyeti

Turkish Republic of Bulgaria

Относно цитата, беше интересно да чета в немските вестници. Немските фирми пътво са продавали оръжия на Турция, след това с подкупи на Гърция. Гърция все още има желанието за възстановяване границите си от на Византийската империя, което включва голяма част от територията на сегашна Турция. И двете страни са членки на НАТО. Една война между страни от НАТО?

 

А относно Булгаристан. Българските турци се изселиха в Турция, там им е по-добре. Имат двойно гражданство, но ако се направи така, както Германия направи, ще им спре сеира, и на ДПС.

Турция няма как да влезе е ЕС, преди да реши, един от многото проблеми между ЕС и Турция, примерно с Кипър: Северен Кипър не е признат като държава; и с кюрдите, решение би било като в Северен Ирак с автономна провинция. Последният закон за цензура на интернет без съдийско решение също не е комфортно с европейските закони.

Турция може да е развита. Сирия беше също, както и множество арабски страни. Една диктатура или авторитарно управление не води до влизане в ЕС.

 

Лично между нас, турците не ги понасям, неприятни са ми, както и циганите. Ако България стане част от Турция, аз ще съм "терориста"

Link to comment
Share on other sites

Някак правилно изглежда да си хапваш мини-динозавърчета за отмъщение на времената, когато те са си хапвали нас бозайниците :)

Всъщност отмъщението отдавна се е случило, преди има-няма 65 милиона години, когато онзи прословут астероид нацелва Земята. Ако тази щастлива случайност не беше се осъществила, сега най-вероятно нямаше изобщо да ни има и да си правим лаф-мохабет из виртуалното пространство като господари на планетата. Midex предполагам може да потвърди като очевидец на събитията.  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Потвърждавам, още повече че имам далечна родствена връзка с един спинозавър по бащина линия преди около 70-тина милиона години, а за пра-пра-пра....пра-баба ми на "n"-та степен са ми разправяли, че била омъжена за някакъв велосираптор. :P

 

Няма майтап,  ето една картинка от детските ми години когато все още нямаше фотоапарати....и още една от тийнейджърските ми години...голям убавец съм бил, а?

 

smartdinogetty.jpg  brainosaur_smart_dino_dungeons_and_drago

 

....а преди малко специално за тебе си направих и едно selfie:

 

Russell-Seguin-dinosauroid-model-Oct-201

Link to comment
Share on other sites

.......

 

Ти не ги разбираш тия работи...първото изисква единствено първосигнално мислене, което е по-силно от второсигналното, което пък се иска за онова второто - един вид Дивото зове...не си ли чел там Джек Лондон и други класици. :popcorn-and-drink-smiley-emotic

Link to comment
Share on other sites

http://www.capital.bg/biznes/kompanii/2014/02/12/2240221_sudut_potvurdi_globite_za_imitaciia_na_markata_bojenci/

Новосад си е гнусна мутра и дори да не беше от Герб, пак щях да го мразя, но след номера с храните за социално слаби и това за Боженци, трябва да го извадят на площад някъде.... Хора като този са истинските престъпници, а не Боко глава, Цецо микрофона, Съргей и тем подобни.

Link to comment
Share on other sites

И пак като пощальон в DP ще изкарва човек повече ;) там ги направиха по 11.40евро/час  смятайте го към 40-42 часова седмица и бива ;) 

Link to comment
Share on other sites

24701b804e8c06aa40e32346a9a9b62c.jpg

 

021180126255.jpg

Виж го тоя красив ум, бее.... Глей как са напъва....

 

 

П.п. Ама толкова си смотан, чее.....

Link to comment
Share on other sites

Как може да си такова зле, че да не махнеш снимките от пейста  :laughing:

 

В тоя ред на мисли какво стана с онея суджуци, дето побеляваха? 

 

==========================

 

Прекрасна нощ като за покрив - небето е невероятно...

Link to comment
Share on other sites

И пак като пощальон в DP ще изкарва човек повече ;) там ги направиха по 11.40евро/час  смятайте го към 40-42 часова седмица и бива ;)

Которе, ти схващаш ли каква е разликата между минималната ставка, определена със закон и реалните ставки за различни професии? Не съм чул никъде по света пощальоните (една твърде синдикализирана професия) да са на минимална ставка, дори напротив.

Link to comment
Share on other sites

Момчето просто искаше да сподели някаква информация с която разполага и която за първи път е по някакъв дистанционен начин свързана с темата. Защо му се караш?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...