Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Видене, промениха се нещата много ...сега сме в първа група и детето се научи на много неща, които няма как да научи у дома. И най-важното е ,че стана много социален и контактен. Чисто любопитство ни гризе какво се случва там, а не съмнения относно отношението към децата.

П.П. Продължавам да си търся бръмбър...никой ли не знае от къде ?!

 

http://lmgtfy.com/?q=%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%81%D0%BB%D1%83%D1%88%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BB

 

не е много сложно.....  :mellow:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Какво значи изпробвано? Китайски евтинджоси няма как да оставиш без контрол по детето. Най-малкото правят парчета и гаснат сами, а той е мъничък и не може да рестартира. Отделно че искаш и той да не знае. Така или иначе най-вероятно да видиш свестните деца, с които общува и ги понтира, защото 10000% не са учителките. Ако пък видиш те какви ги плетат, може като мен да ти пламне главата. 

Link to comment
Share on other sites

Какво значи изпробвано? Китайски евтинджоси няма как да оставиш без контрол по детето. Най-малкото правят парчета и гаснат сами, а той е мъничък и не може да рестартира. Отделно че искаш и той да не знае. Така или иначе най-вероятно да видиш свестните деца, с които общува и ги понтира, защото 10000% не са учителките. Ако пък видиш те какви ги плетат, може като мен да ти пламне главата. 

Изпробвано значи изпробвано...,а евтинджосите да не би да гърмят?!?!! А какво ще чуя...каквото е това е...ако ще пламвам...да идва момента или да се разминава!

Link to comment
Share on other sites

По-добре да не идва. Отдавна бях спрял Радост от оня кошер за болести, моите жени криели от мене, та баба й със седмици закъснение случайно ме информира, че златото ми казало "Лелята бие". Не че и мен не са ме поплесквали, без това не може, но ако го бях научил това докато Радост ходеше там, щях да ги помеля, вЕрвай ми. Като за 800 дни....  

Link to comment
Share on other sites

Изпробвано значи изпробвано...,а евтинджосите да не би да гърмят?!?!!

 

Каквото и професионално подслушвателно устройство да вземеш - ще ти излезне няколкостотин лева, което определено не си заслужава за това, за което ще се използва. Евтините варианти са единствено китайските, които варират от $6-7 до около $50-60, в зависимост от това какво взимаш (запис само на аудио, на видео, комбинирано, ползващо сим-карта и т.н.). Проблем при тях са батериите, които обикновено не държат повече от няколко часа (често и по-малко). Ако решиш да взимаш нещо от BG, бъди сигурен, че в 99% то ще е пак китайско, но с надута между 2 и 5 пъти цена. Пример: бях си взел китайците за около $20 едно като това (но двойно по-малко) - тук го продават за 110 лева ; имам същото такова, но 4BG, взето от китайците за $5 - тук е 2 GB и го продават за 75 лева. Както сам може да се увериш - някои просто правят хайдушко натрупване на капитал. ;)

Link to comment
Share on other sites

"Кошер за болести"...прочети малко за изграждането на имунитета при децата на тази възраст! Лелите се карат и упрекват децата! Когато Радост е била там едва ли е могла да разграничи бой от строяване и каране. Там две лелки гледат 20-тина деца...не е лесно ей, но сега не се притеснявам хич за малкия как и с кой си играе. Умее да се защитава и да си отстоява позицията...та чак аз не мога да го убедя за някои неща.

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, аз далече нямам това предвид. Радост бе свикнала да заспива с майка си и е плакала за нея. За това са я удряли, защото е плакала за майка си. Нищо необичайно. Но добре, че не разбрах баш 'га е ставало...

Link to comment
Share on other sites

Мислиш не мислиш, това е. Не е нещо фатално. Както каза, там две овце се грижат за 20 деца. Сега представи си, че едно от тях неволно им пречи да заспят. Кое е най-лесното решение? 

Link to comment
Share on other sites

Коя е тая детска градина ? Аз познавам една такава леличка,която не си е била нейните деца и внуци та ще бие другите...Все пак е и до човека де.

Link to comment
Share on other sites

Ами те не са лелички, на теб са ти какички. Въпросната ясла се нарича КОСМОНАВТ... Там бяха децата ни с майстор Ангел

Моя си е там и до ден днешен, че и за напред ...

Link to comment
Share on other sites

Ти си голяма риба бе. То няма и предизвикателство вече.

Quite true emoticon-0144-nod.gif

И аз тва съм го забелязал...

Link to comment
Share on other sites

:FU:

 

 

 

П.п. Ще опиташ естествено!

 

П.п.2 тва па таята работа, от кога взе по ред да се кара?

Link to comment
Share on other sites

vasil-levski.jpg

 

Обесването на Васил Левски

О, майко моя, родино мила,
защо тъй жално, тъй милно плачеш?
Гарване, и ти, птицо проклета,
на чий гроб там тъй грозно грачеш ?

Ох, зная, зная, ти плачеш, майко,
затуй, че ти си черна робиня,
затуй, че твоят свещен глас, майко,
е глас без помощ, глас във пустиня.

Плачи! Там близо край град София
стърчи, аз видях, черно бесило,
и твой един син, Българийо,
виси на него със страшна сила.

Гарванът грачи грозно, зловещо,
псета и вълци вият в полята,
старци се молят богу горещо,
жените плачат, пищят децата.

Зимата пее свойта зла песен,
вихрове гонят тръни в полето,
и студ, и мраз, и плач без надежда
навяват на теб скръб на сърцето.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...