Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Никой никога не е fail-вал в този форум, както Галя току що.

 

Може би само тръти, когато спореше с Годфадъра за wifi-тата.

 

Ааааа, и exabyte, когато така и не разбра какво му обяснявам преди около месец.

Аааааааа, и Виден с почти всяко мнение.

Ааааааааааа, и аз вчера сутринта.

Оффф, и гадо почти всеки ден.

 

Чакай, та ние тук сме се събрали само скъсаняци, майна.

Link to comment
Share on other sites

Не знаеш къде да ходиш, за това.

Намини през Тотал-а, виж там как е.Вече, ако искаш да ти обърнат внимание, трябва да вземеш нещо лъскаво под наем и потребителски кредит :)

 

ми ходих доста време в Тотал-а и не е точно така.

определено има по-хубави жени от другите фитнеси но хубави а не атлетични като мадамата от клипа.

 

 

в залата в която ходя сега идва 2-3 пъти една рускиня ,в момента в който започнеше да прави мъртва тяга и кръвта ми се събираше в един конкретен орган...... 

Link to comment
Share on other sites

Господ ти е дал цици. Това има предвид.

 

 

Никой никога не е fail-вал в този форум, както Галя току що.

Много добре разбрах за какво става дума. Просто ми стана смешно за изпуснатото "а" накрая. Затова бях сложила и усмивка накрая :) Ама очевидно Иван носи антизабавните си очила днес :)

Link to comment
Share on other sites

Буахахахахахахаха

Галя, съвсем правилно се е изразил Иван. Не разбирам що продължаваш да се излагаш :laugh:

По твоята логика, ако дам на Гошо ябълка, би трябвало да се каже "Пешо е дала на Гошо ябълка?!" Не знам дали някога си чувала, но в българския език бог е в мъжки род.

Link to comment
Share on other sites

ми ходих доста време в Тотал-а и не е точно така.

определено има по-хубави жени от другите фитнеси но хубави а не атлетични като мадамата от клипа.

 

 

в залата в която ходя сега идва 2-3 пъти една рускиня ,в момента в който започнеше да прави мъртва тяга и кръвта ми се събираше в един конкретен орган...... 

 

Явно не си засичал к'во пристига за часовете по Tae-bo, пилатес и там женските му работи.Определено имаше доста... здрави (нацепени и дехидратирани) :D мацки.

Ако говорим за силови упражнения, тук вече си прав.

Link to comment
Share on other sites

Буахахахахахахаха

Галя, съвсем правилно се е изразил Иван. Не разбирам що продължаваш да се излагаш :laugh:

 

По твоята логика, ако дам на Гошо ябълка, би трябвало да се каже "Пешо е дала на Гошо ябълка?!" Не знам дали някога си чувала, но в българския език бог е в мъжки род.

Има два варианта: може да не е схванала за какво иде реч и да продължава да се забатачва и упорства (залагам 10 лева тука) и вариант 2: схванала е още първия път, но е решила да се пошегува, че тя е Господ, ерго - мъж, ерго обърках се, но слагам 5 лева тука и приемам вашите залози. :moon:

 

Иначе - по-здрав с тази кратка, но поучителна песничка. :grin:

http://www.youtube.com/watch?v=auJDb9652VA

Link to comment
Share on other sites

 

 

Честно, чак сега зацепих, че става дума за съкратено "Господ на Галя и е дал цици". Заклевам се.

Аз си го бях прочела като "Галя е дала на еди-коя-си-мацка цици..." :lol:

Затова си споря... Приемам забележката.

Галя ѝ е дал цици, на Пешо къдрици, а на мен - цялата простотия на едно място. Понякога като влезна в тъп zone и ми трябват по 2 седмици, за да излезна.

Ако беше казано "На Галя..." сигурно нямаше да се объркам, ама к'вото е, карай, да е весело...

Link to comment
Share on other sites

Някои се разпознават без да ги споменават.....  :laughing:

 

====================

 

Галя, кво се шашкаш бре, моме... Нали си знаеш, че имаш цици кат' за три. Кой на кого, какво, откъде дал - все са си твои :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ти пък кой си, че да взима съвет от хора незнаещи к'во е тспдъмп, греп, трейс и писане на баш/пърл скриптове?!?

 

Ти само от такива ли взимаш съвети?

Link to comment
Share on other sites

Ти пък кой си, че да взима съвет от хора незнаещи к'во е тспдъмп, греп, трейс и писане на баш/пърл скриптове?!?

Писането на bash/perl скриптове предизвиква необратими промени в мозъка на неподозиращия човек. По-вредно е и от гама лъчите :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...