Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Момчето просто искаше да сподели някаква информация с която разполага и която за първи път е по някакъв дистанционен начин свързана с темата. Защо му се караш?

:Facepalm: :Facepalm: :Facepalm: На какво си тази вечер? Дори за теб звучи нетипично.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Момчиле, това са ефектите на "хубавите" български водки, а Ангел ги лапа като хапове дозите...

 

Аз пия само като ходя на бар или като има някакъв повод. Иначе - не.

Link to comment
Share on other sites

Как може да си такова зле, че да не махнеш снимките от пейста  :laughing:

 

В тоя ред на мисли какво стана с онея суджуци, дето побеляваха? 

 

==========================

 

Прекрасна нощ като за покрив - небето е невероятно...

Снимките в пейста са за да покажат нагледно ти колко си зле! А суджуците си побеляха.... даже и втората реколта побеля. И сега всеки един от тях кротичко очаква съдния си ден във фризера ;)

 

П.п. Мисир с мисир! :FU:

Link to comment
Share on other sites

Ко за градината и паркинга?

 

Първо - браузърът ми пищи от некадърно положения ти линк, че влизам в сайт на свинята пеевски

Второ - ЯСНО пише - Шевалас е изкъртен отдавна. И кой ли краде месинг в Пловдив?!?!?!? Те изкъртиха месинговите букви от гроба на майка ми (около 40), барабар с барелефа й, набити в гранит, той за плочките на паметник ще ми се чуди (нейният паметник е току до вратата на Централни гробища)... Кахунь. Голямо зле си станал, честно... 

 

Снимките в пейста са за да покажат нагледно ти колко си зле! А суджуците си побеляха.... даже и втората реколта побеля. И сега всеки един от тях кротичко очаква съдния си ден във фризера ;)

 

П.п. Мисир с мисир! :FU:

 

Изключително зле си, клонящо към фатално. Мисир.  :laughing:

 

=========================

 

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК на ценителите на хубавото вино! Да е хубава годината и гроздето да е здраво и сочно! 

Link to comment
Share on other sites

Колко е тъжно, че броят на българите, които осъзнават колко са важни добрите отношения с Турция, е екстремно малък. :( А тъпотиите, които се изписаха за днескашния протест граничат с абсурда. Аз бях свидетел на цялото нещо и Plovdiv24 ми трият коментар след коментар.... Наклажда се етническа омраза към грешното малцнство и ще ще има последствия.

Link to comment
Share on other sites

Жалко е, че процента хора, които осъзнават, че това може да стане и без да се подава голо дупе наляво-надясно е още по-по-по-екстремно малкък....

Link to comment
Share on other sites

Изключително зле си, клонящо към фатално. Мисир.  :laughing:

А ти си изключително фатално постигнал сингулярност в злесията си emoticon-0133-wait.gif

 

Видене, толкова си зле, че от мисир те понижавам в патър.

А патърът е благородно и интелигентно животно. Понижен е в Кощрамба! Това е животно, което е толкова смотано, че като върви и си настъпва вратЪ

 

П.п. То не, че и ти си по-добре де....

 

http://www.youtube.com/watch?v=w8DEqrZJt0k

Link to comment
Share on other sites

Нещо зе да ми писва от безсъдържателни глупости. Аре, със здраве. Даам си малко айляк от форума.

Link to comment
Share on other sites

Колко е тъжно, че броят на българите, които осъзнават колко са важни добрите отношения с Турция, е екстремно малък. :( А тъпотиите, които се изписаха за днескашния протест граничат с абсурда. Аз бях свидетел на цялото нещо и Plovdiv24 ми трият коментар след коментар.... Наклажда се етническа омраза към грешното малцнство и ще ще има последствия.

 

Млади падауан, много време има ти, младостта пилееш си ти.

 

Turn off this option! GT-I9100 Turn off this option! 2

 

 

Link to comment
Share on other sites

Колко е тъжно, че броят на българите, които осъзнават колко са важни добрите отношения с Турция, е екстремно малък. :( А тъпотиите, които се изписаха за днескашния протест граничат с абсурда. Аз бях свидетел на цялото нещо и Plovdiv24 ми трият коментар след коментар.... Наклажда се етническа омраза към грешното малцнство и ще ще има последствия.

Чакай сега-да им станем роби отново викаш
Link to comment
Share on other sites

Колко малко човече си, даже не си забавен вече. :)

А-а-а,ти си си мислил,че копнея да те забавлявам...Милия,в голяма заблуда си.както и по отношение на сериозните неща,за които бих се наел да ти ги разяснявам само срещу заплащане.

Link to comment
Share on other sites

Момчета и момичета, трябва ми спешно някой дето може с фотошоп да сложи на една кола от снимка панделка, но така,че все едно е истинска или поне да е мнОООго близо до истинската...моля!

Link to comment
Share on other sites

Дадено! В натура ли ще ми плащаш? ;)

 

По принцип така ли ти плащат ибрикчиите да тролиш с глупости? 

 

В тоя ред на мисли, я моля те ни обясни важността, същността и етимологията на отношенията ни с Турция, МНОГО съм любопитен! 

 

Аз мога. За слава ли ще го правим?

 

В ник'ъФ случай! Да ти даде най-малкото луканка адаша ти! 

Link to comment
Share on other sites

1601595_665285760180907_1526000734_n.jpg

BTW Май само avelina спомена по един приятен начин вчерашния ден с празниците,което ме подсеща,че е крайно време да престана да се връзвам на глупостите на този и онзи.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...