Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

По принцип така ли ти плащат ибрикчиите да тролиш с глупости? 

 

В тоя ред на мисли, я моля те ни обясни важността, същността и етимологията на отношенията ни с Турция, МНОГО съм любопитен! 

 

 

В ник'ъФ случай! Да ти даде най-малкото луканка адаша ти! 

Интересчия !!!

Аз мога. За слава ли ще го правим?

Благодаря ти...предварително! После като се прибера ще ти пратя снимката...и аз ще дам нещо...няма да остана длъжен ! 

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, можеш ли на Фотошопа да ми направиш един истниски чек за около милиард долара. Обещавам после да ти купя къща на Бахамите...или малък остров :D

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, можеш ли на Фотошопа да ми направиш един истниски чек за около милиард долара. Обещавам после да ти купя къща на Бахамите...или малък остров :D

Правенето не е проблем. Проблемът е намирането на титуляр и номер на банкова сметка с поне милиард в нея, които да се сложат на чека, щото иначе ще осребриш на Марко Тотев орехите. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Бил Гейтс или някоя щерка на диктатор от африканска страна не става ли? Първият все още не иска да ме осинови, ама от вторите вече съм получавал неколкократни имейли я да се оженя  фиктивно за някоя от тях и да получа за услугата няколко милиона, я просто да получа няколко милиона като компенсация че ще изпера останалите й милиони. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Бил Гейтс или някоя щерка на диктатор от африканска страна не става ли? Първият все още не иска да ме осинови, ама от вторите вече съм получавал неколкократни имейли я да се оженя  фиктивно за някоя от тях и да получа за услугата няколко милиона, я просто да получа няколко милиона като компенсация че ще изпера останалите й милиони. :lol:

Милиардите на Бил Гейтс не са суха пара в банкови сметки, това е проблема. Не съм чувал изобщо някой да държи цял милиард в банкова сметка (дори в няколко отделни сметки). Просто такова поведение е малоумно, защото седейки в банковата сметка подобно умопомрачително количество пара носи възможно най-ниската доходност. Богатството на всички милиардери е инвестирано в акциите на различни форми на бизнес и финансови инструменти. Та не е лесна работа това дето Чефо си го мисли, много по-лесно е да обере някой "бедняк" милионер, ама тия с милиардите са непосилна хапка. :lol:

Link to comment
Share on other sites

На мене ли говориш? Ако да - какво точно не ми прави чест? Че задавам въпроси? Нямам право ли? Ами прост съм - искам да знам, да се науча... 

Link to comment
Share on other sites

 

Мълчи тролчето, безмълвно остава... Какво ли го притеснява???

Видене, когато сочиш някого с пръст не бива да забравяш, че останалите ти три пръста сочат към теб.

 

П.п. От мен толкова по въпроса, щото ще взема да си разваля така трудно изградения имидж на несериозник ;)

Link to comment
Share on other sites

Колко е тъжно, че броят на българите, които осъзнават колко са важни добрите отношения с Турция, е екстремно малък. :( А тъпотиите, които се изписаха за днескашния протест граничат с абсурда. Аз бях свидетел на цялото нещо и Plovdiv24 ми трият коментар след коментар.... Наклажда се етническа омраза към грешното малцнство и ще ще има последствия.

Спокойно, и на мен ми се нахвърлиха във фейсбук патриотити, после дори и вечерта стана дума, та ми обясняваха как щели да ме онождат агите скоро...

Страх и трябва на тая държава. И врагове! Корейски, турски, само да не осъзнаем, че истинските са ни на една ръка разстояние...

 

Ама това е. Прост народ, слаба държава...

Link to comment
Share on other sites

Каквото и общо да имаше това. 

Ама като няма аргументи, винаги може да се нападаме на лична основа. :)

Защо го правя си е мой проблем, не намирам за нужно да се оправдавам. Имам си причини, ама не са на магарето работа. Най-малкото, щом съм го постнал, значи ми харесва. Логично?!

Link to comment
Share on other sites

Между другото тия телефони не бяха ли неразрушими?  :grin:

И аз точно това щях да напиша, но реших да спестя спама в оная тема.

Не бяха ли вечни тия телефони? Сигурно някой продава ментаци...

Link to comment
Share on other sites

Каквото и общо да имаше това. 

Ама като няма аргументи, винаги може да се нападаме на лична основа. :)

Защо го правя си е мой проблем, не намирам за нужно да се оправдавам. Имам си причини, ама не са на магарето работа. Най-малкото, щом съм го постнал, значи ми харесва. Логично?!

 

Ский ся, магарето просто отбелязва... Нищо повече. Ако помислиш малко обаче, това е като да си ръкопляскаш на всичко, което кажеш... 

Link to comment
Share on other sites

В никакъв случай - както казах, просто отбелязвам, ти пък просто помисли. Толкоз по тоя въпрос... 

 

Моят личен съвет, който изобщо не те ангажира с нищо, е да избягваш да си лайкваш сам постовете - каквито и да са те. Ако сам не разбираш защо - не мога да ти помогна.  

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...