Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Всичките ли ще си давате почивка? Че той форума ще стане едно много спокойно място. Току виж се появили и нови хора...
И цветя ще вземат да поникнат като изчезне цялото негативно присъствие.

Link to comment
Share on other sites

Току що ми подсказаха как точно се именуват тия такивата. Тролопа. Тва било женско ед.ч. на пластмасовия трол emoticon-0144-nod.gif

Link to comment
Share on other sites

Дедо, ти ли се оплакваше от Adobe и по-точно от flash player-a им и казваше, че са боклуци. От днес се присъединявам към мнението ти. Боклуци са... и то големи.Аз. На Adobe трябва да им се забрани да се занимават със софтуер!
Аз откога приказвам, ама не ме чуват. Откак купиха Алдус само надолу вървят.

 

send from nokia 5110 using foot fingers

 

 

Link to comment
Share on other sites

Всъщност точно Aldus PageMaker беше велика програма както и Photoshop-a. Но като тръгнаха да пишат всичко и за всички - флаш, уеб сървъри, pdf-и и т.н. и ... ми просто не им се удава.

Link to comment
Share on other sites

Всичките ли ще си давате почивка? Че той форума ще стане едно много спокойно място. Току виж се появили и нови хора...

И цветя ще вземат да поникнат като изчезне цялото негативно присъствие.

 

Ще си даваме, що да не? И други лайкове требе да има, не мое само едни и същи...  :laughing:

 

==========================

 

Просто статистика, мили деца, просто статистика...

 

http://www.youtube.com/watch?v=gJoEW31hQOM

Link to comment
Share on other sites

Хъм, чудна работа...Тъдът, тъдът, та.Хаххахаха...:lol:

 

Една лекарка не може да заспи. В нея се борят съвестта и разумът.
Съвестта:
- Как можеш да спиш спокойно, след като изневери на мъжа си?
Разумът:
- Зависи. Той все няма време за секс! Постоянно е зает! И светица да си, ще изневериш!
Съвестта:
- Добре, има някакво оправдание. Но да го правиш с пациент – къде отиде лекарската етика?
Разумът:
- Глупости! Петрова от трета поликлиника как се ч*ка с пациенти, а? И те доволни, и тя оправена...
Замълчала съвестта, но тъкмо лекарката взела да се унася и тя ехидно прошепнала в ухото:
- Да, ама Петрова не е ветеринар!
Link to comment
Share on other sites

Не че имам нещо против 22-те градуса температура навън, защото за мен това е перфектното време (+ слабото слънце), но е абсолютно ненормално в средата на февруари градусите да са такива. Аз зима като тази не помня да е имало в близките 20 години?

Лятото очаквам 50 градуса...

магданозчо, жутем :shy: :laughing:

гусин Мидекс, какво по дяволите правеше, за да достигнеш до тъдъм-тъдъм? :moon:

Link to comment
Share on other sites

... ама като го знам по-вероятно ши**ните  Фишки е гледал....  :laughing:

 

Какво си пил днес за познаване...и не се обаждай, понеже те наблюдавам, че и ти доста пъти тайно ги четеш и пействаш от там тук разни материали... :busted2:

Link to comment
Share on other sites

От къде мога да намеря записващ подслушвател(тип бръмбър)? Смятам да го монтирам на малкия и да разбера какво се случва в детската градина! :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Какво си пил днес за познаване...и не се обаждай, понеже те наблюдавам, че и ти доста пъти тайно ги четеш и пействаш от там тук разни материали... :busted2:

 

Никога по никакъв начин. Ако нещо се припокрива, то единственият начин е да е дошло при мен чрез трети лица, предимно чрез Фейсбук

 

От къде мога да намеря записващ подслушвател(тип бръмбър)? Смятам да го монтирам на малкия и да разбера какво се случва в детската градина! :ninja:

 

Ако е тая, в която беше и Радост, разбрах че си позволяват да удрят децата, та едвам се спрях да не отида да ги помеля. 

Link to comment
Share on other sites

Ако е тая, в която беше и Радост, разбрах че си позволяват да удрят децата, та едвам се спрях да не отида да ги помеля. 

За жалост има само 2 частни детски градини и за едната не бих могъл да кажа кой знае какви суперлативи, освен, че групите са под 10 човека.

Link to comment
Share on other sites

Видене, промениха се нещата много ...сега сме в първа група и детето се научи на много неща, които няма как да научи у дома. И най-важното е ,че стана много социален и контактен. Чисто любопитство ни гризе какво се случва там, а не съмнения относно отношението към децата.

П.П. Продължавам да си търся бръмбър...никой ли не знае от къде ?!

Link to comment
Share on other sites

Най-лесно става от интернет по принцип. Но в такъв случай, винаги правилната стъпка е да говориш със сина си - с правилен подход той всичко ще разкаже. 

Link to comment
Share on other sites

Баща му не е представил нито съответната, още по-малко пък правилна документация. Единствено е ял и пил до сутринта с мен... Това хич не е достатъчно...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...