Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

http://www.sharkfuelshop.com/blog/

 

ще се разплача....бат тъпаците  :lol:

 

А ето и какво казват средностатистическите "случайни" граждани в коментарите под рекламата на "продукта" (легенда: "С"Г = "случаен" гражданин): :laughing:

 

"С"Г#1 - Всички тестове установяват малко над 60% спад в разхода на 100 км.

"С"Г#2 - Който е писал тази статия, показва голяма образованост на тема коли.

"С"Г#3 - джипа ми харчи 14/100 след като си взех Shark Fuel преди около месец вече харчи 9/100

"С"Г#4 - Карам BMW което харчи 9,5л/100км...с Shark Fuel рахода ми падна на 6,4л/100км

"С"Г#5 (топ коментар) - Като собственик на автосервиз и магазин за авточасти, признавам, че имах съмнения за Fuel Shark Saver. Все пак обаче го монтирах на колата си Renault Megane 1.5 dCi , за да го тествам. Забелязах следното: преди бях със среден разход 5,6 л/100км. След като включих Fuel Shark Saver разходът ми падна на твърди 2,2л/100км. Радвам се, че го включих и намалих разхода си с 65%.

...и т.н. с още много "С"Г-ни

 

 

 

А аз, като съвестен случаен (без кавички) гражданин, смятам да сложа и една снимка на разглобеното вълшебно устройство Shark Fuel:

 

 

6830464Q.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Пак спиш, дремеш и блееш едновременно...

 

 

Ангеле, това не е фибран, не е и пиано, но пък ти си пияно, логично е да не разбираш какво говорим, по това време е сигурно, че не може да следиш такъв сложен разговор адекватно. Кажи сега какво и колко изпи. 

Държа да отбележа че май всички стоплиха за какво те бъзиках освен теб самия. Ама няма да ти връзваме кусур сега за глупости. Ай наздраве от мен че беше дълъг ден, а се очертава не само дълга седмица ами и дълъг месец нищо че е само 28 дена...

http://www.sharkfuelshop.com/blog/

 

ще се разплача....бат тъпаците  :lol:

 

Типичен пример за лов на шарани. Както и всичките "пестете енергия у дома". Хващат 3ма човека да съчиняват отзиви и да администрират страницата и после чакат шараните. А такива винаги има в изобилие. 

Link to comment
Share on other sites

Държа да отбележа че май всички стоплиха за какво те бъзиках освен теб самия. Ама няма да ти връзваме кусур сега за глупости. Ай наздраве от мен че беше дълъг ден, а се очертава не само дълга седмица ами и дълъг месец нищо че е само 28 дена.

 

Виноват тогава... И да са ти ползотворни тия дни. :grin: 

 

===================

 

Васе, ти представяш ли си да позволят коментарите? :laughing:  

Link to comment
Share on other sites

То оставаше и да можеше да се поместват...Точно след половин час сайтът с вълшебния продукт щеше да бъде разобличен, подигран, оплют, осран...а може и още нещо да му се случи...абе в едно изречение - бой, онова другото и сръбската музика за капак. Според мен много либерално се постъпва с такива явни опити за измама - да искаш почти 50 лв. за една пластмаса с един кондензатор и 2 резистора, дето струват стотинки, че и да лъжеш на едро ето виж "колко хора" се хвалят как разходът им паднал наполовина, че и повече...това ако не е наглост от най-високо ниво, не знам какво друго е...

Link to comment
Share on other sites

Това не е наглост. Това е нормално, културно българско поведение. "Не сме народ, а мърша". И докато има дебили, ще има и такива, дето да печелят на техен гръб.

Link to comment
Share on other sites

Баси невероятния ден, такъв здрав сняг удари на Уислър, че след цял ден зверско каране по перфектната снежна пудра, в момента напълно осъзнавам как се чувства космонавт, върнал се след пет месеца престой в бестегловност в орбита - краката отказват да ме слушат, дори и след н-тата чаша бърбън, а за ставане от стола използвам ръцете. :lol:

Link to comment
Share on other sites

"Аз също си купих Shark Fuel защото отчаяно исках да спестя малко гориво защото джипа ми харчи 14/100 след като си взех Shark Fuel преди около месец вече харчи 9/100 може да не изглежда като голяма разлика но при пълен резервоар се усеща много"

 

Бахахахаа, ами да... от 14 на 9 не е много. Бахйдхайсдхапаиоаоаоаоххаоахоахоахоаааааааа

Link to comment
Share on other sites

Алкохол, хапчета, трябва, хапчета, хапчета, и разни хапове.... Всякакви рандом хави. Аз съм много емоционална.


Чудя се как си върши работата женичката, която изпълнява церемонията. Всеки ден, 10-тина погребения, всеки ден - хора с разбити сърца и съдбата отнета от ръцете им. Всяка сълза е спомен, който няма да се върне. И всичко това пред очите ти отново и отново и отново 

Link to comment
Share on other sites

Ваньо, тези хора, както и хората в бърза помощ, спешното отделение, вероятно са претръпнали и загрубели, или природно дебелокожи, иначе едва ли биха оцелели. Такава работа не е за всеки...

Link to comment
Share on other sites

Чудя се как си върши работата женичката, която изпълнява церемонията. Всеки ден, 10-тина погребения, всеки ден - хора с разбити сърца и съдбата отнета от ръцете им. Всяка сълза е спомен, който няма да се върне. И всичко това пред очите ти отново и отново и отново 

Претръпват и не им прави впечатление от даден момент нататък.

Link to comment
Share on other sites

Алкохол, хапчета, трябва, хапчета, хапчета, и разни хапове.... Всякакви рандом хави. Аз съм много емоционална.

Чудя се как си върши работата женичката, която изпълнява церемонията. Всеки ден, 10-тина погребения, всеки ден - хора с разбити сърца и съдбата отнета от ръцете им. Всяка сълза е спомен, който няма да се върне. И всичко това пред очите ти отново и отново и отново 

 

Не бива да си под влияние на подобни евенти... За съжаление не един и два ковчега са минали покрай мен, няма нищо лесно, нито приятно, нито весело в едно погребение. Естеството на случката е такова. Семейството е съсипано. Хора изпадат в състояния, в които никога не биха искали да бъдат виждани... Трябва да се внимава. Трябва просто една безмълвна подкрепа. Едно рамо ако щеш. Всякакви изговорени глупости са излишни. Всякакви фалшиви емоции са грозни.

 

А хората, които работят това, са едни "специални" хора. Също като хирурзите, които те разпарят като риба. Те не са като нас и не могат да бъдат като нас "нормални".  

 

https://www.youtube.com/watch?v=QEm_crHoqAQ#t=116

 

UMIRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM AHHAJ 4H5AIUW4H5 UAW4H5 AHHAHAHAAHAHAHAH

 

Много яко парче! 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...