Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=4MdwDng0i2c

 

Вот кое се назовава сериозност. 

 

И от тук се почна еднаааа... с тея народни песни трудно ще докарам до довечера. МНО'О ми се допи цървено вино нещо :lol:

 

http://www.youtube.com/watch?v=sxlTujuONG8

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

От известно време YouTube ми накъсва жестоко, ако посмея да направя каквото и да било, докато гледам клипче. Това разпространен проблем ли е, или само в моя браузър/PC?

 

 

Btw, да вземем да отскочим до Норвегия, а:

 

aeN9W4m_700b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ауе ше играем квото си искаме!

Аз вчера след коледното парти завърших в Даяната с някакви гъркини на масата с нас. Не знам как и защо, но имам телефонен номер, на който най-вероятно няма да ми отговорят. :)

Link to comment
Share on other sites

То и там хич не ги бива. От всички места, на които съм бил, в Гърция жените са най-зле! Направо не знам как са успели да си спретнат война за жена!

Link to comment
Share on other sites

Еми то една хубава е имало и ... хоп. :D

Ама то и тя не е била баш гъркиня :)

Link to comment
Share on other sites

Дам, като бях в Атина за 10-ина дни, след като имах натрапчивото чувство, че всички ни зяпат(заради тогавашната ми приятелка), към края на престоя, се нареждаме да си платим в един магазин за дрехи, бутам жената и и показвам двете високи, добре изглеждащи жени малко по-напред от нас. Съгласяваме се, че това са единствените хубавици, които сме видяли(с изключение на една черна пантера). Много смешно ми стана, когато след малко едната се обърна към другата и я попита нещо на чист български език.... :D

Link to comment
Share on other sites

И аз избутах няколко дни в Атина и имаше доста хубавелки, но бяха от тези, които можеха да са, но не са.

 

Демек - Тази ако свали 5 кг, или тази ако си раздели веждата, или тази ако си обръсне краката. 

Link to comment
Share on other sites

Кайсиева с калмари и миди... И маринована кладница отстрани... Липсват ми само Галицин и Наско (особено с тва дето е метнал в жаравата..)

Link to comment
Share on other sites

А бе тук има големи мачовци... :laughing:

Малко за презервативите от w00x-а-далечната 2004  :lol:

 

 

lol feеling :) :) :)

аз ползвам Sportex до ся не съм късал такъв... пък и има различни модели :) да си експериментираш ако искаш.

и реплика към 

"az izpolzvam samo SPORT TEX za6toto sa po golemi i sa po 6iroki.XXL sa. ako me eazbirate kakvo iskam da kaja. drugite mi sa malki.vie se se6taite":

 

хехе... тва не го знаех... и аз само такива ползвам хм... и са ми тамън ... хубава работа. 

:lol:  :lol:  :lol:

Link to comment
Share on other sites

що? те не могат ли да са разголопутени?.

Все си мисля че при тях по-уместно би било "Разголо....друго" :)

 

И силно се надявам да не си го и представя това, щото после такива кошмари ще имам...

 

Нищо лично, то и аз на тяхно място бих предизвикал нечии други кошмари

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...